Субота, Березень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

В Сторожинці урочистою ходою відзначили День Прапора

Щорічно 23 серпня в Україні відзначається День Державного Прапора. В цей день о 9 годині проводиться офіційна церемонія підняття одного із символів України – Державного Прапора – в столиці, обласних та районних центрах та інших населених пунктах.

В Сторожинці захід розпочався урочистою ходою з Державним Прапором, який несли учні Сторожинецької гімназії у супроводі духового оркестру Сторожинецького РБНК, від районного Будинку національних культур по вул. Чернівецькій, Б. Хмельницького, Ю. Федьковича та Головній до Пам’ятного меморіалу Небесній Сотні та Героям Підгір’я.

Право підняття Державного Прапору було надано учаснику АТО Дмитру Павлишину та срібному призеру Чемпіонату України з дзюдок Матейчуку Олександру.

З урочистою промовою виступив голова Сторожинецької РДА Ярослав Бартош та депутат Верховної Ради Василь Амельченко.

Магазин Водолій
  • Гость: В перших рядах перед воїнами АТО йдуть ті, хто ховався...
  • Гость: Та ще й весільного генерала запросили: Амельченко В.В. обраний по списку радикальної партії, чомусь аж з Чернігова приїхав до нас. Мабудь однопартійцю копчику треба допомогти, або повирішувати бізненсові інтереси на нашій території... Яка користь громаді від такого депутата - то ще питання. Може хтось дасть інші пояснення?
  • Гость: А УНДЕ ДИАНА ОНА ЖЕ МИКОЛАЕВНА - КАК ЖЕ БЕЗ ТЕБЯ МЕРОПРИЯТЕРО ПРОЙШЛО-ТО ГА?