Неділя, Лютий 18
Білий Ангел - Центр яскравих подій

В Банилові-Підгірному відбулися збори села щодо питання розміщення поліцейського поста в селі

В п’ятницю, 1 вересня 2017 року, після стихійного зібрання жителів Банилова-Підгірного та виступів проти розміщення поліцейського поста в селі на хуторі Гільча, було вирішено зібрати збори села, де можна було б більш чітко обговорити цю проблему та знайти шляхи її вирішення.

Сьогодні, 4 вересня 2017 року, на території табору “Водограй”, який розміщений недалеко від місця попередніх зборів, банилівчани поспілкувалися з начальником Сторожинецького райвідділу поліції Іоном Шаларем, головним лісничим Сторожинецького держлісгоспу Володимиром Сеником та першим заступником голови Сторожинецької РДА Діаною Ковальчук.

На зборах було проголосовано за звернення до поліції з проханням розташувати поліцейський пост в іншому місці та приділити більшу увагу питанням безпеки дорожнього руху в селі. Також жителі обговорили питання отримання дров з лісу, забезпечення паливних норм за рахунок субсидії та ремонт доріг в селі.

Магазин Водолій
  • Гость: На наступній сесії міської ради прийняти одноголосно наступні рішення: 1. Перейменувати Сторожинецьку отг в Банилово-Підгірську отг. 2. Перенести міську раду з усіма підрозділами у Банилів-Підгірний. 3. Всі ресурси Сторожинецької отг і району спрямувати на розвиток Банилова-Підгірного. 4. Поліції не перешкоджати, а допомагати трудягам Банилова-Підгірного перевозити - хворост, дрова, кругляк і взагалі будь-яку деревину і інші матеріали. 5. Направити звернення в ВРУ, КМУ і АПУ про нагальну потребу спрямувати ресурси всієї України на розвиток Банилова-Підгірного.