Неділя, Лютий 18
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Депутати не задоволені проведенням ремонту в Банилово-Підгірнівській амбулаторії

За кошти інфраструктурної субвенції було заплановано проведення капітального ремонту амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Банилів-Підгірний на суму 1,316 мільйона гривень. Підрядника визначив особисто міський голова Микола Карлійчук і 14 серпня 2017 року мерія перерахувала ТОВ “Агробудналадка” 30% авансу – 394,8 тис. гривень.

Згідно кошторису, крім інших робіт, передбачено було заміна старого даху на металочерепицю “Монтерей” та заміна вікон.

Підрядник мав розібрати 456 м² решетування з дощок та облаштувати металочерепичний дах на нових дошках. На нього мало б витратитися 524,4 м² металочерепиці.

Вчора, 4 вересня 2017 року, до приміщення лікарні завітали депутати Сторожинецької міської ради Тамара Чернявська та Борис Присяжнюк, які виявили, що нова покрівля виконана з профнастилу, а не з металочерепиці, і її встеляють по старому решетуванню, яке місцями вже згнило.

Лаги на даху частково замінили. Згідно кошторису передбачена заміна 15 метрів.

Знадвору видно, що лаги пошкоджені. Можливо, вони згнили.
Металочерепиця “Монтерей”, передбачена згідно кошторису
Профнастил, який встановлюють на дах амбулаторії по факту
Старе покриття даху, демонтоване підрядником

Також виникли запитання щодо якості та вартості встановлених в приміщенні амбулаторії вікон. Згідно кошторису, 1 м² вікна коштує 1,8 тис. грн. 

Для порівняння, середня ціна 1 м² вікна з 5-камерного профілю з подвійним енергозберігаючим склопакетом, що встановлювалися в навчальних закладах громади, менше на декілька сотень гривень.

Оскільки вікна, що встановили в амбулаторії, виготовлені з одного з найдешевших профілів з дешевою фурнітурою, у депутатів виникли питання щодо відповідності їх ДБН В.2.6-31:2016 “Теплова ізоляція будівель”, який вступив в дію 1 травня 2017 року. Тобто, чи відповідає якість та енергоефективність цих конструкцій державним стандартам, оскільки енергетичний паспорт будівлі їм не продемонстрували.

Сьогодні, 5 вересня 2017 року, на місці побувала комісія Сторожинецької міської ради, яка, спільно з старостою села Банилів-Підгірний Маєю Палійчук, технаглядом та депутатами та представниками підрядника, оглянула виявлені недоліки.

За результатами керівник підрядної організації був викликаний до мерії, де його зобов’язали усунути виявлені невідповідності та виконувати роботи чітко згідно складеного та затвердженого виконкомом кошторису.

Магазин Водолій
 • Гость: ПАШОЛ ПАПІЛ БАБЛА! ШО ВИ МІШАЄТЕ НУЦУЛУ ЗАРОБЛЯТИ??? ЯК ВІН БУДЕ З КАРЛІЙЧУКОМ ДІЛИТИСЯ??? ПРОФНАСТИЛ КОШТУЄ 80-100 ГРИВЕНЬ ЗА КВАДРАТ, А МЕТАЛОПРОФІЛЬ - 150. ПОЧУСТВУЙТЕ РАЗНІЦУ! 20 ТИСЯЧ НЕ ДАЛИ СПИСАТИ ТІЛЬКИ НА ПРОФІЛІ! НЕ ЛИШАЙТЕ КАРЛІЙЧУКА І АБРАМЧУКА БЕЗ ОТКАТА, ШО ВИ ЗА НЕЛЮДИ ТАКІ!
 • Гость: Оце молодці, і депутати, і адміни сайту. Відреагували оперативно і буде результат, сподіваюсь, якщо далі не упустять з контролю. Інакше, постфактум, тяжко що докажеш, а папір все стерпить. Так тримати.
 • Гость: Депутатам необхідно зробити так само як в Кучурові. Написати звернення в Держаудитслужбу про призначення позапланової перевірки проведення робітпо громаді. І через місяць буде все ясно. Зібрали позачергову сесію і направили звернення.
 • Гость: Смачний підсрачник Кості Нуцулу. От ще би хтось в його наглу пику затулив.
 • Гость: Панове депутати, не мають часом бажання вияснити чому досі не організовано харчування дітей в школах. Бо ні хто не може нічого пояснити.
 • Гость: А можна подробиць?
 • Гость: В школі вчителі взагалі нічого не знають/не коментують. Хоча попередні роки завжди були відомі терміни (кілька днів), що не буде харчування. В мерії також неводять туману, згадуючі щось про Гакмана та про дозволи. Здається, банальна, чиновницька недбалість. Можливо, якість терміни в проведенні тендерів і профукали. Але чому повинні страждати шлунки та здоров'я дітей громади? Пане Гакман та Карлійчук, проясніть ситуацію.
 • Гость: Не має тендеру хто постачати продукти буде. Потрібно знов перетерти з поставщиками... Хто відкати давати буде:( Добре,що пан Матейчук садочки трясе безпідставно...А там де потрібно ніхто не трясе.
 • Гость: Скільки будете мовчати, стільки і будуть знущатися з ваших дітей в школах і садочках. Годують дрянью, а ви мовчите мабуть вам всеодно. М' ясо з хімією, молоко з хімією, хліб з хімією, а потім дивуєтеся , що при лікуванні ліки не лічать. А в громаді є все необхідне щоб забезпечити садочки і школи харчами. Але карлійчуки проти бо не дадуть відкату. Як-що цікаво можна дати і цифри, а вони з багатьма нулями.
 • Ільо Фофан: Про*об, за про*обом, так і живемо.. на додаток: "Лаги" в комп'ютері, а не в частині даху, а в дійсності цей елемент має назву "кроква"
 • Гость: Назви, як хочеш чи кроква чи лага чи сволок суть не міняється, воно гниле. Саме головне щоб Нуца своєчасно заніс пайку на карточку карлітосам і абрамчукам. А решта народ "схаваєт"
 • Ільо Фофан: "піпл хаває" це уже 26 років на превеликий жаль От некомпетентність висловів журналюг наших місцевих, мене інколи вражає брали б хоч словник будівельних термінів для початку, і перевіряли статті перед публікуванням а то виходить якась само-дискредитація, і на потіху всяким тролям
 • Гость: Не можеш нічо сказати - до*бись до орфографії. Шо лага, шо кроква - то несуча конструкція. Лага - це бруси, які ставляться під чистове покриття. Кроква - то випадок, коли лаги ставляться під дах, тобто кроква - це тоже лага. Ти дякую скажи, що "місцеві журналюги" пишуть про то, що ти жер 26 років разом з іншим "піплом". Нуцулу втарабанили сьогодні пілюлю серйозну в міській раді, а чи лагами, чи кроквами - вже не принципово.
 • Гость: Активісти-журналісти, ви молодці! Це відеозвіт та фотозвіт "господарності" на протязі десятилітть, приклад людської суті причетних від верху до низу у використанні державних коштів та матеріалів, відношення їхнє до виконання робіт. Сумно...Сумно аж за край,невже це не змінити? Де та депутатка з Банилова, що так пафосно вміє бла-бла? Чому не контролює?Ну невже тільки кримінальними справами можна перевернути те , що в головах цих людей?
 • Гость: Взагалі то вона це і розкрутила. Конкретно цей випадок. Разом з ще двома банилівськими депутатами.
 • Гость: А сейчас надо по всех обьектах пройтись.Садики,школы и Карлийчукам прийдется оддавать откатные деньги на переделывание ремонтов.Как низко люди добрые вы скатились,а если не дай Бог упадет детям на головы,кто отвечать будет?Спасибо не равнодушным депутатам
 • Гость: А де директори, завідуючі, начальники, куди дивляться як робляться в їх закладах ремонти. Всі бояться? Та ні мабуть теж в долі від таких ремонтів! Тому жостко потрібно поступати з керівництвом закладів. Не контролює ремонтні роботи не доповідає, що так і так не якісний матеріал ,не той, звільняти. Сам Карлійчук чи хтось інший не може сидіти над головою Нуцула чи Петраша. Це непосредственно робота керуючого амбулаторією чи школою, садочком та іншим... А де вони ау!? За харчування дітей треба щоб була людина в громаді яка відповідає за це. У міській раді повно непотрібних людей на непотрібних посадах сидять, лише в бухгалтерії повно повнісінько а технолога по харчуванню немає,от і бардак в харчуванні садочківта шкіл. А чому виникає така ситуація? Тому що в громаду понабирали бездарних Гакманів і його команду, який не може сказати що потрібно в освіту ту поасаду, ту і ту, який не може навести в своїй структурі порядок бо залежний від грошових потоків завідуючих директорів методистів. В освіті не може бути сформована контролююча система так як існує хабарна система. Від його методистів нема проку вони не спеціалісти на своїх посадах. Ви подивіться вже кінець вересня а ніяких семінарів практичних занять по нових питаннях реформи, нових технологій вимог у розділі організації освітнього процесу, планування проведено не було. Для чого така методична служба чи взагалі відділ освіти. Педагоги самі шукають вихід для їхньої роботи з дітьми. Треба щоб депутати контролювали роботу відділу освіти, щоб звітували кожний працівник освіти що він зробив для полегшення праці педагога чим методист допоміг і конкретно кому, що нового він вніс і з чим ознайомив вчителів вихователів. Тоді буде хороший результат. Бо спрос буде не тільки з педагога а і з методиста. І технолога по харчуванню потрібно ввести в штат відділу освіти або в штат бухгалтерії міської ради.
 • Гость: Така посада була введена в штат міської ради і зараз на цю посаду прийнятий фахівець. Перед тим як щось писати треба цікавитись тим про що дописуєте
 • Гость: Знаючий, ви наш! А що до теперішнього часу у відділі освіти не було фахівця з харчування? Був! А в кожній школі є завїдальнею, то це, що не фахівець? Проблема в тому, що всі вони фахівці торби до дому носити й возити. Вибачте за узагальнення. Повашому- до тепер там працювали профани, а от зараз уже фахівці.
 • Гость: Цікавий Ви наш! Ну і хто до теперішнього часу у відділі освіти був фахівцем з харчування? Іноді краще мовчати чим просто писати!
 • Гость: Так чого не відповідає ваш технолог за харчування дітей, чому не перевіряє і не контролює? Чому таке харчування погане а в школах його зовсім нема?
 • Гость: В ЗНЗ і ДНЗ проходить щоденний контроль якості харчування. Якщо у вас є конкретні зауваження напишіть, слово "погано" надто узагальнююче. В якому конкретному закладі і що саме?!
 • Гость: Люди не мовчать, пишуть. Лише перевіряють там де недають хабарі.Ви що думаєте що у садочку другому дах міняли то там все нормально, там теж не міняли крокви хоча теж гнилі але все пройшло і не згадують 40 дошок пропало то взагалі ніхто не говорить про це де вони. А сама конференція пройшла як? У дусі соціалізма. Поміняли старе слово"соціалізм" на "соціалізацію". Може вже досить ці місця роздавати, грамоти незна за що вручати. Скажіть от за що дали друге місце Панківському садочку? Зате що керівником стала дружина депутата чи зате що на майданчиках дитячих не стає нога дитини, чи зате що все зробила попередня завідуюча М.І. А защо дали третє місце садочку №2? Зате що дитина нещодавно пропала? Чи зате що депутат верховної ради виділив кошти бригаду і завідуюча, колектив садка палець об палець нічого не зробили, навіть дітей не можуть доглянути як треба. Садочок "Сонечко" нема що сказати заслужив,бо і марку тримають і навчальний процес на висоті, і перевірки всі до них якщо треба направляються. Що інших садків нема в громаді які дійсно працюють і керівники колектив своєю працею заробляє гарної оцінки. Може пора вже реально оцінювати, наказувати і тоді у людей руки не будуть опускатися а буде стимул до праці.
 • Гость: А хто до речі в міській раді технолог по харчуванню, до кого можна звернутись?