Понеділок, Лютий 19
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Засідання виконавчого комітету Сторожинецької міської ради

Засідання виконкому

Вчора, 12 вересня 2017 року, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Сторожинецької міської ради. На порядку денному було 16 питань, зокрема про стан надання медико-санітарної допомоги населенню Сторожинецької громади, про встановлення меморіалу загиблим воїнам-захисникам в зоні проведення АТО на сході України, про затвердження персонального складу адмінкомісії при виконкомі міської ради тощо.

Питання порядку денного

Магазин Водолій
 • Гость: https://storozhynets.info/archives/22808 Да більше 3-х років нікому загиблі не потрібні були,а зараз не понятна активація. рудий та кривко де ви були весь цей час? Знову ПІАР? Де ви були на День Незалежності? Чому ви після тоді коли вирішувалось питання по місцю де буде встановлено алея слави , обратно якійсь круглі столи збираєте. Не ПІАРІТЕСЬ а їдіть щось робіть. http://buknews.com.ua/page/serhii-kachmarskyi-pobratymy-ukrainy-zvertayutsia-do-mera-storogyntsia-mykoly-karliichuka-z-prokhanniam-dopomohty-simi-zahybloho-heroia-volodymyra-buzenka.html
 • Гость:
 • Гость: На готовому чому б не зробити.Зробіть щось своє.Залишилась пам"ять,а тепер від партіі Ляшка зроблено ремонт садочка №2 і все.Галасувати усі можуть.Шкода що не всі можуть зробити щось добре.Партіі ні причім,тут відношення людей до самих себе.У собі розібратись не можуть,а повчають усіх.
 • Гость: Згідний з Вами Аделіно Дмитрівно! От Партіі Регіонів в районі вже нема, а сквер з фонтаном залишився. Символізм, що саме тут буде розміщуватися пам'ятник?
 • Гость: У нас в Сторожинці одиниці учасників АТО дійсних,решта алкаші та наркомани іхали заробити гроші і відсиділися десь у корчах.А зараз козиряють своіми правами і ведуть себе так,ніби весь світ ім винен.Ви хлопці тому і розісрались між собою.Подивіться на авганців,яка у них солідарність і підтримка,а ви тільки позорите дійсних учасників бойових дій та вимагаєте для себе різних привілегій.І вже тошнить читати про різні партіі.пишіть що ви конкретно зробили для міста доброго,крім того що гадите на людей.
 • Гость: Отже, шановні друзі й нешановні недруги - на політичному небосхилі України з'являється нова політична партія "Побратими України". Унікальність цієї політсили в тому, що: 1. Партія не має впливових спонсорів-олігархів. Всі дії партії фінансуються за рахунок коштів її членів, - дрібних підприємців, менеджерів, вчителів, священників, діючих та колишніх військових та інших. 2. Основу партії складають люди, що захищали суверенітет та територіальну цілісність України в так званій АТО, - насправді російсько-українській війні. Також партія радо вітає в своїх рядах волонтерів, майданівців, діючих та колишніх військових, учасників бойових дій не в зоні АТО, просто чесних і порядних людей, яких з тих чи інших причин не задовільняють програма та дії діючих до сьогодні в Україні партій. 3. Для жодного з членів нашої партії прихід у владу не є самоціллю. Метою створення партії є виконання її програми, яка передбачає перемогу у війні на східному кордоні, досягнення безпекових стандартів найкращих армій світу, збереження миру для наступних поколінь та створення й забезпечення умов для проживання й розвитку населення - які характерні для країн Євросоюзу та інших розвинених країн. Кожного - хто поділяє наші думки, підходи, не є членом інших політсил та відчуває - що може бути корисним для нашої держави - ласкаво просимо в наші ряди!
 • Гость: http://buknews.com.ua/page/na-storogynechchyni-vlada-ihnoruie-nahalni-problemy-uchasnykiv-boiovykh-dii-na-skhodi-ukrainy-pobratymy-ukrainy.html
 • Гость: А хто у нас в районі є членом партії Побратим? Хто голова, хто заступники? Де офіс? Чи у нас вибори намічаються? Ви сайт ЦВК подивіться, там виборів по області десяток - беріть, участвуйте.
 • Гость: Не тебе решать что нам делать, а про партию скоро узнаешь. ТЫ внимательно прочитай текст и не пиши больше галимотью.
 • Гость: Гарно починаєте, шановний! З хамства потенційному виборцю. Що тобі від вас чекати, коли отримаєте владу?
 • Гость: Почитав, всьо ясно. Репінецький мутить воду. Слухи по городу ходять про цього воїна паперових фронтів. Порядок в країні зібралися наводити, А самі не можуть один з одним домовитися. Жаль, що навіть УБД спільну мову знайти не можуть. Розкол. І затріть там інформацію про Верхоляка, вона лишня в наш важкий час.
 • Гость: Ти слухам віриш? А факти є? А мутиш воду зараз ти ,та напевно слухи ти про нього й розпускаеш. Я його знаю та тобі до нього далеко. Та хтось має всю цю шоблу ставити на місці. Ручні атошникі ,волонтер яких заміть особисто вибирав пан карлійчук в виконком, нічого тобі це не підсказуе. А що зроблено для атошників? Відповідай ? Якщо ти такий розумняк .Та слухі ці з цього виконкому про нього й розпускають.Бо він Всім їм як кістка в горлі. Ой як добре він там ВАМ наступив на хвоста. АЖ ВЖЕ ЗАВИРІЩАЛИ.
 • Гость: Этот по твоему мнению воин бумажных фронтов. Больше сделал для УБД чем ты и твой выконком с депутатами вместе взятыми. Поэтому и слухи ходят непонятные про про него которые распускают некоторые волонтеры и ручные атошники. А кстати откуда ты знаешь про все эти подробности? А спільну мову УБД нашли. Просто отсеяли ручных и прикормленых. Вот поэтому те и бесяться. И как те бабы базарные сплетни и слухи бездоказательные и распускают. Если честно я даже знаю кто. Вместо того чтобы взять и сделать что-то, только ходят языки чешут и слухи распускают. И копируют Валеру бо у самих мозгов не хватает что то придумать и сделать. Еще что нибудь про него напишешь.То мы выложем ответы звернень до карлийчука и покажем кто мутит воду.
 • Гость: Ти часом не член виконкому? Що такі подробиці описуеш. Ти хто такий, щоб якісь виводи робити, ти УБД? Та що тобі ясно. Про яку спільну мову ти теревениш? З ким? З ручними Карлійчуку УБД? Про що ти тут говориш? Про який розкіл ти пишеш?
 • Гость: АА-ХА-ХА!!!!!! Дивлюсь я на ці коментарі і....серіал має назву : БИТВА АТОШНИКІВ !!!!!! Як перисічний громадянин ,я це розумію так:1 певна група "дорвалася "до влади ; 2 друга група щє хоче "дорватися" до цієї влади; І от-що : Якщо з першими більш-меньш все зрозуміло.....То з другими не все так ясно...... Да ,на війні бувають поранення,буває і тяжка форма контузії....Але,панове "Атошнікі" на чолі з "ДУХОВНИМ ЛІДЕРОМ _ КОРНЄПЛОДОМ" хочеться запитати : "добре - Кривко кантужений,Рудий барига, Бужняк піаршік...."АЛЕ ЩО ВИКУРЮЄТЕ ТА ЇСТЕ ВИ?????? 1 Ви читали власного листа до пана Мунтяна???? Да! Ви його написали,згода, АЛЕ :ВИ ЙОГО ЧИТАЛИ????Мені здається що дитина ,починаючи з першого класу,намазюкає більш....каліграфічно!!!!! ГАНЬБА !!!! 2 на скількі пригадую що ,той-же кривко ішов в депутати,рудий,верхоляк,бідіний....та багато різних Атошників....АЛЕ!!! Була одна фішка -вони ,могли бути обраними від певної політичної сили (бо система виборів у нас така ) але НІХТО з них не був членом політ.партії -бо одне з фундаментальних гасел Ваших ГО це не входження не в один політ.рух....А тут особа з НІКом ПОБРАТИМ починає ,принаймні тут в коментах,писати зовсім інше....Таке питання : А чо не "УКРОП", Правий Сектор, і т.д. причому проскальзує така фраза ,цитую: "1. Партія не має впливових спонсорів-олігархів. Всі дії партії фінансуються за рахунок коштів її членів, - дрібних підприємців, менеджерів, вчителів, священників, діючих та колишніх військових та інших." з чого виникає ще одне запитання до "Цього Унікума" : ТИ ЩО ГОПНІК???? ВИРІШИВ ПОВІДЖИМАТИ У ЦИХ ЛЮДЕЙ ДЛЯ СВОЄЇ ПОЛІТ.ПАРТІЇ???? ЗАБУВ КОГО ЗАХИЩАВ ,ПАДЛО???? та чи захищав взагалі..... Чи не знають люди ,ким фінансується люба політ .партія,та які цілі переслідує.... ДОБРА ВІН ЗАХОТІВ ТА ДОБРОБУТУ Б...Я!!!!!...ГАНЬБА!!! В принцепі я не здивувався ,адже КОРНЄПЛОД давно з діліцоєм тре....Ось зрозумійте :Атошнік а тре з бувшим ригою.....ГАНЬБА!!! 3 тут ще одний "писало би тобі" на горізонт вийшов НІК :"АТОШНІК",кльових пацанів захищає....Ти ,РОЗУМНИКУ,краще запитайся бойових побратимів свого " ВОЖДЯ" , тих офіцерів,що зараз проходять службу разом з НИМ -ЧОМУ ВОНИ НА КВАДРАТНОМУ КІЛОМЕТРІ СР....И З " ВОЖДЕМ " НЕ ХОЧУТЬ....на думку не натякає.... але про що це я..."я понимаю что нечем,но постарайтесь понять" да? ГАНЬБА!!!!! 4 ну і останнє НІК :"Охотник" бачу, що взагалі не розбирається в реаліях Сторожинця. Звітси висновок-запитання :"ЧИЙ БУДЕШ?" Краще не лізь зі своїм кадилом в незнайому церкву ..... От така "ВАТАГА" зібралася :начеб і атошникі,але чи захищали вони нас і Украіну ? Начеб за свої права боряться ,але зі сторони - це деребан коли в країні лихо...Деребан Під Файними Гаслами!!!!!