Понеділок, Лютий 19
Білий Ангел - Центр яскравих подій

В Сторожинецькій громаді будуть проводити обговорення Програми соціально-економічного розвитку на 2018 рік

Міська рада

В Сторожинецькій міській раді створено робочу групу по написанню Програми соціально-економічного розвитку Сторожинецької громади на 2018 рік.

Згідно розпорядження старостам було доручено провести до 1 листопада 2017 року громадські обговорення щодо включення до Програми робіт у населених пунктах, які мають бути виконані, як першочергові.

На початку листопада робоча група має подати до мерії пропозиції, які будуть включати основні напрямки розвитку населених пунктів.

Сам розклад зустрічей з жителями буде опубліковано пізніше.

Магазин Водолій
  • Гость: Та бл@... Спускайтеся вже на землю обітованну і не введіть народ у оману. Такої програми навіть при соцпланах не було, тоді були просто плани. Це навіть абстрактніше і примарніше за рейтини. Може за 25 років формальності час вже образумітись. Тепер по суті. Що таке програма СЕР, хто про неї знає, на кого або на що вона впливає, що вона може вирішувати і які наслідкі її невиконання? Знають про неї 2-3 людини в районі, що її розробляють, і то до сесії коли її затвердять. Потім ніхто не знає навіть де вона лежить. 98% її показників - палець у потолок, і ніхто не докаже що це правда чи ні. Це аналогічно як програмувати кількість риби що пропливе в наступнлму році церез річку Сірет на проміжкуивід Ропчі до Панки. Однаково ніхто не порахує, та як і не зможе вплинути на цей процес. Важелів впливу на показники програми, так як і методів покарання за невиконання в органів державної влади немає. Це таке саме, якби я думав, що сусід за рік заробить гроші, побудує хату, а сусідка народить дитину. І я це планую і пишу. А вони про це ні слуху ні духу і до срак.. Їм мої плани. І так ми років 20 показуху робимо. Займіться чимось реальнимі корисним і не переводьте ,адже як останні 20 років нізто не згадуватиме за цю програму після сесії.
  • Гость: Іраклій, мяко кажучи Ви не праві! Якщо обєкт соціальної інфраструктури не включений в Програму соціально-економічного розвитку на поточний рік, він не може бути включений в Програму субвенції на формування інфраструктури обєднаних територіальних громад, які фінансуються через Мінрегіон. Я вже не кажу,що кожна Програма СЕР, є складовою реалізації Стратегії розвитку ОТГ, звіт по якій проводиться щороку. Вибачайте, але за час Вашого перебування за межами України дещо змінилося, як в законодавстві, так і в відношенні чиновників і депутатів до своїх обовязків! Старайтесь бути, як мінімум ввічливим, емоційність іноді шкодить Вашій репутації!