Середа, Березень 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Жителі Банилова-Підгірного вимагали полагодити шкільний автобус

Банилівський автобус

Сьогодні, 21 вересня 2017 року, до приміщення Сторожинецької мерії завітали обурені батьки Банилово-Підгірнівських школярів.

Люди були незадоволені тим, що з початку нового навчального року шкільний автобус дітей до шкіл не возить.

В другій декаді серпня транспорт відігнали на ремонт до ТДВ “Буковина-Авто”. Як розповіли в міській раді, планувалася тільки заміна шин та профілактичний ремонт ходової. В процесі ремонтних робіт виявилося, що автобус потребує капітального ремонту ходової частини та заміни деяких важливих агрегатів, зокрема радіатора, амортизаторів, колісних дисків, ресорних опор тощо.

На автобус встановили передні колісні диски та всі нові шини
Ось на цьому тримався передній амортизатор
Радіатор автобуса був пошкоджений та заклеєний декілька разів
Приварені одна до одної деталі додавали майстрам зайвої роботи

Проблема стала у відсутності запчастин. Таких автобусів марки “ЗиЛ” 2006 року було випущено обмежену кількість, – менше сотні, – з яких 20 було закуплено українськими навчальними закладами більше десяти років тому. Банилово-Підгірнівський – чи не єдиний, який залишився на ходу.

Щоденний пробіг селом згідно маршруту – 72 кілометри. Самі ж жителі говорили, що шкільний автомобіль їхав не тільки маршрутом, а й деколи був задіяний в не зовсім офіційних перевезеннях.

За планом, роботи вартістю біля сотні тисяч гривень мали бути виконані в перші дні вересня. Але трапилася чергова прикрість – до Банилова-Підгірного автобус доїхав і в нього зруйнувався планетарний механізм заднього мосту. Через сильне зношення з шестерні відірвало зуби. Представники ТДВ “Буковина-Авто” приїхали, демонтували механізм та забрали її на ремонт. На сьогодні автобус ще стоїть і дітей не возить.

Батькам приходиться возити школярів власними автомобілями до навчальних закладів, які знаходяться на великій відстані один від одного.

Після спілкування банилівчан з посадовцями міської ради було вирішено винести питання про передачу одного з шкільних автобусів до Банилова-Підгірного на позачергову сесію міської ради, оскільки громада зараз має отримати новий автобус.

Магазин Водолій
  • Гость: Добре сказав чоловік Кухаруку. Цей завгосп зовсім нюх втратив. Ці люди тебе бовдура утримують і платять тобі зарплату.Але ти бидло-хамло дозволяєш собі до людей тявкати.Що там робиться хто за що відповідає? Чому Брижак постояв в дверях і втік? Добре що коли вибори то дуже улесливо стелить. А де славні депутати з Банилова? Коничка і присяжнюк і Штеюк які так вимагали пост поліції забрати бо поліція заважає красти ліс.Чого тут вас нема? ПРОЙДИСВІТИ.
  • Гость: Ти житель звідки і хто? Ти чому дозволяєш собі хамити!!! Не ховайся за ніками, прийди в міську раду і поспілкуйся, якщо маєш сміливість, а не маєш, то сиди в кущах і не тявкай!
  • Гость: Андрій Іванович , ці манси абрамчуковські, до лампочки.
  • Гость: Андрію Івановичу, шкода, що ви родом з Банилова- Підгірного. Ми, ваші сусіди з Давидівки давно спостерігаємо за діями Банилівчан, і, нам соромно за наших сусідів . Колись Банилів-Підгірний був нам старшим братом. А сьогодні, нам так здається, що Банилів розділився. Плай, Рівня, МІСТИЧИНИ, Гільча, центр села - це все було разом. Сьогодні у вас бунтує Гільча, та не бунтують прості лісоруби, повірте! Чому бушують люди з Плаю??? Чому??? Це не так просто!!!!!!! Саме в той час, коли ви, Андрію Івановичу, і багато хороший випускників під егідою Стрілецького гризли граніт науки, саме в той час, хтось, десь насолоджувався приємними моментами великого шаленого кохання. А від такого кохання, звісно, народжувалися діти. Вони нехай любляться і ді дітей народжують, а держава, у вашій особі, дбає про них, адже у них вісім чи дев'ять дітей! Андрію Івановичу, бережіть здоров'я!!!!
  • Гость: Не пробуйте їм обіцяти віддати новий автобус!!!! Ми порахуємо скільки з їхнього села пішло в АТО!!!! Героінні!
  • Гость: Цим козакам в окулярах були повестки, вони ще тут! Коли ремонт доріг організовуємо , то вони таксуюють!!!
  • Гость: А по хребту лопатою не втарабанити тому, хто мав забезпечити дітям автобус? Де ваші банилівські газди? Абрамчуки, Бартоші? Де наш уважаємий пліточнік? Люди прийшли, тому що вони 20 днів возять дітей до школи, коли їм ще літом то вусате брехло сказало, що автобус буде 1 вересня. Головне, що воно 70 тисяч відпускних з зарплатами взяло і уїхало гріхи замолювати кудась.
  • Гость: Банилівчани, а скажіть будь ласка, що ви робили б якби не ввійшли до громади?. Вашими зусиллями на чолі з бувшим головою села ви згноїли за 20 років ваш будинок культури, школи, лікарню, дороги, шкільний автобус. А не скажете дорогенькі який внесок ваше село, таке велике, зробило в громаду? До речі, шкільний автобус в день проїзджає з ваших слів 72км., проста арифметика, діти вчаться дев'ять місяців, в середньому 20 днів на місяць маємо 180 днів на рік, множимо 180 на 72 отримуємо 12960 км на рік, додаємо 10% важких умов роботи автомобіля, маємо 13256 км пробігу на рік, ресурс вашого автобусу 25 - 30 тисяч км на рік. І всі суботи і ціле літо могло піти на обслуговування, та ремонт, цього бідного шкільного автобуса. До речі моторесурс планетарки заднього моста 300 - 400 тисяч км. пробігу. А тепер підіть і спитайте вашого голову та директора школи куди вештався автобус. Той, що мав возити ваших дітей до школи. І взагалі умякніт трішки, в громаді не ви одні.