Середа, Березень 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Міська рада оголошує конкурс на посаду начальника КП “Сторожинецьке ЖКГ”

Сторожинецька міська рада Сторожинецького району Чернівецької області (адреса: м. Сторожинець, вул. М. Грушевського, 6; тел. 2-12-00) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника КП «Сторожинецьке ЖКГ Сторожинецької міської ради Сторожинецького району Чернівецької області » (розпорядження голови міської ради № 731 від 29.09.2017 року).

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: наявність громадянства України,  вища юридична, технічна або економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр/спеціаліст зі стажем роботи в органах місцевого самоврядування чи на державній службі не менше 3 років, або за фахом в інших сферах не менш як п’ять років, вільне володіння державною мовою, роботою на персональному комп’ютері.

Для участі в конкурсі подають наступні документи: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка форми П-2 ДС, 2 фотокартки розміром 4 х 6, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, копію документу, що посвідчує особу, копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, копію трудової книжки.

Документи подаються  протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення  оголошення про проведення конкурсу за адресою: 59000, Чернівецька обл., м. Сторожинець, вул. М. Грушевського, 6, тел. 2-12-00.

Магазин Водолій
  • Гость: Візьміть мене я зможу ЕНОТ ЄКО
  • Гость: Хотілося би побачити на даній посаді достойну людину, яка могла би вивести підприємство з боргової кризи. Це можливо тільки за підтримки міського голови та депутатів.
  • Гость: Шо ти мелеш, економіст? Карлійчук опять своїх злодіїв попризначає, щоб ви знали. Весь ЖКГ там страдає від таких господарників-плиточників.
  • Гость: Навіщо проводити конкурс на посаду начальника? В світлі змін до Статуту підприємства та останніх розпоряджень його майном - краще все підприємство передати ( разом з майном та боргами ) ДКП "Міські ринки". Замість НАДАННЯ комунальних послуг населенню, ці послуги будуть ПРОДАВАТИСЯ. Комусь (тільки не жителям міста Сторожинця) буде добре. Кому саме - здогадайтеся самі.