П'ятниця, Лютий 23
Білий Ангел - Центр яскравих подій

В кабінеті голови РДА з’ясовували стосунки заготівельники молока

Вчора, 3 жовтня 2017 року, в кабінеті голови Сторожинецької РДА Ярослава Бартоша за участі голови Сторожинецької районної ради Івана Лосіка, сільських голів, податківців та представників Сторожинецької міської ради відбулася зустріч з заготівельниками молока, господарями фермерських господарств та представниками СОК “Перший національний аграрний кооператив”.

Молочники виказували своє невдоволення діяльністю представників “Першого національного аграрного кооперативу”, з якими наприкінці червня міська рада підписала меморандум про співпрацю. Зокрема багато питань виникло через договори, які мають підписати власники худоби для отримання грошей за реалізацію молока.

Також висловлювалися сумніви щодо реальної ціни на молочну продукцію, яку можуть запропонувати хмельницькі кооператори.

В свою чергу, представники СОК запевнили присутніх, що вони вже давно працюють на ринку і членами кооперативу є тисячі господарів з декількох областей.

Магазин Водолій
  • Гость: Ох ці соковиті трави.... Пану Брижаку пора взятись за написання мемуарів,.
  • Гость: я не знаю кто этого соловья на работе держит?какой толк?
  • Гость: А Лось тут взагалі безпардонно веде себе. Ніяк не уйметься ця шайка-лейка. Паладій десь у тіні пока? Адже він є звязуючим між Лосиком і Кушнірами а також це смахує на його апетити не упускати нічого, де може бути якась вигода. Молодець Світлана, не знаю як її прізвище. Тепер справа за Бартошем. Побачимо, прогнеться під Лосіка, чи проявить стійкість, достойність, відстоюватиме інтереси людей і свою позицію. Я не берусь судити потенційних молокозбирачів, але з того, що нам видала Світлана, як мінімум дуже сумнівна компанія, і перед тим, як прийняти якесь рішення, слід 10 раз перевірити. Здається мені, це робиться для відмивання субсидії а потім можуть ще й людей в кінці кинути, не розрахувавшись за останні літри (тонни) молока.
  • Гость: Боже, які придурки! На Ваших очах при підтримці райдержадміністрації грабують селян кляті перекупщики, а ви тут шукаєте крайніх! Вони ж всі заявили, що готові здавати новим інвесторам заводу молоко, але хотять не менше двох гривень за літер молока.З математикою у всіх нормально? Рахуйте самі!!!
  • Гость: Які два? Крецький бере в людей по 4,50, а продає в лікарню і школу-інтернат по 9. Свєта Гриндей бере по 5.00, а продає в Чернівцях на базарі по 12,00 і так кожен... А потім питаємо, чого люди не хочуть тримати худобу! От де справжня мафія на чолі з Бартошем!!!
  • Гость: https://www.youtube.com/watch?v=u2214ZDJFck дивитися всім
  • Гость:
  • Гость: Молочники
  • Гость: Якийсь цирк, влада і мєсний бізнес трясуться перед інвестором. Головне, що інвестори приходять, дивляться на цей цирк і йдуть далі, бо тут немає з ким працювати. Мєсний бомонд відстояв і спас населення, бо недай бог справді людям більше заплатять