TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

У “Лунці” пройшов туристичний зліт педагогічних працівників “Tourist teacher fest”

Чудова погода, гарні осінні краєвиди, туристичні змагання та творчі конкурси зібрали педагогічних працівників Чернівецької області на туристичний зліт “Tourist teacher fest”, який проходив з 6 по 8 жовтня в таборі “Лунка” Сторожинецького району.

Команду Сторожинецького району представляли педпрацівники Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості: Гаврилюк С.М., Побежан Д.О., Цятковська С.М., Драганчук С.С., Корчинська І.О., Кіс А.В., Унгурян Т.М., Даскалюк Л.Д., Мангер В.Г. та вчитель фізичного виховання Сторожинецької ЗОШ №3 Чаманов І.М.

Першим випробуванням були змагання зі спортивного орієнтування. Протягом дистанції наші туристи долали стрімкі підйоми горбистої місцевості Лунки. На старті та фініші учасників змагань підбадьорювали товариші, що принесло команді гарні результати.

Другий день змагань передбачав складні етапи з техніки пішохідного туризму, військової, спортивної та медичної підготовки “Туріада”. Команда у складі Цятковської С.М., Гарилюка С.М., Побежана Д.О., Чаманова І.М. завдяки своїй спритності, фізичної підготовки та взаємопідтримки виборола для району призове І місце.

Крім туристичних змагань учасники мали змогу продемонструвати творчі, вокальні та акторські здібності на конкурсах “Художня самодіяльність”, “Презентація команди”, “Логотип команди”. У конкурсі туристської самодіяльності Сторожинець теж отримав І місце.

За результатами всіх видів спортивної та конкурсної програми переможцями зльоту “Tourist teacher fest” стала команда Сторожинецького району, ІІ місце – команда Глибоцького району, ІІІ місце – Новоселицького району.

Свято закінчилося, підведені підсумки, переможці нагороджені грамотами та кубками зльоту. Всі учасники отримали заряд позитивної енергії та новий стимул тренуватися, щоб знову перемагати.

Джерело: методист туристсько-краєзнавчого напряму Сторожинецького ЦДЮТ Унгурян Т.М.

 

Категорія: Відео Освіта Спорт
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ