Понеділок, Лютий 19
Білий Ангел - Центр яскравих подій

В Сторожинці відбулися урочистості до Дня захисника України

Сьогодні, 13 жовтня 2017 року, на Центральному майдані Незалежності в Сторожинці відбулися урочистості до Дня захисника України, який буде відзначатися завтра, 14 жовтня. Також завтра відзначатиметься 75-річчя утворення Української Повстанської Армії та День українського Козацтва.

Незважаючи на дощову погоду, на площі зібралося чимало жителів та гостей Сторожинецького району, учасники бойових дій та ветерани, представники влади, духовенство. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто загинув за визволення свого народу. До стели “Герої Підгір’я” були покладені лампадки та квіти.

Захисників України нагородили відзнаками Президента України, Почесними грамотами Сторожинецької РДА та Сторожинецької райради, подяками Міністерства оборони України.

Для присутніх народні аматорські колективи виконали патріотичні пісні, а школярі подарували танець з жовто-блакитними стрічками, який викликав бурхливі оплески.

Магазин Водолій
 • Гость: А що не завтра свято? Чи завтра просто календарне свято, а так як субота, то цей день перенесли? А для чого тоді понеділок вихідним зробили?
 • Гость: Ти кадер ше той ! Каще нічого не пиши.
 • Гость: Це нове слово "кадер"? Не знаєш, що відповісти, то не пиши. Якщо завтра, у день свята будуть урочисті, то так і напиши.
 • Гость:
 • Гость: Миколо Миколайович, прикро усвідомлювати те, що коли йде війна на Сході України, а місцева влада вже ганебно ставиться до патріотів, які в тяжкі часи не сховались за спідницями, а пішли на Схід. М.М. скільки чоловік з Сторожинецького району, або теперішньої ОТГ, приймало участь в бойовичх діях на Донбасі, я думаю Ви добре самі знаєте, невже не знайшлось 1000 гривень, щоб придбати листівки та привітати з Днем захисника Батьківщини, всіх хто дійсно її захищав та проживає на території нашого району, добре що у Вас знайшлись кошти для прокладання бруківки по вул. О. Кобилянської в районі де живе ЕЛІТА м. Сторожинець. Дякую Вам що хоть когось привітали, однак інші дві сотні чоловік мабуть Вам не потрібні та Ви про них забули. Ганьба Вам.
 • Гость: Хлопці йдіть в міську раду, там зараз для тещі Чеботаря, підставних від Доліцоя і Матейчука, долбаного Мар'яна, для сина і невістки Вери, яка робить в міській раді дерибанять землі під гаражі. Там є дев'ять ділянок. Напишіть заяви і заберіть для учасників АТО. А то ці пі....си продадуть, якщо ще вже не продали підпільно.
 • Гость:
 • Гость: В нашій громаді все "великолепно". Тільки не для простих людей. Лікарня не опалюється. Молодший персонал вкриває хворих трьома ковдрами. І все "великолепно". Зате всі з квітами, вінками на всіх міроприємствах, але куплені за громадські гроші.
 • Гость: Шановна медсестра! По-перше, лікарня комунальна установа районноі ради, керівництво нею здійснюють районна рада і райдержадміністрація, по-друге, опалювальний сезон розпочинається з 15 жовтня!
 • Гость: Некомпетентний лікарю, є розпорядження про початок опалювального сезону в навчальних закладах, гімназіях, ліцеях, лікувальних закладах.
 • Гость: Шановна компетентна медсестра! З якої дати розпочинається опалювальий сезон??? Чия комунальна власність лікарня??? Занадто компетентні???
 • Гость: ТА НАВІТЬ 15-ГО В ВАШИХ ПАЛАТАХ ХВОРІ ГРІЮТЬСЯ КАМІНАМИ, ПРИНЕСЕНИМИ З ДОМУ. В ЧЕРНІВЦЯХ ВЖЕ В ЧЕТВЕР ЗАПРАЦЮВАЛИ КОТЕЛЬНІ
 • Гость: Сьогодні вже 17 жовтня, а в ДНЗ №2 "Дзвіночок" напевно опалювальний сезон почнеться коли зима закінчиться, чому якщо опалювальний сезон з 15 жовтня сьогодні в садочку не затоплено.
 • Гость: Мені цікаво чия комунальна власність садочки. Нехай наша місцева влада посидить цілий день в холоднющому садочку та й ще й поспить на обід в приміщеннях де температури не перевищує 12 градусів. Ганьба вам.
 • Гость: Садочки -власність міста.Якщо температура в приміщенні меньше 16 градусів то влада має всі права розпочати опалювання.Шкода дітей.
 • Гость: А НАВІЩО ТОПИТИ В САДОЧКАХ, Є БАТЬКИ, СКОРО СКАЖУТЬ ЩОБ БАТЬКИ І НА ЦЕ ЗДАВАЛИ ГРОШІ. ЦІКАВО З ЯКОГО ЧИСЛА СПИШУТЬ ГРОШІ ЗА ОТОПЛЕННЯ, ЯКЩО 17 ЖОВТНЯ ЩЕ НЕ ПРОПОТОПЛЕНО В САДОЧКУ.