Субота, Лютий 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Новий грейдер приступив до роботи

Грейдер до роботи

Сьогодні, 18 жовтня 2017 року, на дороги Сторожинецької громади виїхав новий грейдер, який був придбаний за кошти інфраструктурної субвенції.

Техніка прибула до Сторожинця ще наприкінці вересня і біля двох тижнів зайняв процес реєстрації та постановки на облік. Власником згідно техпаспорту є Сторожинецька міська рада.

Наразі автогрейдер знаходиться у комунального підприємства “КарпЕко-2010” і поки що проходить на 50-годинну обкатку, після чого сервісна служба має замінити робочі рідини та перевірити стан техніки.

За сьогодні відпрофілювали дороги на Кошково, Майдані, дорогу до сміттєзвалища – всього біля 40 кілометрів. Далі залишається Заріччя, Плай, район вулиць Якобашвілі та Вишневої.

Самі ж комунальники розповідають, що спецтехніка справляється з грейдеруванням доріг на відмінно і добре підходить для вирівнювання гравійного покриття та, в подальшому, для розчищення снігу.

Подеколи потрібно буде завозити гравійну суміш для підсипки, адже призначення такого середнього грейдера – вирівнювання профілю покриття.

Магазин Водолій
  • Гость: Грейдер передбачалося передати новоствореному КП “Банилів-2017” для роботи в Банилові-Підгірному. Чому наразі знаходиться в КП ,,КарпЕко,,?
  • Гость: А хіба можна реєструвати транспортні засоби Російського виробництва? Чи облік в Латвіі автогрейдера?
  • Гость: На передньому колесі неправильний напрямок протектора
  • Гость: це такий високопрофесійний грейдер. Їде в світле майбутнє, але трохи і назад, на всякий случай.
  • Гость: Що ми за люди? Автобус не тій школі, кошти не в те село, пост ГАЇ не там стоїть, протектор переднього колеса грейдера не в тому напрямку..... Всі розумні за лаштунками сцени. Немає хоробрих взяти на себе роль комфірасьє. А жаль..... Ну, ну? Що там ще з цим грейдером?????
  • Гость: А це народ говорить про те,що не треба продаватись,а віддавати свій голос людині,якій вірите і та що вас не здурить.А ваш великий мер,говорить одне,думає інше,а робить чорт зна що.Лиш би собі не в ущерб.Нема зараз головного грабуна копчика і він казиться,що гроші ідуть не в тих напрямках,яких вони собі розміркували.Прозрійте люди добрі.Дивіться що ви своіми руками наробили і не лиш у районі,а й усій державі .
  • Гость: Истину глаголеш уважаемый,но до народа доходит тогда,когда жареный петух в жопу клюнет.тоисть долго.Есть у нас совестные и порядочные депутаты,простые люди, но нас меньшество.Вот бы каждый избиратель взял своего депутата и спросил,что ж ты дорогой хорошего кроме себя зделал людям и написали на инфо.Тогда бы может все зашевелились.Я не знаю где наши областные депутаты?Кто они и что сделали для района?
  • Гость:
  • Гость: Гума не тою стороною стоїть спереді справа