Субота, Лютий 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

В мерії відбулося засідання Погоджувальної ради

Засідання погоджувальної ради

Вчора, 25 жовтня 2017 року, в Сторожинецькій мерії відбулося засідання Погоджувальної ради. Це консультативно-дорадчий орган, який утворений для попереднього розгляду організаційних, соціально-значущих та резонансних питань роботи міської ради, подолання розбіжностей і вирішення питань, що виникають у діяльності ради та міського голови, а також з метою забезпечення координації дій депутатського корпусу.

На засіданні розглянули питання порядку денного та докладно зупинилися на тих, які викликали найбільш бурхливе обговорення – про звіт директора Сторожинецької музичної школи, про розподіл перевиконання бюджету та про внесення змін до Статуту КП “Сторожинецьке ЖКГ”.

Магазин Водолій
 • Гость:
 • Гость: Культура у нас- це одні козні. Риба гниє з голови, а ще, працівники мають бути кваліфіковані, а так....Що хотіти.
 • Гость: Які два? Крецький бере в людей по 4,50, а продає в лікарню і школу-інтернат по 9. Свєта Гриндей бере по 5.00, а продає в Чернівцях на базарі по 12,00 і так кожен... А потім питаємо, чого люди не хочуть тримати худобу! От де справжня мафія на чолі з Бартошем!!!https://storozhynets.info/archives/29670
 • Гость: Не знаю хто за оте дурнувате голосував?Яке воно має право ходити по школах і провіряти там,де не має права бути?Взагалі як воно продає у три дорого молоко,то ж яка у неі освіта.Напевно інститут офірізма і обкрадання населення.Чи не так Світлано ?
 • Гость: мда..
 • Гость: Мда. Якщо це правда то ганьба таким депутатам, які повинні захищати інтереси виорців, а на томість оббирють їхні кармани
 • Гость: Альо, мадам із Панки! Подивися на себе , але вимкни звук. Ти возомнила себе крутою перевіряльницею? Класно других нагинати, да? Мабуть отримуєш задоволення
 • Гость: Вона як депутат, виконує свою роботу! і робить це далеко не для свого задоволення.і неодноосібно!!!! (що ви так на неї конкретно накинулись). Для цього існує спеціальна комісія,яка повинна навести порядок у цій школі,тому що були певні порушення зі сторони директриси.,і не вперше! і вважаю що робить вона все правильно,тому що вона захищає права своїх виборців і бореться за справедливість!
 • Гость: права вашоі невихованоі селючки,у панці разом з іі виборцями.Подивіться як ця хамка веде себе з мером затикає його і навіть не удостоіться хоча б з поваги до віку встати.вона вже показала свій розум,коли з"іла з посади завідуючу одного з найкращих садків району у Панці.Наша муз школа одна з найкращих у області і ми не дамо нашу директрису якійсь недоумковатій,котра возомнила з себе велику заступницю того,хто мітить на місце директора.Нехай не забуває, ото ваше,що крім нас батьків є ще колектив,який обрав Тетяну Вікторівну і довірив ій керівництво школою.А ота подруга зрозуміла що в г--но ступила і дала задній хід на сесіі.Молодець!Вчасно зорентувалась.
 • Гость: А ким були виявлені порушення директриси???Хавкатою неадекватною депутаткою разом з начальничком"відділу культури" і підпільним старим кукловодом???
 • Гость: Так начальничок "пройшов" конкурс тільки тому, що Карлійчук дав команду. І Іонуциху він хоче прибрати чужими руками. Якби не Катерина з Діаною сидів би він у Жадові у клюбі і получав " на горіхи" і по сьогодні за відношення до роботи.
 • Гость: А відколи ДОНОСИ паскудників стали називатися фактами порушення???Панове,це вам не 30-ті роки!!За донос тепер жорстко можна покарати!!А шановні депутати більше не мають чим займатися,лише позорити провідну школу!!!Ганьба !!
 • Гость: А що з музичною вирішли сьогодні? Та чи явився начальник культури, розхльобувати то ,що закрутив.
 • Гость: Ніхрена на сесії не вирішили, одні шкурняки, зливають Карлійчука потихеньку. Матейчук, Лосік, Брижак, Деліцой, Войцеховський і вся їхня компашка потихеньку зливають громаду. Ніякого контролю за прийняттям рішень, юристи не працюють, або їм дали команду так працювати. Не сесія а зброд ручних депутатів, крім декількох, але їх мало. Скоро ніхто не захоче чути про таку громаду як , Сторожинецька.Але маємо те що маємо.
 • Гость: Відколи Брижак,Деліцой в одній команді З Лосиком і його карманними депутатами?Сміх.Вони якраз з Карлічуком.Так що хлопці ви видко не докурили.
 • Гость: Ой хтось хоче перетусувти самих впливових і дієвих депутатів з владою,тоість пересрати іх між собою.Зря хлопці жили рвете,все буде добре.не нервуйте,а покажіть на ділі чого ви самі варті.бо сидите тихенько у кутику і гадите подлінько.Не вийде.Ось одна тупоголова вже себе показала
 • Гость: Так це давно всім відрмо . Лосік пробує утримати Карлійчука на короткому поводку.Для цього він підсунув у секретарі Матейчука.Сирбу тримає юридичну сторону.Войцик дружбан пробує керувати всіма бо йому сиздає шо він тіпа самий умний.Плюс до всього хитрий Деліцой який має свою групу -Копчика Чеботаря Бойчука Маряна. І вся ця бригада решає виключно свої питання.Карлійчук насправді в дуже паршивій ситуації бо з такими помічниками він все більше набирає негативу.Рано чи пізно вони підставлять діда і спробують взяти владу.А далі надія на махінації фальшування на виборах і для них уже не важно хто із них буде мером бо кругова порука і бажання правити і красти ії зцементує навіки. Тому всі депутати які маєте власну позицію підставте плече Карлійчуку бо інакше всі ви знишити громаду.
 • Гость: Странна картина получається,Лосик терпіти не може Деліцоя,тому що той ріже правду матку в очі.Войцеховський ледве його терпить,тому що у них різні політичні погляди.Матейчук і вашим і нашим і іхнім,щоб лиш угодити хазяіну, Лосику.Не понятна картина получається,чи хтось спецом іх поливає дерьмом оптом,чи тут якась очередна махінація Лосика, заполучити голову зем комісіі у друзі і плюс до всього не ручного депутата.Тут Лосик,Матейчук , Войциховський і Деліцой , Брижак,а мер з ними усіма.Так що ось так.
 • Гость: Лосик чуствует,что ему скоро -опа и хочет тоже что то урвать себе на последок.а мер жадина не делится,вот и надо ему дружить со всеми,кто хоть чего то стоит.Сейчас надо дружить с базарником,там сейчас мед бочками.