Четвер, Квітень 26
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Представники Сторожинецької міської ради відвідали у столиці практикум з питань місцевого економічного розвитку

Семінар у Києві

Днями у Києві Асоціацією міст України в рамках проекту USAID “Розробка курсу на заміщення місцевого самоврядування в Україні” спільно з Апаратом Верховної Ради України і Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування проходив практикум з галузевої законотворчості та адвокасі за напрямом “Місцевий економічний розвиток”, який відвідали представники Сторожинецької громади.

Даний практикум проводили для посадових осіб органів місцевого самоврядування , на якому відвідувачі мали змогу опанувати базові принципи законотворчої роботи та законодавчого процесу, а також, отримати практичні знання ради і навички з розробки проектів нормативно-правових актів та супровідних документів, вивчити можливості використання інструментів адвокаі та ознайомитися з роботою АМУ та Верховної України.

Практикум вели Голова Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Власенко Сергій Володимирович, Перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради України-керуючий справами Боднар Петро Олегович, Виконавчий директор Асоціації Міст України Слобожан Олександр Володимирович.

Також для слухачів проводили круглий стіл з питань місцевого економічного розвитку за участі представників Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики, Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва,  Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Антимонопольного комітету України, Державної регуляторної служби України, Департаментів Київської міської державної адміністрації, Асоціації міст України.

 

Магазин Водолій
  • Гость: Пане мер скажіть який толк від таких поїздок до столиці. Який толк від того шо ви створили цей відділ Бойчук уже рік очолює цей відділ хотілося би почути що зроблено і які інвестиції Бойчук привів у грамаду? Чи ми створили модні відділи з гарними назвами але пусті за своїм змістом?
  • Гость: Зато як звучить навідь у КИЙОВІ побували за державні кошти а на вихлопі маємо великий смердючий ПУК.
  • Гость: Та, начебто, вже не державні, а наші - громадські грошики. А чи колись відіб'ються ці кошти - громада ніколи не узнає.
  • Гость: А що робить РДА за державні кошти???? На 5-6 сіл штати більше 300 чоловік????
  • Гость: Так втому то і справа що наші гроші тобто наші податки тринькають як заманеться. Кожний працівник у громаді яких мер найняв на роботувід нашого імені повинні працювати так щоб був результат. Якщо результату нема значить таких відділів або спеціалістів треба звільнити. Так буде правильно.
  • Гость: Чернівецька обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році за наступними завданнями: -Розвиток підприємництва на інноваційній основі, як основа сталого економічного розвитку -Розвиток культури, науки, соціальної сфери, як основа розвитку людського капіталу та трансформації інституційного середовища -Збереження довкілля, як основа безпечного екологічного середовища -Розвиток спортивної інфраструктури -Енергоефективність державних та комунальних навчальних закладів -Енергоефективність державних та комунальних медичних закладів термін подачі заявок закінчується 30 листопада. Є над чим попрацювати. В перед до перемог.