У Сторожинецькій ЗОШ №1 відбувся Тиждень української писемності та мови

У навчальних закладах 9 листопада, в День української писемності та мови, традиційно проводяться різноманітні заходи. З 6 по 10 листопада 2017 року у Сторожинецькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1 організовано та проведено низку заходів, які були присвячені темі писемності та грамотності – це і конкурси, й виставки, і сценівки, і просто змагання, години спілкування, а також цікаві уроки про скарби рідного слова, тематичні лінійки тощо.

Протягом тижня школярі мали змогу поринути у багатий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам’ять про видатних діячів нашої держави.

Метою всіх проведених заходів було:

  • донести до учнів красу і багатство української мови;
  • формувати відчуття краси рідної мови;
  • розвивати мовленнєві здібності учнів;
  • збагачувати словниковий запас;
  • виявити обдарованих дітей;
  • виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.

З метою залучення учнів до джерел української національної історії та культури, збереження і прищеплення українських традицій, осмислення себе частиною великого українського народу, бібліотекарем школи (Г.І. Ломачова) організовано постійно діючу протягом тижня тематичну виставку художньої, наукової, публіцистичної літератури на тему: «Слова… В вас мудрість вічна й любов жива»

Учні переконалися, що слід вивчати українську мову, щоб бути грамотними людьми. Всі учасники заходів залишилися задоволеними своєю працею, дізналися багато цікавого та оцінили значення рідної мови для українського народу.

Категорія: Освіта Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ