Середа, Березень 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Дорослі пристрасті в дитячому закладі Банилова-Підгірного

В Банилово-Підгірнівському ДНЗ “Малятко” виникла конфліктна ситуація між вихователькою та головою профспілки садочку Мариною Дмитрівною Бойчук і завідуючою Любов Тодорівною Швед. 

Непорозуміння виникло через те, що вихователька зробила зауваження працівникам установи, які були присутні на кухні дитячої їдальні.

Після того, зі слів Марини Бойчук, один з працівників ДНЗ, Юрій Каленюк, досить грубо та хамовито говорив з нею і погрожував.

Завідуюча ж, замість того, щоб залагодити ситуацію, вдавала вигляд, що нічого не відбувається. Принаймні, саме так вихователька виклала ситуацію в заяві на ім’я секретаря міської ради.

Також Марина Бойчук звернулася до поліції з заявою про погрози з сторони працівника садочку.

Заява вихователя ДНЗ ''Малятко'' Марини Бойчук щодо конфлікту з завідуючою

Також, як видно з заяви, там є припущення, що можливою причиною негативного ставлення до виховательки є її намагання, як голови профкому, забезпечити виплату оздоровчих персоналу садочку.

В свою чергу частина колективу написала спільне звернення до міського голови Миколи Карлійчука з протилежними твердженнями, згідно яких саме Марина Бойчук є підбурювачем спокою в колективі ДНЗ, а ніяких порушень в роботі завідуючої Любові Швед вони не бачать.

Заява працівників ДНЗ ''Малятко'' щодо виховательки Марини Бойчук

Вже на захист виховательки виступили батьки та друга частина колективу, при чому однією з можливих причин негативного ставлення до неї є те, що вона ще в 2016 році добивалася індексації заробітної плати від тодішнього сільського голови Валерія Абрамчука.

Також в заяві є ствердження, що завдяки діям Марини Бойчук, колектив дізнався про те, що, можливо, зарплату в ДНЗ отримували так звані “мертві душі”, тобто люди, оформлені на роботу в закладі, але які жодного дня там не працювали.

Заява батьків молодшої групи ДНЗ ''Малятко'' щодо виховательки Марини Бойчук

Заява від частини колективу ДНЗ ''Малятко'' з проханням захисту виховательки

Конфліктна ситуація загрожувала порушенням нормального режиму функціонування дитячого навчального закладу – цьому не сприяли взаємовідносини, які складалися в колективі, коли дві частини були полярно налаштовані одна проти одної. Негативу додавало і те, що часом “вияснення стосунків” відбувалося в присутності вихованців – малих дітей.

Заяви виховательки та колективу були надані на розгляд депутатської комісії Сторожинецької міської ради з питань освіти. Після розгляду стало зрозуміло, що силами депутатів вирішити ситуацію важко, тому до її улагодження долучилися і секретар міської ради Ігор Матейчук, і перший заступник міського голови Петро Брижак, і староста села Майя Палійчук, і навіть голова громади.

В п’ятницю, 24 листопада 2017 року, до ДНЗ “Малятко” мала виїхати розширена комісія міської ради, створена міським головою, яка мала провести комплексну перевірку діяльності закладу. Але, з різних обставин, кворуму не назбиралося.

Тому депутати, які входять до комісії з питань освіти, – Тамара Чернявська, Світлана Грендей та Орест Малованюк, – вирішили розглянути на місці заяви виховательки та колективу саме з конфлікту між ними, заслухавши всі сторони, при цьому не проводячи перевірку роботи закладу.

Через декілька хвилин спілкування до дискусії долучився депутат міської ради Павло Штефюк та в.о. старости Банилова-Підгірного Майя Палійчук, а також вихователі та жителі села.

Трохи пізніше прибули депутати міської ради Борис Присяжнюк та Микола Деліцой. Конструктивна розмова перетворилася на “вияснення відносин” майже по всіх питаннях, які наболіли вихователям та адміністрації закладу.

Також під час розмови озвучили, що у Марини Бойчук на робочому місці пропав мобільний телефон, що й стало причиною другого звернення до правоохоронців. На телефоні був запис спілкування завідуючої садочку з вихователькою.

Після того, як емоції трохи стихли, в кабінеті завідуючої садочку Любов Швед зазначила, що прийме дисциплінарні міри до сторін конфлікту, якщо він не залагодиться.

Вже через декілька годин і Марина Бойчук, і Любов Швед в телефонній розмові розповіли, що після непростого спілкування в колективі, конфлікт був залагоджений. Сторони прийшли до примирення.

Магазин Водолій
 • Гость: Як соромно!!!!!!!! Вихователька, котра має практику "багато" писати заяв, грамоти не знає!
 • Гость: Не маєш що сказати - докалупайся до орфографії. Сама ситуація дебільна. Я знаю, що тут під голову освітньої комісії копають, бо вона в Банилові сильно на хвіст стала місцевим царькам-абрамчукам. От і пробують жінку змішати.
 • Гость: як на мене,в даному випадку грамотність-не на першому місці...Людина ,певне,писала заяву під емоціями і тому найменше уваги приділяла своїй грамотності.
 • Гость: Чернявська мала би ще й працювати, бо вона працює в Будинку культури і отримує зарплату, а не робити конфлікти в селі. Нехай спочатку покаже свою роботу. І не дай Боже з Івана - пана. Вона є депутат, якого ми вибрали, і вона не Міністр освіти, щоб перевіряти освітні заклади. Мала би нам в селі допомагати, як допомагають наші прекрасні депутати Щтефюк П. та Пресяжнюк Б. Пропонуємо перевірити її "доблесну працю" в культурі.
 • Гость: Шановне! Спеціально передивився і хочу запитатися - де Чернявська переступила свої повноваження? Чи освітня комісія переступила свої повноваження? А ось гості, які незрозуміло чого з"явилися, наговорили багато лишнього. І справа тут не в тому, що є конфлікт між завідуючою і вихователем, а в тому, що на думку завідуючої, вихователь багато де пхає носа. Це стара совкова система мишлення - я начальник, ти дурак. І по ній зараз живуть і Абрамчук, і Палійчук, і Карлійчук. Кожен, хто хоче відстояти свої права - автоматично воріг, тому щоне вписується в їхню систему. Ми після Євромайдану хотіли розвитку, а маємо тільки "АСТАНАВІТЄСЬ" в Банилово-Підгірнівському маштабі у виконанні Палійчук, Штефюка, Присяжнюка і Деліцоя. Така сама риторика і у гаранта зараз нашого - не розхитуйте лодку, бо путіннападе. То, що адекватні люди бачать, коли крадуть і мухлюють, їм всеодно. Головне - не мутити їх зручне болото.
 • Гость: ТАК ЦЕ ЧЕРНЯВСЬКА ВИНОВАТА ЩО ЯКИЙСЬ МІСЦЕВИЙ БЕХАРЬ НАЇХАВ НА ПЕДАГОГА? ЦЕ ВОНА ЇХ НАУЧИЛА? В ХАРЧОБЛОЦІ РОЗСАДИЛА? ДИРЕКТОРА ТУДА ВИКЛИКАЛА? І ПІСЛЯ ТОГО ЩЕ Й ЗАЯВУ ПОЛІЦАЯМ НАКАТАЛА? ЦЕ ЧЕРНЯВСЬКА ЧИ ДИРЕКТОРША, ЯКА НЕ МОЖЕ В КОЛЕКТИВІ НАВЕСТИ ПОРЯДОК?
 • Гость: Ваш педагог мало схожа на педагога -звичайна язиката неосвічена сільська бичка. Хоча, згідна, мужчина теж малоінтелігентний, але він хоч з дітками не працює.
 • Гость: цікаво,а чи можна назвати освіченою та інтелігентною ту людину,котра іншу "бичкою" обзиває?..
 • Гость: На роботу в садочку не претендую, діток не навчаю, ото і дозволила собі маленьку шалість)) і взагалі я не учасник цієї ситуації, і не потребую оцінки. По темі є щось сказати, чи то Ви ображена вихователька???
 • Гость: )) А я спочатку подумала,що Ви та сама завідувачка)))Якщо по темі,то як на мене,на відео обоє галакають.І найстрашніше те,що на відео на задньому плані видно маленьку дівчинку(певне,ще там дітей повно,яких камера не захватила),яка все те чує.І їх обох,як Ви пишете "язикатих "це не зупинило.А скільки ще не зазнято!!!.....Тому я не за вихователя,і не за завідувача.Просто не люблю обзивати когось,якщо достеменно невідомо,хто там кашу заварив.Погоджуюсь,вихователь палку перегинає,але диму без вогня не буває..
 • Гость: Це був діагноз.
 • Гость: У колективі порядок, але дуже декотрим особам, якими керує Чернявська він не довподоби. Бо Ім не подобається сама директор.Дуже мріють іі замінити.
 • Гость: Таких ситуацій багато в освіті. У міських садочках іїх повно. Тільки хтось хоче довести правду у відношеннях із нарахуванням зарплатні чи надбавок, чи ставлення до працівників як їх виїдають. Доводять людей і вони просто розраховуються. Ви візьміть любий міськийсадок перевірте скільки нормальних працівників пішли, а залишаються тільки племінниці, подружки, куми, брати та сетри. Тому потрібно перевіряти роботу закладів і керівника і робити висновки та прощатися з тими хто утворює проблему.
 • Гость: Я до цієї ситуації не маю нічого але я за виховательку, бо також є така ситуація коли керівник безпідставно гнобить своїх працівників. Але також хоту добавити щоб наші органи місцевої влади розбиралися і в інших подібних звернення від громадян.
 • Гость: Я провела журналистское расследование и вот результат. Одно скажу что как могут педагоги забыть о факте что все произошло на глазах маленьких детей. пЕЧАЛЬКА !!!! так как руководитель садика - не компетентен, а занимает должность руководителя. https://ninafeliksovna.blogspot.com/2017/12/blog-post.html
 • Гость: Ви там зверху натисніть на кнопочку "Розслідування" і подивіться, як мають виглядати журналістські розслідування для тих, хто пише їх для читачів. У вас може й цікаво, але нічого не зрозуміло.
 • Гость: Чому гарного може навчити дітей така нестримана і безграмотна вихователька? Я б своїх дітей їй не довірила. Вона як базарна баба верещить. Цікаво як вона дітей примирює в групі, якщо сама на таке нездатна. А Чернявська так активно відмазується від причасності, що то має протилежний ефект. Тай вихователька на неї подивляється під час своїх виступів, ніби шукає підтримки.
 • Гость: Звичайно,що шукає. Вона не одну вказівку отримала від голови комісіі як і що робити.Дякуючи саме Ій в колективах таке твориться. І майже по одному сценарію. А на мою думку, голова могла ці конфлікти не роздувати, а як житель цього села прийняти участь у примиренні без камер і гостей.Але ні.Повчала і тепер хай чує і читає, що про неі думають. ГАНЬБА!
 • Гость: Довгі роки у нашому садочку панував мир і спокій.Задоволені батьки вихованням дітей.Що трапилося, дівчата Мені як матері соромно за Вас.А поведінка і мова вихователя просто жах! Марино Дмитрівно ! Вчіться культури, адже працюєте в закладі освіти, де вчите наших дітей культури поведінки в різних ситуаціях. А Ви для Ваших вихованців зразок.Чи не будуть вони в майбутньому такі не виховані як Ви. Вибачте. .
 • Гость: тут справа не в МАРИНІ ДМИТРИВНІ. Керівник установи повинен виховувати кадри створити благоприятну обстановку у колективі.А де дивиться відділ освіти СОРОМНО
 • Гость: Ви б виховували такі кадри, коли під Вас риють і за декілька років пишуть кляузу за кляузою? Десь на відео прозвучала інформація, що ця горе-вихователька більше 20 заяв на завідуючу написала.
 • Гость: Який ж ти бовдур, освітянин.
 • Гость: ганьба тим хто принижує Чернявську тільки за те що вона справедлива і чесна Вона не переходить насторону божої корівки МАНЬКИ старостихи та бичка ШТЕФЮКА великого депутата
 • Гость: Да, чесність аж випирає...
 • Гость: Та цю виховательку потрібно в яселюну групу відправити на вивчення гарних манер і етикету... Це УЖАС, щоб доросла людина себе так поводила. Мені дуже соромно що моя дитина в неї була в групі. Батьки не одноразово на неї скаржились, але вона вміє і вміла перекрутити все з ніг на голову... А завідувач, дуже хороша людина, чуйна, завжди привітлива. Правду кажучи, я не вірю жодному поганому слову сказаному про неї. Я ПИШАЮСЯ НАШИМ САДОЧКОМ У СЕЛІ ...ВІН НАЙКРАЩИЙ В РАЙОНІ. І ЦЕ ВСЕ ЗАВДЯКИ ТАКІЙ ПРЕКРАСНІЙ ЛЮДИНІ ЯК ШВЕД Л.Т.
 • Гость: А навіщо в ясельну групу, адже маленьких діток також треба вчити говорити чистою, літературною мовою, а не такою як ми чуємо від Марини Дмитрівни. А культура іі, просто ДИВО, як така людина працює в освітянському закладі. На мою думку, що від такого вихователя дітей треба захистити. Не дай Боже, щоб наші діти були схожі на неі. Мені чомусь страшновато.
 • Гость: А по-моєму все зрозуміло. Чернявська викрила мінімум дві схеми Абрамчука і Карлійчука. Одну в малих школах, другу в лікарні. Про це писали. І як мінімум знає ще про дві - в садочку і в гімназії. Про це згадується в заявах. Потому вся банда (інакше не скажеш) Абрамчука зараз любими методами і бажано чужими руками втемну (Матейчука і Брижака) намагається її усунути, показавши її як самодура. Розмови ж в мерії ідуть про зняття їх з голови комісії або навіть про позбавлення депутатства. Так само заважає і Гриндей. На це натякає і присутність там великого рішали Деліцоя. Діда Колю хотять втемну використати для зведення давніх рахунків в селі. Дід Коля довіряє Абрамчуку і Деліцоя, а дуже зря. Ще й Матейчука підставляють.
 • Гость: Та ніхто нічого не викрив! Усі давно знають, що в нашій державі хто дотичний до бюджетних грошей, той все робить , аби ті кошти ТИРИТИ. От люди й обурюються, правда, культури нема, але на що ті завідуючі розраховують коли дозволяють собі залазити в бюджетну кишеню? Кожен по свойому- хтось при закупівлях, при проведенні ремонтів, та багато іншого, навіть соромно писати, а хтось оформляє родичів на роботу і т.д. Роками земляи про це за спинами обговорюють, а в один день через якийсь конфлікт все то прориває. І нема в цих ситуаціях хороших, всі неправі, бо забули про людську гідність, про заповіді Божі, нема елементарної культури, нема моралі! Огидні дії одних, хоч і людей з освітою, породжують негативні дії інших, тому гидко і соромно дивитись на ці розбірки і де, в освітянській сфері...Яке покоління ці люди можуть виховати??? Та таке ж як самі.
 • Гость: А може то Чернявська не така біла й пухнаста. Всі прекрасно знають, кому вигідний цей шухер. Зверніть увагу, як роздувається кожна подія в Банилові роздувається проти Абрамчука. Дві баби не годні вміститися і вже й тут його винним зробили. І таке цікаве співпадіння, коли протестували проти міліцейських постів Тамарка з Маринкою були активістками, проходить деякий час і знову ця солодка парочка разом. Цікаве співпадіння. Ці жіночки вже геть людей за дурнів мають.
 • Гость: Всі в селі знають,що Марина Бойчук є конфліктна людина,вона до того ще дуже бреше!!!!Робиться дуже невинною всі проблеми чекрез неї...Дитину свою ніколи би не дала до неї в садок..ЇЇ не дітей виховувати,а корови пасти!!!!!!!Хотіли б дуже її на дитектор брихні,щоб побачили всі люди як ця людина бреше....Вроді доросла жінка,виде себе як дитина -і працює ще вихователькою...ЖАХ!!!!
 • Гость: Уважно продивився запис і жахнувся від нелітературноі мови виховательки ((((((((якщо вона говорить з діалектами то як вона вчить маленьких дітей говорити(((((((
 • Гость: Чи має моральне право Коничка залагоджувати конфлікти у чужих колективах(((((коли у колективі де працює вона також неабиякий конфлікт(((((МОЖЛИВО ЦЕ ТОМУЩО МАЄ ВИЩУ ОСВІТУ З ПСИХОЛОГІІ((НАПЕВНО В УНІВЄРІ ВЧИЛАСЯ НАВІДМІННО((((((((
 • Гость: У колективі проблеми у Коваль ТП .. Усі розумні люди обходять цю людину стороною .бо Коваль ТП зчиняє скандали.На роботу не ходила на протязі 40 років. КОЛИ ЦЯ ЛЮДИНА відпустить з своєї душі все те зло котре там накопилось. Мабуть ніколи.Все в цьому житті повертається бумерангом. Можливо потрібно задуматись
 • Гость: У МЕНЕ ІДЕЯ МОЖЕ СКИНИМОСЬ БАБІ АНІ НА БАЯН ВОНА ТАК КЛАСНО ГРАЄ)))!!!!!!
 • Гость: Бабе Ане надо учится работать с техникой , где можно намного больше научить детей . А баян это прошлое.
 • Гость: маріна ЦЕ ТВІЙ КОМЕНТАР ПРО БИЧКІВ І КОРІВ (((((БО ЦЕ ТИИ ТАК ЛЮБИШ ОБЗИВАТИ ЛЮДЕЙ І ВСІ ПРО ЦЕ ЗНАЮТЬ(((((
 • Гость: ЛЮБОВ ТОДОРІВНУ ЗНАЮТЬ ДАВНО ЯК ГАРНУ ЛЮДИНУ І КЕРІВНИКА ))))))))А ТОБІ МАРИНА НІКОЛИ ТАКОЮ НЕ БУТИ З ТВОІМ ХАРАКТЕРОМ ((КУЛЬТУРОЮ І АМБІЦІЯМИ ((((((ТИ НАВІТЬ ЦЬОГО НЕ РОЗУМІЄШ І НЕ БАЧИШ
 • Гость: Вірно, Любов Тодорівна є прекрасна людина і мудрий керівник. А Марина брехло. Подивіться, як вона ображає на камеру електрика, а що було без камери. Я як чоловік не знаю чи зміг би їй зтерпіти. Подивився всі абміції Банилова і скрізь ті самі обличчя. Крадуть ліс і не пускають поліцію, захищає та сама Марина і Чернявся, вчитель не прийшов на урок - і знову Чернявся є заступниця. Скандал у дитсадку - і тут вони двоє. Чернявська сама не ходить на роботу і вчить інших порушувати трудову дисципліну. ГАНЬБА ТАКОМУ ДЕПУТАТУ!
 • Гость: П одивітся на божого одуванчика ПЛОТНІЧКУ. Ходить виклянчує гроші у людей.Давить на жалість.Замість того би просити у бога здоровя робить людям гадості. Зусіма КОВАЛЯМИ посварилася.НІЗКИМ у цьому селі не добра. нехай продасть хоч одну вівцю.бо людям уже гидко гидко від цієї.....Пахають за бугром на цю скандалістку.Вона все життя нічого не робила. скандали крики і плітки.У Дзезички у ларьку пянствує У клубі задурно бере зарплату У ХРАМ БОЖИЙ ІДИ плотнічко........
 • Гость: люди добрі СХАМЕНІТЬСЯ .Де наша совість..........Чому ми когось винуємо у своїх бідах...Ви готові розтерзати вихователя. електрика героем зробили....завідувачці потрібно орден дати..І скрізь оскаженілі обличчя СТАРОСТИ І ХВОРОГО ДЕПУТАТА ШТЕФЮКА..Прости БОЖЕ ЦЕ ЖАХ........А та жіночка в радянскій шубі у котрої дитина хвора....ГРУПА ПІДТРИМКИ ВСІХ НЕПОРЯДНИХ....та у неї і в старостихи червоні носи мабуть від спиртного.Ось кому живеться добре..цікаво який діагнос поставить їм КАРЛІЙЧУК......дикуни з первіснообщинного ладу
 • Гость: Посмотрев видио,я пришел к выводу,что этих депутаток,надо гнать в шею.Признать их как вредителей общества громады.Одна сожрала заведующую с Панка ,а другая набирается опыта и погнали по району,угнетать и гадить всех подряд.Сломали щелюсти на директоре муз школы и не успокоились,гадят дальше.Николай Николаевич,неужели вы,как глава громады,не можете этих неуравновешеных поставить на место,а ви две рябы что хорошего и дельного сделали для своих сел кроме плеток?Неужели нечем занятся?Есть пословица,жизнь бумеранг,подумайте склочницы.
 • Гость: депутатка з ПАНКИ має цілу папку компромату на директорку з муз. школи. Але Деліцой її закопає.Авторитету серед депутатів немає.А от Банилівську депутатку У В А Ж А Ю Т Карлійчуки.Брижаки . і .т д.
 • Гость: Хай уважають, а вона скоро і на іхнє крісло посягне.Всі круг неі погані, а вона САМА,САМА НАЙКРАЩА. Язик як помело.
 • Гость: Насправді вже все наладилось після бурхливих промов на камеру всі прибрали свої емоції обміркувавши свою поведінку сіли за щедрий стіл перемир'я, між вихователем та завідуючею полились гіркі сльози визнання своєї вини та міцні поцілунки скріпили мир у цьому закладі . Одна біда, що має тепер робити робити Тамара Конечка ? яка за файні гроші пообіцяла вихователя зробити завідувачкою сама сіла в калюжу бо стільки бруду на неї вилили, що умиватися треба буде довго, Скажу за себе ніколи не голосував за Коничку бо дуже добре знаю її підлість, сподіваюся що цей урок буде корисним для всіх .
 • Гость: А нічо так, що якби не комісія з питань освіти, там би ніхто не помирився?
 • Гость: Освітянська комісія МОЛОДЦІ. Культурні виховані стримані .Дякуємо вам.Від вас не пахне нафталіном.Освітянам повезло з ГОЛОВОЮ КОМІСІЇ .Бережіть ЧЕРНЯВСЬКУ. Ця людина вас відстоює .Таких депутатів одиниці ..БРАВО.
 • Гость: Відстоює поки вони ій потрібні, а потім проковтне....
 • Гость: Якраз освітянська комісія на чолі з Коничкою і тою другою депутаткою наробили шуму і розбрат у садочку і школі.А після тих других депутатів району Присяжнюка І Деліцоя людей помирили.Пояснили як треба жити по людськи і істи один одного.А коничка думала заробити і не получилось.
 • Гость: і не істи один одного
 • Гость: Шо ти брешеш? Деліцой по завданню Карлійчука прийшов підігріти скандал і добивався, щоб працівники написали звернення про зняття з голови освітньої комісії Чернявської. Бо так хоче Абрамчук. Не можна бути настільки тупим - конфлікт в школі вже три роки і тільки завдяки діям комісії воно все остановилося. Деліцой там був пів-години, Штефюк ворлав по кабінетах, Присяжнюк взагалі мовчав.
 • Гость: Голова цієі комісіі сама заколот організувала і взяла під свій контроль Ій же більше занятися нічим.От і колоте.
 • Гость: у тамари к. більше грошей ніж у КАРЛІЙЧУКА це бидлота ШТЕФЮК ЛИС риче на всіх і все робить за гроші.А вибори ТАМАРА виграє любі.Вона розшевелила осине гніздо злодіїв АБРАМЧУКІВ ПАЛІЧУКІВ ШВЕДІВ . А пан депутат ПРИСЯЖНЮК краде ліс .а потім паде на коліна і молиться.Тож з усієї компанії Коничка виглядає СУПЕР . Будемо всі голосувати за неї.
 • Гость: Грошей багато, але ще би стільки розуму.Вона в цих конфліктах не даремно вчить обох скандалісток що, де. коли і як писати,говорити. Інтерес особистий теж є.Хоче спапати директорку і завідуючу, але чи по іі зубках.
 • Гость: https://ninafeliksovna.blogspot.com/2017/12/blog-post.html
 • Гость: Взагалі то цим конфліктом мала би розбиратися освіта. Де методист з дошкілля та начальник відділу освіти, Гакман? чому цим розбираються депутати? тому і виглядить усе як розборки і що один одного хочуть зїсти. Тому що це сталося в дошкільному закладі і повинні розбиратися освітяни і міг би бути територіальний депутат або хто з міської ради курірує освіту. Де ж вони??????????? Освіта тільки може топити своїх керівників а відстояти їх нажаль нема. Знаю Любов Тодорівну Швед дуже давно і як порядну, чесну людину. Освіта відгукніться і допоможіть своєму керівнику розібрати і вирішити конфлікт.Ау-освіта!!!
 • Гость: Жалюгідне видовище..Про культуру працівників та депутатів нема що сказати бо тієї культури там просто нема.Все це г....но змахує на місцеві розборки.Але з якого дива там Деліцой?Чи це просто універсальний підігрівач конфліктів.Абрамчук в селі довго підбирав команду під себе. Так що під свої мірки підігнано все і всіх .Головне щоби вовремя заносили свою долю.А тепер депутати трохи розворушили то все кубло.Але треба починати з Абрамчуків. Коли Карлійчук почне наводити порядок у нашій громаді?
 • Гость: СПРАВДІ ЖАЛЮГІДНО ВИГЛЯДАЄ ГОЛОВИХА СЕЛА М. ПАЛІЧУЧКА .ЦЕ СІРА МИША У КАПКАНІ АБРАМЧУКА .РЕШАЛО ЗЛОДІЙ КИДАВ ЇЙ ПО ПАРУ РУБЛІВ. ПОСАДУ ЇЙ УСТУПИВ БО ЗА НЕЇ НІХТО НЕ ПРОГОЛОСУЄ.ВОНА ВОДИТЬ ЗА СОБОЮ МУЖЛАНА ЛИСА ШТЕФЮКА АБИ ТОЙ КОМАНДУВАВ. ЯКЩО У НАС ТАКІ ДУРНІ ДЕПУТАТИ ЯК ЛИС. ТО ТО КАРЛІЙЧУК УТЕЧЕ НА ПЕНСІЮ
 • Гость: Послухайте, ми живемо в Гондурасі чи в правовій державі? Нема чого ніяким комісіям та склочним депутаткам їздити по закладах плітки розбирати, Кому зайнятись нічим хай собі ходить з скаргами і отримує на них відповіді від компетентних органів і організацій, а хто вище цього всього хай працює бо держава їм платить заробітну плату.
 • Гость: І то правда, нащо взагалі створювати комісії і когось там перевіряти чи кудись їздити. склочні депутатки показали один раз як виконуються роботи найчеснішими підрядниками у тому самому ж банилові - ганьба їм за те!!! нехай інші, не склочні депутати і всякі абрамчукчи з деліпоцами перевіряють, їх на те ангели благословили. Ти просто даун, не плодися, дебіле.
 • Гость: Хто в освіті може розбирати конфлікт. Це зборище яке не компетентне у питаннях конфлікту, хоч сама методист ще й психолог і могла б допомогти. Та вона навіть не знає нічого про дошкілля і з чим його їдять. Зараз відбуваються зміни а допомоги ніякої.Взагалі чи потрібен відділ освіти у громаді якщо він недіючий. заслуги що виставляли на сайті не їхні а вчителів та деректорів шкіл. ці дармоїди лише зарплатню отримують і нічого не роблять.
 • Гость: Не може одна людина вести психологів і дошкільників. Це великий об'єм роботи. В цьому винна міська рада і тіж депутати. Потрібно розділити ці напрямки, але міська рада все економить а люди не роботи. Щоб був ефективний процес потрібно окремо посаду методиста по дошкільному вихованню. Тоді будуть всі виконувати свої обов'язки і допомагати . Чому Микола Миколайович , Ви, нехтуєте дошкіллям і не ввели посаду методиста з дошкілля. Тепер Ви, проводите скорочення і в садочках, так зробіть щось корисне нам, дошкільникам, введіть цю посаду і багато проблем буде вирішено без вас, шановний голово та депутати і чиновники.
 • Гость: Коли ввести посаду то голова та депутати стають шановними.Попробуйте і в цьому випадку обійтися без \\\дурних. скандальних винних у всіх ваших бідах\\\\ депутатів.ДЕППУТАТИ ПРАЦЮЮТЬ БЕЗПЛАТНО. То міська рада та старости мають велечезні зарплати та пре мії від150 до 300 процентів.І ДОСИТЬ вам посад
 • Гость: Люди! Скоро розпочинається піст. Якщо ви віруючі то дотримуйтеся Божих заповідей і не іште один одного. Змиріть ,простіть і живіть в мирі і злагоді. Свою енергію впроваджуйте в роботу з дітьми , а не пазьте, не брешіть. Як це гидко! Я співчуваю завідуючій . Дуже важко працювати в такому пеклі, де так часто пишуть твоі підлеглі накликаючи різні перевірки. А здоров,я всіх вас, напевно міцне, але не надовго
 • Гость: Коничка прийшла і наробила багато дурного та пустого галасу не знаю який дурень її обирав але ми тут на місцях добре знаємо що це за фрукт. і хотілося б щоб бухгалтерія перевірила табель цього робочого дня чи випадково пані коничка не поклала собі восьмьорку в той час коли ходила та вирішувала свої курні інтереси
 • Гость: У Банилові всі вибори проводила якраз та сама Коничка. Вона була багато років головою виборчої комісії. Вона на виборах таке витворяла що її на довго варто було би запакувати але наша система не дозволяє таких паскуд тягнути до суду.Тому ми і маємо в Банилові таких позорних депутатів.Всю цю гниль у банилові розвів АБРАМЧУК саме цей гниляк плродив злодійство і хабарництво у нашому селв=і.Ніхто із голів собі не дозволяв робити те що робив цей гниляк . Де техніка яка була куплена за гроші села?Всі йому носили дань за всі посади була такса .В садку клубах і лікарні були мертві душі з яких він і його бухгалтер Сільва получали свою долю.Шкода шо все це не хотять перевіряти. Абрамчуку місце не в міській раді а в тюрьмі.
 • Гость: Шкода, що правда випливає таким чином! І Люба переживає, і Люда на вугликах сидить! Прості смертні помічники вихователів усе бачать і розуміють, але не все мають права казати. Приклад скандалу у цьому садочку є добрим сигналом для ІНШИХ САДОЧКІВ. Де завідувачка не може знайти спільну думку зі своїми працівниками. Спитаєте чому? А тому, що треба перевірити таких "СІДОРСЬКИХ", які є і по інших садках, пане Григоровичу! У табелі - Є, а на роботу приходить, тоді коли дізнається, що перевірка буде. Причиною цього і стають постійні сварки у колективах, приниження людей. А ще й скорочення штатів.... Скажеш правду -тебе скоротять, будеш мовчати - то ще подумають. Ви, шановні, звинувачуєте Гакмана, методиста - психолога. А де ви всі були, коли ці садочки підпорядковувалися сільським радам і робили там що хто хотів. Люди, які працюють в садочках донедавна не знали, що існують "корішки" з нарахуванням заробітної плати. А якщо отримують корешки, то завідувачка кожного окремо кличе до себе в кабінет і "втикає" на їх зароблені кошти, так нібито, дякуючи їй, цей працівник виграв джек - пот у ЛОТО - ЗАБАВІ , бо сума не маленька - 1.800 грн..Тепер спробуйте цю стару систему зламати. Ні Гакман, НІ Ви, Ігоре, не намагайтеся. Це відео побачили уже сотні людей. І десь кожен подумав: "Людська кривда панам боком вилізе!".
 • Гость: Любі наші завідувачки! У кожному вашому колективі є такі "МАРИНИ", у яких є телефон з камерою і диктафоном. Ведіть себе педагогічно, будьте гідними своє посади. Бо народ як устане від наркозу, вам буде жаркувато.
 • Гость: А наша до нас сьогодні уже усміхалася... Боїться.
 • Гость: Обізвалось обділене природою.
 • Гость: Недавно у одному з закладів було сказано, що Матейчук заборонив виплачувати заміни помічникам вихователів. По приїзду Матейчука виявилось, що завідуюча не подавала табеля, а валила на нього. Що він тут же і продемонстрував у розмові з бухгалтерією по телефону по голосному зв'язку. Так що причини та винних шукайте у себе в колективах.
 • Гость: Люди та це все повязано. Нашу завідувачку попередили і вона пішла у відпустку. і якраз під час її відпустки буде перевірка. от падлюка і тут хоче підставити т.в.о а сама хорошенька. на людей які їй неугодні кидається провокує до скандалів і сама ж записує все на телефон. за час її річного керівництва уже провела багато трудових зборів на яких принижувала неугодних працівників садка, розбирала їх. Має пару своїх шавок які підтримують її і як ті собаки все піддакують. Коли це закінчиться. І так важко жити а тут ще не дають спокійно працювати. Мало того, що напхала по взятках купу дітей в групи та ще зранку самого портить настрій своїми безглуздими зачіпками. тепер скорочення то лиш і вказує що тебе буде скорочено тож начувайся. працівники навіть не знають які посади у садку, свої тарифікації, заміни і т.д. У комісії свої люди, сусіди та подружки які працюють в освіті і не раз пили у нас у садку каву із завідувачкою. Про що ще можна говорити?
 • Гость: Вийшов новий Закон України "Про освіту", де говориться, що всі керівники освітянських закладів мають бути переведені на контракт. Керівник призначається засновником на основі проведеного конкурсу. Також він має бути призначений, якщо вперше - на два роки, а потім на три роки. Скільки наші керівники років на своїх посадах?Що вони зробили корисного? Якщо є від них користь у господарській діяльності, у психологічному кліматі колективу, то треба їх залишати, якщо ж ні , або при перевірці є хоч маленькі порушення то не підписувати з ними контракт надалі. От і вся арифметика.Просто треба владі не боятися зробити чистку і чесно проводити конкурси.
 • Гость: Закон України "Про освіту" Від 5 вересня 2017р.Стаття 42. Академічна доброчесність 1. Академічна доброчесність - це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень. У цій статті є конкретні види академічної відповідальності учасників освітнього процесу за конкретніпорушення академічної доброчесності а також затверджений порядок виявлення та встановлення фактів порушення академічної доброчесності. так на високому рівні можна розглядати такі конфлікти і виявляти порушників та позбавлятися їх.
 • Гость: Про які етичні принципи, про яку педагогічну доброчесність??? Колись педагог, панотець, голова села чи міста були прикладом для наслідування тоді й етика і доброчесність були. Тепер гроші, власний добробут і власна посада понадусе.
 • Гость: Для того і вийшов цей новий Закон. Якщо наша влада проведе перевіркиі, зробить правильні висновки та подивиться чи потрібно продовжувати співпрацювати з таким керівником то і нарешті буде порядок, справедливість. Взагалі потрібно на керуючі посади ставити керівників не з цього закладу, а чужу людину. Тим паче, що за період діяльності керівника були скарги, анонімки і порушення. Чужа людина буде однаково ставитися до працівників і зможе вимагати з них роботу. Влада має зараз шанс навести лад із керуючими особами і тоді і працівники будуть гарно працювати і внов призначені керівники побояться вести себе нахабно.
 • Гость: Таких педагогів як ви дійсно гнати треба.
 • Гость: Правильно мислить педагог. Ще можна зробити так: є два проблемних садка у с. Банилів та у Сторожинці. Треба поміняти керівників садками. Подивитися яке буде їхнє керівництво у чужих колективах. Люди інші їздять і нічого.Зробіть такий експеримент Ігор Григорович.
 • Гость: За чий рахунок їздитимуть? Зможете виступити спонсором експерименту? Чи Ваш ентузіазм закінчується на написанні коментарів?
 • Гость: Аааа! Їм ще спонсорів треба а може лімузин подати. Знають як безлад створювати у своїх колективах, мертві душі вписувати, заміну не платити людям які працювали, хабарі брати за посади, дітей тощо так і за свій рахунок нехай їздять. Більше не захочуть займатися тим чим не треба і виконувати доброчесно свої обовязки.
 • Гость: Ви взагалі з головою дружите? Чи вона у вас тільки для того, щоб дощ в шию не затікав? . Як можна такі небелиці писати? Хабарі, мертві душі. Один дибіл написав, а всі повторюють. Якби так було, одна перевірка і це так гарно вспливає . Садочками зарплати нараховує міська рада а не завідувач. Скільки годин відродили стільки і грошей получили... Скільки було перевірок в ДНЗ ,"Малятко" скільки та дурепа не писала заяв у різні органи за три роки, нічого не було виявлено, ніяких порушень і хабарів. А ви краще щоб людей тут не обсипали , пішли б і щось корисне для своєї дитини зробили, чи по дому. Дуже легко судити людей, а Ви візьміть і пройдіть той шлях , який проходять всі люди які займають посадові особи. Вам би тільки язика починати і людину брудом полити і лягаєте спокійно спати. Навіть не задумуєтесь, як себе почуває та людина, яка це читає.? Як у неї погіршується здоров'я. Тож люди добрі перш ніж писати якісь безглузді коментарі- добре подумайте.
 • Гость: Не буду судити ні про кого з цих людей , але шлях який проходять люди, аби зайняти посади у нас всім відомий, у цю гидоту люди, що себе поавжають навіть не потикаються, про це пишуть і говорять усі змі, нажаль система така, так що ви не переконливі в своєму коментарі.
 • Гость: Браво,Сторожинець інфо.Дякую за порядність.
 • Гость: Слухай,ти в дитинстві головою вдарився і все повипадало?
 • Гость: Поставити умову: або звільняється чи звільнити за невиконання своїх обовязків або іздить (міняється на інший садок)та на випробувальний термін. Ще якщо підтвердиться порушення то нехай виплачує зі свойого кармана.
 • Гость: Горбату завідувачку не справить могила. Навчений красти і махлювати буде і в чужому колективі.
 • Гость: Вихователі і няні не получають по 15000 грн.,з яких 1000 можна забрати собі. Да там не помітно було б. Але ж вони получають у 10 раз меньше. І якби вона крала- то їй би прийшлось ділитись з усіма органами які можуть виявити це порушення. То скажіть будь ласка люди добрі, чи можливо взагалі щось прокрутити за такі копійки? Просто їй ще треба в такому випадку з свого карману доплачувати всім. А ви ж подумати трішечки своїми мозгами не в силі. Живий приклад за лісництва!!! Все стало знало, що вони крадуть і продають нелегально ліс. Там крутилися міліони і ділились з тими з ким треба. Але пізніше прийшли перевірки, одна за другою і багато часу не знадобилося. За тиждень навели порядок. І повірте, що в садочках давно би теж так зробили, якби знайшли якість порушення і якби були якісь безглузді вчинки з боку завідуючої. Тож перш аніж щось писати то подумайте чи варто. Щоб потім люди з ваших коментарів не сміялись
 • Гость: Яка гидота.яка мерзота.Не хвилюйтесь,справедливість вас не обмине.
 • Гость: Так, міська рада нараховує а табелі усі подає завідуюча. якби вона все правильно робила то і спала би добре, не переживала бо відчувала за собою гріха.
 • Гость: Які ви прості. Вона що переживає тільки тому що має грішки за ті срані копійки які вона собі забирала з кожного табеля? Та це смішно. Ви підписані як " дипутат" а думку виражається як 5-ти річна ображина дитина. А вот ви не подумали, що її як людині яка займає таку посаду, не приємна сама сетуація. Вона теж жива людина і їй властиві такі емоції. Вона- не робот. ПОДУМАЙТЕ ЛОГІЧНО!!!
 • Гость: Марина,вона дійсно переживає,але не за гріхи свої а за гріхи саме твої.Переживає за брехню,за підлість і за всі твої "старання". Не забувай поговірку:"Хто яму риє - сам в неї і попаде".
 • Гость: люди ці дурні слова які пишуть заторможені люди не дивуйтися бо там нема розуму ! пишут без задньої думки. їм би дати покерувати державою за декілька місяців тікали би як Янукович .
 • Гость: 100%
 • Гость: Ви не думаєте, шановні односельчани, що вихователька просто хоче стати завідуючою. От і займається кляузами. Такі амбіційні люди так завжди роблять. Не завідуюча виїдає працівника а вихователька хоче місця завідуючої і всіма правдами і неправдами зїдає працівника. Треба виховательку гнати з садка і побачите що все буде тихо і спокійно.
 • Гость: НАРЕШТІ!!! Є ЩЕ РОЗУМНІ ЛЮДИ.... СПРАВДІ АЛЕКВАТНА ВІДПОВІДЬ ЗА ТАКИЙ ДОВГИЙ ЧАС.
 • Гость: Ви праві на всіх сто процентів.Ви тільки прочитайте що пише особа(не має сумнівів що то з шавок Марини або і сама вона) під іменем "депутат".Забули про електрика і гризуть завідучу.За наклепи прийдеться ще відповідати.
 • Гость: А коли перевірка у другому садочку? Наша завідуюча прийшла з відпустки і нас вже попередила, що буде перевірка. А що перевіряти будуть нас, вихователів та нянь, ще кухню?
 • Гость: Да,ну місцевих депутатів надивились.Зайняті хто чим,одні допомагають громаді,а інші дивляться як цю громаду утопити,разом з мером,та його командою.Стид і позор люди добрі,а вам Микола Миколайович у першу чергу має бути соромно,що розвели оцей гадюшник.Ви ж голова громади,невже не можете двух ворон,які з себе корчать соколів,поставити в стойло,щоб самі не позорились і не доводили до маразму своі діі.Гидко дивитись що вони чудять.Через таких"розумних" люди спокійно працювати не можуть.Надивились ВР і думають що ім ползучим все можно.Жіночки пазьте себе і не позорьте своіх рідних,яким за вас соромно.Ви ж не у столиці живете.Вам там жити і з людьми кожен день зустрічатисьДа,.І хто за те позорище ще голосує?
 • Гость: Та ці позорища самі себе і обрали.Нахімічили на виборах,попідкуповували таких марин,а страдають усі і продажні і добропорядні люди,бо дурепи без мозгів керують парадом.Де наші обласні нар депи? Хоть хтось знає чим ці саракі займаються?Шо доброго роблять для району?І Хто у районі депутати обласні та верховні?Бо шось іх не чути і не видко.Хоть би знати шо вони варті.
 • Гость: а наша банилівська депутатка, щоб не працювати на роботі, то сьогодні прийщла на відкритий урок до своєї колеги (районне методичне об'єднання вчителів початкових класів було у нас у Банилові). Ніби вона там щось розуміє. Люди, сором! Дурний перевіряє розумних. Ми вчителів поважаємо, але не перевіряємо, бо вони учили ще нас. А вона має бути у робочий час на роботі.
 • Гость: НЕУЖЕЛИ ВЫ САМИ НАРОД СЕЛА,НЕ МОЖЕТЕ СОБРАТСЯ И ЭТУ ГОРЕ депутатку,серую мишь поставить в рамки?Она же позорит село.а может ей к психиатру на прийом надо?Помогите человеку