Середа, Березень 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Сторожинецьким чиновникам розповідали про запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Вчора, 27 листопада 2017 року, в залі засідань Сторожинецької районної ради відбулася лекція для державних службовців і представників органів місцевого самоврядування щодо запобіганню та врегулюванню конфлікту інтересів на державній службі.

Захід провів представник Чернівецької обласної громадської організації “Комітет виборців” Ігор Орестович Бабюк. 

Конфлікт інтересів – це можливість або наявність суперечності між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи не вчинення дій під час виконання зазначених повноважень. Конфлікт інтересів на державній службі завжди підвищує ризики виникнення корупції.

Оскільки термін “конфлікт інтересів” є відносно новим в українському законодавстві, Ігор Орестович під час досить жвавого спілкування з присутніми розповів про законодавчі засади врегулювання конфлікту інтересів, методичні рекомендації щодо його врегулювання, навів приклади типових ситуацій виникнення конфлікту інтересів, поділився практичним досвідом його запобігання.

Магазин Водолій
  • Гость: Виходить, до Ігоря Орестовича зібралося аж раптом 15 дрібних чиновників, які в принципі не здатні створити ситуацію з конфліктом інтересів навколо себе. Ті, кого дійсно стосується поняття "конфлікт інтересів" спілкуються не з представниками "Комітету виборців", а з людьми, що створюють для них в більш солідних організаціях та органах "дах". Чи люди не знають того, чим реально займаються наші "шаноуні держиморди" та навколо яких конфліктів інтересів потрібно вести мову. Знають, але тупо голосують коли треба і як треба.