TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Дошкільнят Давидівського ДНЗ “Колобок” вчили Правил дорожнього руху

З 27 листопада по 1 грудня в Давидівському ДНЗ “Колобок” проводився Тиждень безпеки дорожнього руху, основною метою якого була профілактика дорожньо-транспортного травматизму.

Під час Тижня безпеки дорожнього руху було здійснено поліпшення роботи з дітьми щодо профілактики дорожніх пригод, відновлення навичок, пов’язаних з безпечною поведінкою на вулицях і дорогах, адаптації дітей до транспортного середовища.

Для кожної вікової групи були заплановані різні заходи, в процесі яких закріплювалися знання дітей про Правила дорожнього руху. Протягом тижня проводились цільові прогулянки, бесіди, ігри, заняття, розваги. Цікавим для дошкільнят  було програвання проблемних ситуацій як у груповій кімнаті, так і на вулиці під час прогулянки.

В роботі використовувалися комплексні заходи, які справляли найбільший вплив на малят, викликали в них інтерес та несли в собі корисну інформацію.

Були поновлені куточки безпеки дорожнього руху в групах “Острівець безпеки”, папки-пересувки “Безпека дорожнього руху”, “Будь обережним на дорозі”, проведені бесіди з дітьми на тему: “Дорога – дорожній рух”; “Вулиці рідного села”, організована виставка дитячих робіт “Світлофор Моргайко” та проведено ряд занять: “Наш друг – світлофор”; “Дорожній транспорт”; “Автомобілі”; “Проїжджа частина”; “Дорожні знаки”; “Нові пригоди Буратіно”; “Все про транспорт знаємо”; “У світі дорожнього руху”; “Світлофор та його друзі”; “Безпечна зебра” та інші.

Категорія: Суспільство
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ