TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

В ліцеї проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

На базі Сторожинецького районного ліцею методистами Центру надання методичної допомоги відділу освіти молоді та спорту Сторожинецької міської ради організовано проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед загальноосвітніх навчальних закладів Сторожинецької міської ради.

У І етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2017/2018 навчальному році брали участь 345 учнів: 6 клас – 87 учнів; 7 клас – 75 учнів; 8 клас – 70 учнів; 9 клас – 61 учень; 10 клас – 29 учнів; 11 клас – 23 учні.

У ІІ етапі взяли участь 44 учні: 6 клас – 8 учнів; 7 клас – 14 учнів; 8 клас – 9 учнів; 9 клас – 9 учнів; 10 клас – 2 учні; 11 клас – 2 учні.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики стали 16 учнів ЗНЗ Сторожинецької міської ради.

6 клас

з/п

ЗНЗ Прізвище ім’я по батькові  Диплом
 
1.   Банилово-Підгірнівська гімназія Чалий Даниїл Антонович І
2.   Костинецький НВК Поленчук Майя Вікторівна ІІІ
3.   Костинецький НВК Крушніцький Дмитро Валерійович ІІ
4.   Панківський НВК Міліщук  Владислав Володимирович ІІІ

7 клас

з/п

ЗНЗ Прізвище ім’я по батькові  Диплом
 
1.         Сторожинецька районна гімназія Порайко Микола Едуардович ІІ
2.         Сторожинецький  районний ліцей Макозюк Віктор Вікторович І
3.         Банилово-Підгірнівська гімназія Середюк Світлана Юріївна ІІІ
4.         Костинецький НВК Лепчук Денис Дмитрович ІІІ

8 клас

з/п

ЗНЗ Прізвище ім’я по батькові  Диплом
 
1.       Сторожинецька районна гімназія Жувак Андрій Юрійович ІІ
2.       Сторожинецький  районний ліцей Бірюк Андрій Андрійович І
3.       Сторожинецька ЗОШ І-ІІ ст.  №3 Кваснюк Іван Сергійович ІІІ
4.       Зруб-Комарівська ЗОШ І-ІІ ст. Крупчак Анастасія Володимирівна ІІ
5.       Комарівська ЗОШ І-ІІ ст. Пирля Павло Андрійович ІІІ

9 клас

з/п

ЗНЗ Прізвище ім’я по батькові  Диплом
 
1.       Сторожинецька районна гімназія Крилюк Катерина Тарасівна ІІ
2.       Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст. Стоколос Богдан Мар’янович ІІІ
3.       Слобода-Комарівська ЗОШ І-ІІ ст. Федорюк  Ростислав Васильович ІІІ

Джерело: методист ЦНМД ВОМС В.М. Багрій

Категорія: Освіта
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

АРХІВ