Неділя, Лютий 18
Білий Ангел - Центр яскравих подій

В Сторожинці відзначили День Збройних сил України та День волонтера

6 грудня відзначається День Збройних Сил України. Відзначається він в день підписання Закону України  “Про Збройні сили України” – 6 грудня 2016 року. 5 грудня відзначається Міжнародний день волонтерів, святкування якого було започатковане Генеральною Асамблеєю ООН в 1985 році.

Саме з цих нагод вчора, 6 грудня 2017 року, відбулися урочистості у Центрі естетичного виховання “Юність Підгір’я” в Сторожинці.

На заході керівники району, міста та представники громадськості привітали учасників бойових дій та волонтерів з святом та відзначили їх нагородами. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто поклав своє життя за краще майбутнє України. Наприкінці заходу для присутніх виступили народні аматорські колективи та виконавці.

Магазин Водолій
  • Гость: Яка ГАНЬБА! В районі біля 500 УБД ,500 військових пенсіонерів які пряме відношення мають до ЗСУ, а в залі сидить біля 10 чоловік. Не поважають військових зовсім. При тому що м.Сторожинець є військовим містом. Може хтось забув що тут була військова частина? ДАААААААААААА! Як щоб не військові які служили в частині м.Сторожинець.То інфраструктура в нашому місті не була розвинута. Військові пенсіонери це частка нашого міста та району.Чому влада їх не ПОВАЖАЄ. ГАНЬБА,0