Середа, Березень 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

XIII сесія VII скликання Сторожинецької міської ради

Вчора, 6 грудня 2017 року, в залі засідань Сторожинецької райради відбулася ХІІI сесія VII скликання Сторожинецької міської ради. На засідання прибули 27 депутатів із 34. До порядку денного було включено 45 питань та декілька депутатських запитів.

Питання порядку денного

Пропозицію щодо включення до порядку денного питання про оптимізацію штатної чисельності працівників міської ради депутати не підтримати. Загалом засідання пройшло швидко та без суттєвих дискусій.

Магазин Водолій
  • Гость: Цікаво виходить Лосік клопоче щоб отримати земельку, дане питання направляють на до вивчення Шановний Микола Миколайович 2014 році ми зверталися із заявою щоб саме цю земельну ділянку передали нам для ведення сільського господарство нам було відмовлено саме по тій причині яку озвучив Деліцой. Виходить що нам не можна а Лосіку треба довивчити та віддати .
  • Гость: Лосику можно все.Пока,пока він використовує свою посаду.Надіємось що ще не довго.Що ця людина,будучи у державного корита,крім того що прославився на усю Украіну,як корупціонер,зробив для свого рідного міста?Вимагати і керовати,можуть усі,а конкретну справу добру,роблять одиниці.Ось і тепер намутив у лікарні.Довів людину до того,щоб той написав заяву по свому бажанню.Матвій Дмитрович х==ню ви спороли дорогенький,притом велику.Як ви, мудрий керівник,довірились Лосику і Войциховському.Вирішальна картина у вас,це 05 ставки у приймальному відділенні,жінка на пенсію,синок може лишиться простим травматологом.Шкода і не тільки мені.
  • Гость: Мой сус1ди як ти посм1в в1дкрити свого рота проти Лос1ка ти т1льки подумай хто ти А ХТО Лос1к. правди н1коли не буде у св1й час я також звертався до сес11 з одним питанням над1юсь ви вже здогадалися мен1 було в1дмовлено еле через п1в року один 1з сто к1лограмовий дефутат без проблем р1шив це питання на свою жирну користь.
  • Гость: