Четвер, Січень 18
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Краєзнавче свято в актовому залі Банилово-Підгірнівської гімназії “Моє село – частинка України”

Де можна зачерпнуть любові?
Звичайно, в материнськім домі.
У рідній стороні , у рідного села
Можна і сили взяти, і добра…

«Моє село  – частинка України» – під такою назвою пройшло велике краєзнавче свято в актовому залі Банилово-Підгірнівської гімназії. Захід був проведений в рамках районного методоб’єднання вчителів початкових класів Сторожинецької громади.

Організатори свята, – вчитель початкових класів Абрамчук Алла Сільвестрівна та бібліотекар сільської бібліотеки № 3 хутора Рівня Нагорська Оксана Володимирівна, – намагались показати гостям присутнім на святі, як ніжно і трепетно діти ставляться до рідної Батьківщини, рідного села, його сьогодення та історії.

“Рідний край! Починається він із батьківського порога, стежини до хати, що ніжно стелиться в садочку. А ще він починається із маминої пісні колискової. Для кожної людини найдорожчий той край, де вона народилася, звідки пішла у світ” – зазначали на святі.

Початком заходу стала музична композиція “Ми щасливі діти твої, Україно!”. Юні ведучі, учні 6 класу Мартинюк Марія та Чалий Даниїл розповідали про звичаї та традиції села, про чарівну його природу і працьовитих і щирих людей, які в ньому мешкають.

Протягом всього свята діти з захопленням читали вірші. Прозвучали пісні: “Банилів-Підгірний”, “Молитва”, “Село моє село…”, “Україно моя…”, “Ми за волю, ми за мир…” у виконанні Оксани Володимирівни, Яни Селескерової та учениць 3 та 5 класів. А учениці 3-А класу виконали танок з віночками “Донечка України”. Діти настільки зачарували гостей , що вони їх підтримували гучними оплесками.

Впродовж дійства глядачам було показано і розказано чимало цікавого про село. Легенду про те, звідки ж пішла назва Банилів – Підгірний та історію села розповіла всім присутнім Алла Сільвестрівна.

У святі були задіяні учні різної вікової категорії від другого і до десятого класу, але їх об’эднала любов до своєї Батьківщини, до рідного села. Останнім акордом свята стала музична композиція “Перлина Україна” у виконанні всіх його учасників .

Організатори щиро дякували всім, хто завітав на свято. Хочеться, щоб воно зігріло серця добром усім присутнім, залишило в них найкращі спогади. Щоб всіх нас об’єднала любов до рідної землі. А далі з словами вдячності за гарне свято звернулась до всіх присутніх методист Гева Василина Іванівна.

“Бережімо ж славні традиції, звичаї та свята нашого села, примножуймо здобутки його, бережімо ж наше село, не цураймося його свят та буднів, бо село – це криниця нашого родоводу, це наша велика родина, частинка нашої України. Ми щиро віримо, що такі заходи стануть доброю традицією для нашого села, адже вони виховують почуття патріотизму до рідного краю, спорідненості зі своєю малою батьківщиною” – такими словами,  подякувавши всім діткам учасникам свята, організаторам і всім присутнім, завершила свято директор гімназії Червоняк Галина Євгенівна.

Часточка нашої Батьківщини є рідне село, де живуть найрідніші для нас люди – батьки, тут наші будинки, школа, наші друзі. Це найрідніше місце на землі.

 

Магазин Водолій
  • Гость: МОЛОДЦЫ!!! Очень красиво. Какие дети... Как они с любовью читают стихи , поют, танцуют. Спасибо учителям, которые подготовили такой праздник. СПАСИБО!
  • Гость: Я в захваті! Дуже гарний захід.Вдало підібрана тема, вірші, пісні та музичні композиціі. Саме від рідноі домівки, батьків, рідного села чи міста ми виховуємо в діток любов до Батьківщини.Організаторам цього дійства вдячна за побачине.
  • Гость: Я би сказав, що молодці. Чому? Тому що достав цей негатив по телевізору. Кругом зрада і недовіра. Показуйте і далі такі заходи - батьки і дітки вам скажуть тільки дякую.
  • Гость: Наших дітей потрібно більше зацікавлювати різними заходами, змаганнями, іграми, конкурсами, щоб якомога менше ,, зависали,, в інтернеті. Низький уклін вчителям ,які мають бажання, міцні нерви готувати такі заходи. А я знаю, що це свято готували три тижні і задіяно було майже 50 дітей. Думаю не легко.
  • Гость: Переглянув фотки дітей, відео і дякую тим вчителькам котрі так гарно навчили дітей виступати.А діти також дуже молодці.
  • Гость: Щиро вдячні Вам, колеги, за таку клопітку працю.