Середа, Березень 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Нарада щодо оптимізації штатів закінчилася на працівниках мерії

Засідання комісії по оптимізації штатів

Після того, як проект рішення щодо оптимізації штатної чисельності працівників міської ради не був підтриманий погоджувальною радою, а потім не набрав голосів для включення в порядок денний останньої чергової сесії, вчора, 12 грудня 2017 року, комісія по оптимізації штатів мерії зібралася знову.

Під час майже двогодинної дискусії обговорили скорочення працівників шкіл, НВК, дитячих садочків та закладів культури. А ось на працівниках міської ради засідання “забуксувало” – спочатку старости виступили проти зменшення кількості працівників старостатів, а потім комісія взагалі залишилася без кворуму.

22 грудня має відбутися чергова сесія міської ради, на якій попередньо планується розглянути питання оптимізації штатів.

Магазин Водолій
 • Гость: Депутати Верховної Зради підняли собі заробітну плату, та ще й заднім числом. Депутатський корпус нашої дивовижної громади вважає себе нічим не гіршим - чому б не пожити за рахунок своїх співгромадян. Прямо як в російському прислів'ї: "голосуй, не голосуй - всё равно получишь ...й"
 • Балінов Дмитро: Депутати місцевих рад не отримують зарплату і не живуть за рахунок "співгромадян". Зараз намагаємося прийняти на сесії рішення про скорочення та оптимізацію штатів, але постійно натикаємося на супротив - то від голови, то від старост. До речі, скоро буде матеріал про те, хто ж скільки отримує в міській раді. Не пропустіть, буде цікаво )
 • Гость: А комісія не депутатська? Чи відсутність окремих депутатів не вплинула на кворум комісії щоб "забуксувало" засідання? Якби окремі депутати не мали виключно власного (а не громадського) інтересу щодо свого депутатства, то багато чого б роботі мерії було по-іншому. Так що, можливо, й депутити не отримують зарплату, але, вже точно, живуть за рахунок інтересів співгромадян.
 • Гость: Скажіть всі тільки говорять про скорочення штатів у школах, садочках. а чому не згадують про УПК. У нас є ДОСАФ навіщо ще УПК. всеодно права діти отримують тільки за гроші і тим паче за більші гроші ніж в ДОСАФІ. А в УПК орудує один сімейний клан і бізнес. Директриса + тато завгосп+ дочка діловод чи бухгалтер + зять інструктор. Зовсім не корупційна система. тим більше що директриса немає педагогічної освіти а фінансову. Так може закриєте цю лавочку і кошти збережуться зекономить громада.
 • Гость: До Вашого відома, управління КТН здійснює управління освіти РДА і тільки на сесію РР і МР 22.12.2017 буде виноситься питання про управління і фінансування КТН Сторожинецькою МР
 • Гость: А цього під..ра Казюка треба давно гнати ср..ною мітлою з в. о старости: шанці не покошені з літа снігом замітає, біля спиляних ялиць озеро, тротуари яма в яму людям не пройти, сміття вздовж річки прибрати нікому, а скрізь він герой, всім роти затикає, але бачить себе на цій посаді до кінця віку.
 • Гость: Шановна ЖАБА в якої великі очі, та малий ніс, яка бачить все навкруги, однак що під носом робиться не помічає, щодо першого зауваження "про шанці" - влітку сніг не йде, щоб їх ще влітку почало засипати по теперішній період часу; щодо озера біля ялиць та ям на тротуарах то ти безмозгла одноклітинна трохи не по адресу на то є відповідні служби, які за дороги та тротуари відповідають і отримують від дежави кошти; шодо сміття вздовж річки то пан Казюк протягом року організовував прибирання та вивоз даного сміття, щоб людям було приємно відпочити, а тобі свині безмозглі та безхребетні, яка звикла гадити де проживає та не виключно, що сама вздовж вказаної річки сміття за собою не прибирала, треба брати приклад з вказаних героїв та перестати писати нісинітницю, та почати робити світ краще з себе.
 • Гость: 'пан' казюк-цапіна ти прибери сміття з труби біля моста. де кожен день вздовж машиною гасаєш, а фото з непокошеними лопухами 15.12.2017 буде в стор.інфо ,щоб ти не перекручував до літнього снігу, про тротуари ти імпотент маєш стукати до тих відповідних служб , а не з/п в 14 тис. грн. отримувати за рахунок платників податків, які не можуть через балти пройти. Біля твого садка, де ти пхаєш носа, дітей неможливо провести до хвіртки.Я бачу ти світ прикрашаєш в себе вдома - огорожу з бляхи додуматись лише безмозглі можуть, щоб поставити вздовж погонними метрами, а не як нормальні люди різану квадратами. Ось такий він в Панці госПІДАР!!!!!!
 • Гость: Не знаю, що ти за істота, але мені цікаво звідки в тебе такі дані про статаві органи в господара, що смакувала ними? Як тобі сподобалось солодкий він чи ні на смак?
 • Гость: От такий він гандон
 • Гость: І в садочках теж треба скорочувати, особливо єродієвих вихователів, які тільки відсижують і дарма гроші получають. у другому садку зовсім нічого не роблять з дітьми. Одна пенсіонерка як сідає зранку на стільчик чилавицю на вулиці так встає в кінці дня. Постійно щось жує, розмову починає про одне а закінчує зовсім іншими розмовами.Друга молода тільки знає каву пити і по групам ходити. У мене дитина дякуючи нам батькам і англійську мову знає і рахувати і віршики розповідає а в садочку сказали шановні вихователі Валентина Василівна і Крістіна Константинівна що він чуть лі недоразвитий. Та насправді це вони недоразвиті, линиві і лише зарплату і місце займають. Коли буде порядок у цьому садіку. Завідуючій пофіг, вона сама бігає десь і не контролює роботу своїх робітників. Риба смердить з голови. Так займіться цим садком. Тут лиш здирають гроші і просять щоб дитину скоріше забрати.
 • Гость: А, Андрій - молодець!!!!! Так тримати! Вміє відстояти своїх освітян! Роби, хлопче, по закону, бо кожній котюзі буде по заслузі!!!
 • Гость: Пане секретар і треба було тобі займатися оптимізацією, тепер всі гріхи мер скине на тебе. Сиди собі в теплому кабінеті, пий каву і дивися в монітори хто що робить і хто куди йде,
 • Гость: Толи еще будет.О каком порядке вы говорите?Когда в самой мерии одни дубы и пенсионеры,которым прошол день,супер.Бабло заработали и домой.
 • Гость: Собутильнік добре знає ,як дружбан тяжко переробляється на роботі.Ігорку,чого ти туди пішов?Це ж не воєнкомат,тут стрижку бабла треба совміщати з роботою,а щоб робити треба включати мозок.Так що іж горіхи,щоб мозги працювали.
 • Гость: А про людей котрих хочете скоротити , депутати подумали? За що ці люди мають жити? Адже у них статки зовсім мізерні. Чи справді врятують бюджет їх малі зарплати?
 • Гость: Ну то ви ще і це візьміть на кошти громади звісьте тоді точно стане коштів на все. Може Директриса вам викладе усі гроші що здирають з дітей зате щоб отримати права. Навчання там ніякого нема і хто не платить права не отримує. цейзаклад треба закривати а не брати на баланс МР. Там одні пенсіонери працюють. Пригрілися інструктори хр...ві.
 • Гость: Добрий вечір мені цікаво що ви за вчитель!
 • Гость: Дорогой ты мой.... Специально для таких, как ты, пишу эти строки... Обучение в КТН і ТТМ (УПК) происходит не за счет *здирання грошей з дітей*, а за счёт государства. Да, родители вносят на счёт комбината некую сумму денег, которая идёт на техническое обслуживание автотранспорта, закупку литературы, плакатов, улучшения условий для обучения детей... (на все расходы есть документальное подтверждение... :)) ) С финансовой стороны , коротко... два года обучения родителям обходятся примерно 2000 грн.(это теория и практика), а в ДОСАФІ это обходится в 2,5 раза больше... На счёт пенсионеров.... да, согласен . Но скажи, профессор, раз ты красив и молод, то может давай к нам , в УПК ! Давай омолодим коллектив, поднимем его на высшую ступень.... ах, да, я забыл .... ты ещё не готов как они ,пенсионеры, или как ты , ВЧИТЕЛЬ , их назвал *інструктори хр...ві* , день в день рисковать на дороге, нервишки свои губить, и за это получать зарплату.... Такие как ты , ещё ничего не построили , но развалить успели !!!! И правильно написал Буржуй, сначала поинтересуйся у детей, родителей, а потом открывай свою варежку !!!
 • Гость: Та про кого вони думають. Вони нете щоб про людей вони про дітей не думають. У садках безпредєл, у Банилівському, у Панківському, а вже про міські й годі говорити. Скільки люди пишуть і анонімно і скарги, іговорять відкрито ще неодну завідуючу чи вихователя не поперли. Все влаштовує мерію і мера. Він відішлітє не хоче погано робити цим паняночкам а за дітей , що діти. І того начальничка недодєланого відділу осввти теж тримає. значить вигідно. усі відстьогують бабло а діти чи батьки бабло не відсьогують. а у другому садку не тільки ці вихователі не дивляться за дітьми і не займаються, а ще й шарпають кричать на дітей . От ми у групі ясельній. то одних на ручках таскають а других шарпають, кричать трясуть дитина тільки у поворот заходить починає істерити що не хоче до Раї, до Оксани. І що а мусиш вести бо на роботі. А гроші дійсно збирають регулярно на Дні народження вихователів,потреби групи, кружки, новорічні свята для вихователів. Скажіть а які потреби групи що МР нічого не виділяє? По 20 грн. кожного місяця 30 дітей та що можна постійно купляти??? А від МР ми батьки і не чекаємо допомоги щодо заборони чи щоб хтось нарешті відповів за безлад у садку який тепер коїться.
 • Гость: А начальник відділу освіти немає прав наказувати вихователів, бо ці права забрав М.М. і сам усім командує. Нераз начальник це доказує голові, та той не слухає, бо видно йому платять завідуючі, а може і вихователі. М.М. рішає усьо сам.
 • Гость: А ти батьку напиши заяву на ім'я начальника відділу освіти і розкажи у заяві про всі проблеми дитсадка, то і результат побачиш , чи писати відкрито слабо, краще водити плітки! Отак ви всі, лише займатися брехнею та наговорами.
 • Гость: А про дитину подумали? В нас ще не настільки менталітет у деяких.... Вони ж потім на дитині відірвуться по повній... Шановні сторожинчани! Тема про оптимізацію... А тут всі проблемні питання висвітлені... Як на мене, то не варто скорочувати в садочках та школах... Візьмемо, наприклад, ясельну групу, коли на 30 дітей 1 вихователь та 1 няня... Це ж діточки зовсім малі... Вони всього ще навчаються, не говорячи про те, що вередують, бо для них це перше місце, де батьки залишають їх з незнайомими. А чого варто тільки нагодувати їх, коли один плаче, інший грається і т. д. Та й думаю, що і вихователі від такого навантаження інколи можуть і шарпнути і накричати... Адже вони теж люди, такі як і ми... (не захищаю і не виправдовую таку їхню поведінку). А що казати про школи, яке там може бути скорочення? Класи переповнені, програма важка... Іноді здається, що нашому суспільству не потрібне розумне покоління. Нічого проти не маю і проти працівників громади... Але настороженно той факт, що деякі ходять по місту в робочий час, то туди то сюди... Виникає питання... Немає роботи? Гадаю, якби кожен виконував свої Посадові обов’язки і прагнув змінити на краще життя громади, то обов'язково б вирішилося питання, яке зазначено в статті дуже швидко і без втрат, а можливо б і зовсім не підіймалось. І ще один факт турбує... Давайте розглянемо життя в сільських населених пунктах... Там села масово вимирають... Молодь втікає, оскільки немає робочих місць, не розвинена інфраструктура... Та й взагалі є села, в які автобуси, наприклад, в суботу не їздять... Або в післяробочий час, там ж теж є студенти, люди, які працюють інших населених пунктах. Керівництво громади, звертаюсь до Вас, допоможіть громадянам хоча б добиратись додому без остраху! Дякую) P.S: Дуже часто можна почути, що в країні нічого не змінюється в кращу сторону, а як може змінитися, якщо ми самі не змінюємось в кращу сторону!? Давайте, кожен почне з себе змінюватись в кращу сторону, адже у всіх нас є діточки, яким ми бажаємо тільки кращого...
 • Гость: Бажура молодець. А чого починаєте з найнижчої ланки- роботяг? Розумно буде провести аналіз роботи кожного начальника відділу. Тут одні пашуть, а другі роблять умне лице і создають робочий вигляд..
 • Гость: Та що той Гакман Кого він захищає ви пишете. Він мямля і толком нічого не може сказати нете що відстояти. Хто який кочегар буде ще йому обдивлятися територію сторожити без доплати. Людина потребує за суміщення двох посад надбавку у процентному відношенні ( це до 50 відсотків).
 • Гость: А Гакман якраз і захищає таких як ми а дуже шкода бо ти цього не вартуєш. Ти просто неблагодарний під..ас. Подивися відео і розберися а може ти без розуму і сліпий!!!
 • Гость: Ми батьки звертаємось до Вас Микола Миколайович наведіть порядок у Сторожинецькому садочку №2. Зробіть подарунок дітям до свята Миколая. Хочемо щоб діти з радістю йшли у садочок і ми батьки були задоволені відношенням вихователів нянь до дітей. А завідуюча щоб не хамила а контролювала весь виховний і навчальний процес з дітьми і слідкувала за доглядом дітей та умовами а не просто создавала вигляд а сама з вихователями гігікала а нам тільки говорила що вона поговорить з ними, що вони такі погані а насправді зовсім нікому нічого не говорила.
 • Гость: Во первых я тоже отец своего ребёнка, вы знаете что ДОСАФ наших детей не учят,а учат с 18 лет и стоимость обучения дороже чем мой ребёнок усчется в УПК. Чем писать всякую ахинею нужно сначала узнать у детей и их родителей нужно ли это УПК.
 • Гость: Нє.ну не можно скорочувати штати мерії,бо як без хору вокалу,га????? аліна з брижаком так дали до місцевого самоврядування, в дуеті співали, а Лосік був у шоу-балеті, оце вам не горілку пити Бартошу з кулішем, це талантище!!! А ви скорочення,кого.... Їм ще премії дати треба,Брижаку за домогательство.у пєнії,а Аліні за прощєніє,ну а лосіку за согласіє!!! ... Вийшов нє дует, а таке собі тріо...оооо
 • Гость: Потрібно починати з начальників відділів і їх заступників!!! МАТЕЙЧУКА - ЗВІЛЬНИТИ!!!!!! КОПЧИКА - ЗВІЛЬНИТИ!!!!!!!!!!!! АБРАМЧУКА - ЗВІЛЬНИТИ!!!!!!!!! Пенсіонери повинні сидіти дома, а не перекладати з себе роботу і брати такі великі зарплати. Куди дивиться мер??? Кого він хоче залишити після себе???
 • Гость: Одним словом, все погано! Нічим не порадуємо Діда Мороза. Мені одне цікаво, чому саме ви, Дмитро, так яро виступаєте за скорочення штатів? А саме працівників шкіл, садочків, УПК і т. д.... Вам же з цього нічого немає. Ви уже й порахували скільки зекономите!!!!!!!! Не добре це... За посадами,які планується скорочувати, є ЛЮДИ, у яких з/п в межах 2500 - 2800. Це якщо 1 ст. А 0,5. ст.??? Полічіть!!! А діти хочуть жити! Ви розумний чоловік! Для кого ви економите??? Не робіть цього, бо люди піднімуться
 • Гость: Бажаю усім гарних подарунків, щасливого Нового року! Бережімо себе і свого ближнього ! З Новим роком!
 • Гость: Для кого старається Діма та інші, які підтримують оптимізацію- та для всієї громади. Нажаль, найбільша громада в області на сьогоднішній день всі гроші, які заробляє, спрямовує на "проїдання", а не на розвиток. Який сенс у такій громаді, до чого ми прийдем? Рік, як громада утворилася, було допущено багато помилок, в тому числі і депутатами. Цього часу достатньо для того, щоб зробити висновки, врахувати недоліки і почати працювати в бік розвитку, а не стагнації. Всі хочуть, щоб робилися дороги, щоб було вуличне освітлення, щоб школи і дитсадочки були відремонтовані і т.д., а за які кошти, якщо ми майже все спрямовуємо на зарплати, комунальні платежі. Люди піднімуться- нехай піднімаються, але перед тим, як вимагати чогось у влади, нехай запитаються спочатку у самого себе, чим вони допомагають громаді. І найперше, що треба спитати- це чи вимагаєте ви від продавця чек, коли купуєте пачку цигарок, бутилку горілки, вина чи пива. Якщо хтось не знає, то акцизний податок від продажу цих товарів, іде у наш міський бюджет. Без чека цей податок ви даруєте власнику магазину, а не своїй громаді, де живете ви і , напевно, хотіли б, щоб і діти ваші жили Якби всі справно платили податки, то і штати не прийшлось би скорочувати. А так - маєм, що маєм.
 • Гость: Піднімаємо економіку на сльозах найбіднішоі категорії працівників! Та від цього нам не стане краще. Сьогодні дороги ремонтуємо, освітлюємо населені пункти за рахунок кочегарів, нянечок, сторожів .... А порахуйте 50 відсотків премії (це всередньому) кожного працівника мерії???? А через рік, другий... Яким чином будемо розвивати "інфраструктуру" ??? Ці
 • Гость: З чого ви взяли, що скорочення мало бути тільки в школах і садочках? В штаті міськради мали скороти досить суттєву кількість посад. Так, більшість спеціалістів міськради дійсно загружена роботою і вони заробляють на премію в 50%, але є такі посади, без яких можна було б обійтись. Можна було б створити о'бєднані старостинські округи, щоб староста був один на декілька сіл. Враховуючи те, що майже весь об'єм роботи зосереджений в Сторожинці і те, що села розміщені в громаді близько одне до одного, один староста міг би координувати роботу в двох-трьох селах. Та закріпити за цим старостинським округом спеціаліста з діловодства, соціального працівника, землевпорядника, дати їм нормальну зарплату, щоб вони знали за що роблять, а в решті сіл ці посади скоротити. Але покажіть мені хоч одного старосту, який захоче втратити 14-15 тисяч зарплати і піде на цей крок. Оце була б дійсно реальна економія бюджетних грошей. Тому такий супротив: як бачите з відео, багато членів комісії просто плюнули і пішли з засідання. Комісія стала неправомочною і засідання закрилося так і не прийнявши ніякого рішення.
 • Балінов Дмитро: Рішення прийнялись тільки по школах, закладах культури та садочках. Щодо штатів міської ради - "забуксували" через відсутність кворуму.
 • Гость: а вы создайте комиссию из добровольцев,примите на сесии такой месный закон,на право проверок,одновременный и пройдитесь по всех точках,где не дали чек, штраф и то ощутимый,что бы потом думали хазяева,как им выгодней.В аптеках у Букатарей никогда еще ни мне ни кому либо другому,не выдали чек,а по требованию напишут от руки.
 • Гость: Я за добровольцев и таких много. Стариков долой, а молодежь пускай работает. Если не сможет, то не так и страшно, на ошибках учились все и сами их исправляли. Старики нас тянут в пропасть.
 • Балінов Дмитро: Якщо ви звертаєтесь до мене, то я поясню свою позицію. Штати потрібно оптимізовувати, а не бездумно скорочувати. Старостинські округи потрібно робити, але тільки після того, як старостам дадуть механізм роботи - електронну систему документообороту, електронну систему управління тощо. Тоді вони самі будуть бачити, що їм потрібно. Саме я почав рахувати, скільки вартувати скорочення для бюджету. Інакше ми просто так скорочуємо, тому що хтось щось не робить. Це не правильно. Потрібно знати, де можна скоротити (згідно листів закладів), а де потрібно ввести додаткові посади. Наприклад, десь в школах не вистачає прибиральників, або в старостаті двірників, або кочегарів тощо. Також потрібно рахувати скільки обійдеться заміна сторожів на системи відеоспостереження. Чи потрібно це, чи не потрібно. Почали оптимізацію з цифр, з фрази "нам не вистачає коштів". Було засідання погоджувальної ради, це це обговорювалося (є й відеозапис цього засідання). Головне, на мою думку, ввести механізми оцінки роботи. Наприклад, є старостат, на зарплату якого йде більше коштів, ніж було зібрано в селі податків. Тут відразу виникає питання - чому? Зараз можу помилитися (по пам'яті), але в загальному причина така - якщо Кабмін сказав, що, наприклад, староста має отримувати 9,1 тис. грн і, за мінусом податків, на руки отримати тисяч 7, то у нас в громаді старости отримують на руки від 12 до 15 тисяч - це через премії. При чому у різних населених пунктах вони різні. Це саме стосується і діловодів, і бухгалтерів, і соціальних працівників. Майже всіх, хто працює в адміністративному апараті міської ради. При тому, що премії особисто розписує міський голова і якими критеріями оцінки роботи він користується - невідомо. Ми на засіданні рахуємо за штатними розписами, а ось про премії всі тактовно мовчать - а саме це основна складова перевитрат. Вже третє перевиконання бюджету йде на зарплати, при чому бюджет розвитку (біля 7 мільйонів) пустили на зарплати вчителям, тому що Кабмін нам недодав коштів (як в мерії кажуть - через помилку РДА в розрахунках, але при цьому не хочуть судитися з РДА через цю помилку). На одному з минулих засідань я запросив у бухгалтерії не штатні розписи, а саме фактично отримані на руки суми зарплат і мені відмовили. Відмовили і секретарю, і заступнику. При тому виглядало це так, ніби ми мали "відігратися" по скороченню тільки на штатах шкіл, садочків і закладів культури. Без самої міської ради. Тоді я пішов іншим шляхом - написав запит на отримання інформації, заплатив за нього 432 гривні і отримав більше 130 листів виписок з фактичною зарплатою. Ми по цьому готуємо розслідування і, я думаю, вам буде цікаво його почитати, тому що там суми набагато більші за ті, що визначені у штатних розписах. Не у всіх, звичайно. Ще раз повторю, як я не раз повторював (і це є на відеозаписах) - мені не подобається бездумне скорочення. Без впровадження ефективних механізмів управління бездумне скорочення нанесе більше шкоди і не буде ефективним. На засіданні ми рахували по проекту рішення (і то недорахували), а потім повинні були, по логіці речей, відштовхуючись від загальної суми, додавати посади, де необхідно. Але навіть загальної суми, скільки потрібно зекономити, нам не повідомили. Чомусь хтось старостам сказав, що депутати хочуть безальтернативно зробити старостинські округи просто з Нового року і скорочувати "все підряд", що і призвело до "підводних течій" в міській раді з намаганнями всіляко заблокувати роботу комісії. Головне - оптимізувати роботу. Я рахую, що сучасні системи бухгалтерського обліку будуть ефективніші за 17 бухгалтерів (це 8 з штату міської ради, решта з штату шкіл). При тому тільки за місячний фонд їхньої зарплати (далеко не мінімалка) вдасться найняти хороших спеціалістів, які встановлять і налаштують електронний документооборот, діловодство та бухоблік, як це робиться на великих приватних підприємствах. Ще й грошей на електронну систему голосування та електронну систему реєстрації рішень вистачить - у нас велика проблема з "паперовими" рішеннями - ніхто не контролює, що там фактично написано після сесії, а ми уже не раз натикалися на те, що невідомі добродії там щось міняють - це було з рішенням виконкому по субвенції, це було з статутом Сторожинецького ЖКГ, це було з призначенням директора КП "Банилів-2017" тощо. В загальному, ідеї для покращення ефективності роботи мерії у мене є. Тепер питання, чи дослухаються до цього депутати, які, в більшості, не вникають, а в меншості самі використовують "підводні течії" для того, щоб залишатися "на плаву". Ходити і формувати якісь кулуарні домовленості, щоб виправити ситуацію, яка мені не подобається, я не буду - ми журналісти, а не активісти. Ми будемо публічно висвітлювати роботу міської ради, а далі - рішення за депутатами. За міського голову не говорю - він під шаленим тиском з боку різних сторін і його рішення часто ситуативні - щоб влаштувати "і наших, і ваших", при тому, складається враження, що прийняття рішень керується тільки особистісним вибором (при чому не завжди власним, а часто тих, хто ходить "вирішувати" щось) - як було, наприклад, з конкурсом на посаду начальника відділу містобудування, архітектури та ЖКГ (ми про це писали). Мою думку про "господарність" ви знаєте.
 • Гость: Гарно написано, хотілося би ще знати який вклад в розвиток громади вніс відділ соціально_економічного розвитку (Бойчук Д.О.), відділ ЖКГ та містобудування (Карлійчук і.В.) аграрний відділ, є ще в громаді спеціалісти з праці, який внесок зробив заступник Брижак П.М. (зі слів мера він знайомий з самим Гройсманом і зможе добути додаткові кошти, де вони), який вклад зробив секретар - "бумажна" робота скотилася на ноль, оргвідділ і загальний відділ завалили роботу, за те співаємо гарно. Коли не приїдиш в місто третина апарату громади п'ють каву в місті, ходять один поза другого, після наради в голови, виходять на вулицю, кучкуються і сміються з того всього. Напевне що оптимізацію необхідно в першу чергу почати з будівлі ратуші, заслухати звіт кожного керівника підрозділу, якраз рік громаді 28 грудня, і прийняти рішення щодо роботи підрозділів, і визначитись хто працював преміювати, хто протирав штани наказати. І потім переходити до інших, і приклад буде. Не дурний придумав вислів що " риба починає гнити з голови"
 • Гость: Ну якщо ти дійсно староста, то скажи сільки податків зібрано в твоєму старостинському окрузі, який рівень самозабезпеченості надходженнями по населеному пункті, скільки надано послуг в розрізі груп населення, скільки проведено заходів в населеному пункті і рівень їх організації.... Питати завжди легко, робити важко!!! І важко погодитися, що староста це не голова риби, а її хвіст!!! Навіщо тоді проводяться щотижневі наради з Вами, якщо ви не знаєте внесок кожного працівника в загальну скарбницю????? Можливо такому старості слід писати заяву і йти гуляти???
 • Гость: Скільки податків зібрано може сказати лиш Бажура. Бухгалтерія міської ради таку інформацію не надасть, бо зразу стане видно, хто чого вартий. Та і не вміють вони це робити. Карлосу мозги пудрять. Іди діду на пенсію до внуків. Але ні, то ж треба і на наступний рік допомогти вкрасти з субвенції. Тьху, болото.
 • Гость: Якщо знаєш що вкрали то чого мовчиш, пиши в правоохоронні органи
 • Гость: Хто буде рибу чистити? Голова не прийме таке рішення. Він даже безполезного Абрамчука вигнати не може разом з таким же безполезним Копчиком. Голова їх сам пригрів за наші гроші, а ті раді старатися. Головне - надурити діда, довірчиво подивитися в очі, бухнути в п'ятницю і т.д. а депутати соплі жують, замість того, щоб по штатах мітлою пройтися один раз. І не по електриках і двірниках, а по таких вот безполезних копчиках і абрамчуках. Голова м'який, депутати безтолкові (не всі правда) - от і маємо, що Глибока вже на дві голови вище. А то і ще більше.
 • Гость: Про відділ культури вже слів не хватає. Але ж тримає М.М дармоїдів.
 • Гость: це пише людина, яка ні одного дня ніде не працювала на нормальній роботі ))) відкрию тобі секрет - ні одна сучасна бухгалтерська програма без бухгалтера не працює, а може бухгалтерія вже оснащена цими програмами, а ти сядь на один день і попрацюй волонтером в бухгалтерії, або в другому місці...і побачишь чи стане тобі 8 годин на виконання того об"єму роботи , які ти пропонуєшь по твоїм великорозумним розрахункам та ще на одну зарплату, ага ще можно їх нагрузити прибиранням парків , так по дорозі до дому щоби задурно не вештались після роботи і так всі - ТІЛЬКИ НЕ ТИ), А НА ЗАКОНИ України по праці наплювати - що входить в обов"язки конкретної посади і на ОДНУ ЗАРПЛАТУ, чи ти взагалі ігнорушь все, а є тільки "РОЗРАХУНОК" , А ЯКЩО ВЗАГАЛІ ВСІХ ПОЗВІЛЬНЯТИ, ТО ЗНАЕШ ЯКА БУДЕ ЕКОНОМІЯ))))
 • Гость: З коментарів можна зробити висновок, що депутатам необхідно на слідуючій сесії прийняти рішення про проведення з нового року повного фінансового аудиту по роботі громади за рік. Ось тоді і все стане на свої місця. Буде видно хто де вкрав, приписав, не догледів не подумав, передумав і забагато придумав.
 • Гость: А Діда Мороза радувати не потрібно, а краще порадуйте жителів громади.Той хто дуже за скорочення зовсім не співчуває людям, котрі працюючи чекають зарплати і часто її не хватає від авансу до зарплати. Зрозуміло, що ні в кочегара і йому подібним немає бізнесу, пенсії і зарплати одночасно. А з тих хто піднімає це питання є все і їм можна получати в місяць стільки що нам і не сниться. А скорочуйте нас. Влітку ви, депутати, будете самі косити і прибирати біля шкіл, садочків...А ми подамося шукати роботи у сусідній державі , де зарплата більша.
 • Гость: Правильно кажеш, Матейчук з Брижаком підуть косити парки та ланці, а Карлійчук буде громадити з залу них.
 • Гость: ММ тому і бере таких,щоб бути пожиттевим мером,хоча як мер,він молодець,а цих хлопчиків треба збуватись,і чим швидше,тим краще для мера.
 • Гость: Правильно толкуєш, він молодець. Мер жив і крав, живе і краде і вічно буде жити й красти. Справжній комуніст.
 • Гость:
 • Гость: Можливо Вас це здивує але в приватній розмові з В.Гройсманом так так з тим самим Володимиром Гройсманом я хотів похвастатись що знаю його однокурсника П.М.Брижака пан Гройсман довго згадував але так і не зміг згадати хто такий П.М.Брижак на допомогу прийшов інтернет показавши йому фото П.М.Брижака пан Гройсман відповів, що він не знає цього розумного мудрого чоловіка.
 • Гость: Зайшовши на сайт НАДУ побачимо, що Гройсман і Брижак навчалися в одній групі в 207-2010 рр, обоє завершили навчання з червоним дипломом, отримавши кваліфікацію - магістр управління суспільним розвитком. Висновок: Гройсман не ходив на пари, у Гройсмана погана память, фотографія була неякісна, сторожинчанин бреше. Оберіть свій варіант
 • Гость: Наш мер так догосподарювався, що хоче в ДНЗ зробити канікули, бо немає чим дітей годувати, а персонал садочків відправити у відпустку за свій рахунок
 • Гость: Ну чого гадиш і херню пишеш. Які канікули, назви садочок де немає чим дітей годувати, дебіл.
 • Гость: На засіданні виконкому ММ запевняв, що гарно зустрінемо Новий рік!!!! Що з зарплатою вчителів? Є проблеми????
 • Гость: Лосік і його команда в мерії добре попрацювали щоб в освіті були проблеми. А Карлійчук їм вірив, а тепер сидить в Києві і рішає проблеми в мінфіні, щоб доплатили освітню субвенцію.
 • Гость: Дебіл сам, сходи і подивися чим дітей годують!