Середа, Березень 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Біля Сторожинецької гімназії поліцейський позашляховик зіткнувся з легковиком

Сьогодні, 31 грудня 2017 року, на перехресті вулиць Видинівського та Української в Сторожинці сталося ДТП за участі поліцейського позашляховика Мітсубісі та легковика Шкода.

Як нам стало відомо, водій Шкоди повертав ліворуч з вулиці Української та не надав перевагу в русі автівці правоохоронців, яка, зі слів свідків події, рухалася з увімкненими світловими маячками та звуковим сигналом в напрямку центра міста.

Автівки, які зіткнулися прямо на перехресті, отримали незначні ушкодження. В результаті ДТП рух транспорту по вул. Видинівського, який і так в передсвяткові дні ускладнений, ще частково утруднився.

Магазин Водолій
  • Гость: У нас спір хто хто винен ? я кажу що водій шкоди а кум що поліція !розсудіть
  • Гость: 1. Водій шкоди не надав перевагу у русі автомобілю, що рухався головною дорогою. 2. Водій шкоди не надав перевагу у русі спецавтомобілю поліції, що рухався з увімкненими червоними та синіми світовими маячками. 3. Водій Шкоди порушив правила проїзду перехресть, а саме не надав перевагу транспорту, що рухався справа (БАЗОВЕ правило "правої руки") Якщо у вашого кума виникають питання, хто тут винен, йому за кермо не можна сідати взагалі.
  • Гость: Крім того водій шкоди порушив Дорожній знак 2.4 «Уступи дорогу» ..за будь яких обставин водій шкоди відповідно до знака зобов'язаний уступити дорогу всім транспортним засобам, що рухались по головній .Але нічого дивного так як на задньому склі автомобіля Шкода красується знак "учбовий"