TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

Сторожинецькі каратисти завоювали повний комплект нагород

Насиченим та медальним став останній місяць року для спортсменів нещодавно створеного клубу карате “Alliance”.

На початку грудня вихованці клубу приймали участь у Всеукраїнських змаганнях у Львові, а у другій половині місяця змагались у Відкритих обласних змаганнях у Чернівцях до Дня Святого Миколая.

«Lviv Open 2017» вже восьмий рік поспіль проходив у столиці Західної України за підтримки Української федерації карате. Цього річ Всеукраїнські змагання зібрали більше півтисячі учасників із п’ятнадцяти регіонів нашої держави, – Києва, Житомира, Миколаєва, Одеси, Чорноморська, Дніпропетровська, Чернівців та інших.

Бронзовою нагородою відзначився на цих змаганнях вихованець клубу «Alliance», 14-річний Букачук Валентин (категорія 14-15 років, до 52 кг).

Також цілу низку нагород завоювали спортсмени клубу «Alliance» (тренери Павло Шестаков та Антон Демидюк) у Відкритих обласних змаганнях у Чернівцях. За призи Святого Миколая боролись понад 300 діток віком від 6 до 13 років з усієї області та гості із Івано-Франківської обл.

Усього в активі Сторожинчан 14 нагород (з них 5 золотих, 1 срібна та 8 бронзових). Переможцями в індивідуальному куміте стали Бліжинець Андрій та Бліжинець Катерина, Мотрюк Богдан та Мотрюк Маряна і Мотреску Тодер.

Срібну нагороду завоював Ставчанський В’ячеслав в абсолютній ваговій категорії. А на третю сходинку п’єдесталу піднялись Бурла Михайло, Істратій Костянтин, Кучурян Олександра, Соколовський Артем, Кондрюк Дмитро Бужняк Олександр, а також Ставчанський В’ячеслав та Бліжинець Катерина.

Наприкінці січня юних каратистів чекають екзамени на пояси, бажаємо їм успіхів!

Категорія: Спорт