Вівторок, Лютий 20
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Увага водіям Сторожинеччини! Вступили в дію зміни до Правил дорожнього руху та збільшились деякі покарання за їх порушення

Зміни до ПДД

Увага водіям Сторожинеччини! З 1 січня 2018 року вступили в дію зміни до Правил дорожнього руху та збільшились деякі покарання за їх порушення.

Так, зменшено максимально допустиму швидкість, з якою можна рухатись в населених пунктах. З 1 січня вона стала 50 км/год. Разом з тим порушенням буде вважатись перевищення встановленої максимальної швидкості більш як на 20 км/год., тобто до відповідальності будуть притягуватись особи, які рухаються зі швидкістю більшою 70 км/год.

За паркування на місцях спеціально призначених для паркування транспортних засобів інвалідів – встановлюється штраф до 1700 грн.

Крім того, пропонується значно збільшити штраф за керування транспортним засобом без посвідчення водія – до 10200 грн. та за повторне керування без посвідчення – 40800 грн.

Планується внести відповідальність особам, які керують автомобілем після позбавлення їх права керування транспортними засобами. Так, перший штраф планується ввести в розмірі 20 400 гривень, а за повторне вчинення цього порушення протягом року – 40 800 гривень.

Крім того, планується ще більше посилити відповідальність за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. Наразі обговорюється питання, щоб ввести кримінальну відповідальність за керування в стані алкогольного сп’яніння.

Адвокат Андрій Осокін

Магазин Водолій
 • Гость: ********, зарплата в Україні 3200грн. штрафи більше чим в Європі *****, краще підняли б зарплати людям. Таку вже ***** приймають, самі себе в жопу чим швидше заганяють.
 • Гость: З якої ****** людині платити штраф в розмірі 40 тисяч гривень з заробітною платою 3000т гривень ? Більше року не їсти не пити за ***** комуналку з її ******** цінами як штрафами щоб заплатити штраф за те що вона права дома забула? Ви що ********* там *******? *** ця Україна стала кончена як вся влада і ******** які ці закони пишуть. А в цілому всі ці гроші сплачені за штрафи підуть ******** на карман і їх синам на дорогих автомобілях які їздять п'яні за рулем і будують будинки на Мальдіви. Перестріляли ***** всіх потрібно
 • Балінов Дмитро: Не використовуйте нецензурну лексику.
 • Гость: Уважаемый адвокат Андрей Осокин, за предупреждения о изменениях ПДР , Вам однозначно большое человеческое спасибо.....Но, если Вам не трудно, не могли бы Вы помочь нашим Сторожинецким руководителям в одной ситуации.... На перекрестке улиц Б.Хмельницкого и Вильде установлено дорожный знак 3.1 "Рух заборонено". Согласно ПДР Украины, данный знак установлено неправомерно, так как он устанавливается ТОЛЬКО в двух случаях, указанных в ПДР. Наши добросовестные полицейские об этом прекрасно знают, и также добросовестно "штампуют" протоколы на водителей.... Отговорка у нашей полиции одна - мы не занимаемся установкой дорожных знаков, а занимаемся наказанием правонарушителей...Обидно, до слёз.....
 • Гость: судячи з правил під цей знак не дозволено проїзджати лише у випадках коли: 3.1 "Рух заборонено". Забороняється рух усіх транспортних засобів у випадках, коли: - початок пішохідної зони позначено знаком 5.33; - дорога та (або) вулиця перебуває в аварійному стані і непридатна для руху транспортних засобів; у такому випадку обов'язково додатково встановлюється знак 3.43. Тобто якщо під знаком "Рух заборонено" немає одночасно знака 5,33 або 3,43, то він не діє. Я правильно зрозумів?
 • Гость: Слід зазначити, що в нічний час, а саме з 11 години ночі до 6 ранку як раніше можна їздити зі швидкістю 60 км/ч.
 • Гость: Слід зазначити, що в нічний час, а саме з 11 години ночі до 6 ранку як раніше можна їздити зі швидкістю 60 км/ч.
 • Гость: Чи не могли би Ви назвати пункт ПДР, де таке зазначено?
 • Гость: Зверніть увагу. На момент опублікування штраф введено тільки за паркування на місцях для інвалідів. Всі інші штрафи поки не введено в дію! В статті написано "ПРОПОНУЄТЬСЯ"! Читайте уважно!
 • Гость: Вашу Ма*ь !!!!!!! Спочатку зробіть нормальні дороги і розмітку . а потом вже встановлюйте штрафи...!!!!! Бо понашим дорогам бараболю садити можна ... ПОЗОР!!!!! Як вам не соромно ?!!!!!???
 • Гость: Ми не живимо а виживаемо !!!!!ціни на всю продукцію підвищели...!!! А заробітна плата так як була так і залишилася..... ВАМ СОРОМ ПОВИННО БУТИ !!!! На пальне ціни пілняли !!! А де дороги???? Чому вони не ремонтуюця???? По ву. Богдана хмельницького немае ніякої розмітки ... Від лісного до села панка немае ніякої розмітки . від лісного до нових бросківцах.. Розмітки теж немае .... Всюди немае розмітки . Зашо вам платити штрафи???? Шо мало накрали????? Я просю вибачиня .. Якщо я когось цим образив ... Но це так і є.... !!!
 • Гость: Правильно Іване, зато за мільйон тротуар до депутата Бойчука поклали, за 2017 рік ні одну дорога не заасфальтували, колись без громади кожен рік в місті щось асфальтували. Ось так наші керовники докерувались. Зарплату собі головне що підняли.
 • Гость: Ну, мяко кажучи забрехався! Не за мільйон, а за 600 тисяч, а от якраз за мільйон заасфальтували вулицю Кобилянської.
 • Гость: для адвоката івана осокіна https://politeka.net/ua/news/561081-obmezhennya-shvidkosti-do-50-km-god-z-1-sichnya-usi-detali-i-vinyatki/