Юні футболісти змагалися у Новорічно-різдвяних турнірах

Нещодавно в приміщенні ДЮСШ відбувся Новорічно-Різдвяний турнір з міні-футболу серед юнаків 2003 р.н. Участь у змаганнях приймало 6 команд. На відкритті був присутній Сторожинецький міський голова Микола Карлійчук і вперше змагання освятив отець Михайло. Спонсорську допомогу у проведенні заходу надав підприємець Василь Іванович Ілько.

Переможцями змагань стала команда “Колос” села Банилів-Підгірний, яка була нагороджена кубком, медалями та солодкими подарунками. Призери змагань, команди “Колос” міста Сторожинець та “Спарта” міста Чернівці, отримали медалі, грамоти та солодкі подарунки.

Також цінні подарунки були вручені кращим гравцям. Кращий воротар змагань – Гогоман Дмитро (“Спарта”, Чернівці). Кращий захисник – Красовський Валентин (“Колос”, Сторожинець). Кращий нападник – Чепишко Олександр (“Спарта”, Чернівці). Кращий гравець турніру – Непейпієв Руслан (“Колос”, Банилів-Підгірний).

Наступного дня, за підтримки батьків, відбувся Новорічно-різдвяний турнір з міні-футболу серед юнаків 2008 р.н, у якому взяло участь 4 команди. За результатами ігор І місце зайняла команда “Олімпік” з села Камянка Глибоцького району, ІІ місце – команда “Колос” села Банилів-Підгірний, ІІІ та IV місце зайняли футболісти “Колосу” міста Сторожинець.

Категорія: Спорт