Середа, Березень 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

По Чернівецькій в Сторожинці розбили новий сміттєвий контейнер

Цими вихідними по вул. Чернівецькій в Сторожинці понищили один з нових сміттєвих контейнерів. Як розповіли комунальники, в суботу вночі пластиковий бак хтось протаранив автомобілем.

Контейнер зараз перекинули, щоб місцеві жителі не викидали в нього сміття, оскільки сміттєвоз не може його підняти. Вартість одного такого баку – біля 6 тис. грн. Дев’ять таких контейнерів ще в серпні міська рада закупила для КП “Карп-Еко 2010”.

Магазин Водолій
  • Гость: Жах який.Ось це новина!
  • Гость: Та взагалі берегів не бачать.. Я тут від шоку відійшлов і полагодив. Смітничок, не болій!
  • Гость: В загалі то я знав що це колись буде !!! встановили смітники а на них жодних світловідбивачів!!! вже не раз проїжджав біля них і інколи смітники аж на проїжджу частину виходять вони ж на колесах і будь хто з дітей чи неадекват вирішив посміятись і вивіз смітник на дорогу от особливо в темну пору його дуже видно я Вам скажу. а ще як нашим водіям кортить обгін вчинити при підйомі тому потрібно прижиматись більш до тратуару _ а там смітник !! Отож Встановіть будь ласка теж по всім правилм безпеки і смітники !!! і не лише їх нагадаймо що люки в місті де не де далі з бляхи зварені і т д Роботи у Вас хватає можна багато про місто писати.