Середа, Березень 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Засідання виконавчого комітету Сторожинецької міської ради

Сьогодні, 10 січня 2017 року, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Сторожинецької міської ради. На порядку денному було 21 питання, зокрема обговорення ситуації навколо здачі в оренду міської лазні.

Питання порядку денного

Також значне обговорення викликало питання про розгляд заяви Любимського О.В. щодо земельної ділянки по вул. Хотинській.

Магазин Водолій
 • Гость: Василь Олексійович навчіть свого сина говорити а то він уже друге скликання член виконкому а жодного слова, жодного ДА або жодного НІ ми ніколи від нього не чули. Не розумію Миколу Миколайовича за які заслуги ви обрали його членом виконкому? поряд є набагато розумніших людей які могли б представляти виконком.
 • Гость: Госпаді, ти депутат якої громади? Микола Миколайович не затверджує склад виконкому. Його затверджує сесія за подачі голови. А виконком у карлоса карманний - і є там Любимський, Лягу чи Чоботар, чи немає - це не важливо. Там є підпорядковані карлосу старости які будуть голосувати так, як скаже партія, а не так, як треба громаді. І все.
 • Гость: Зверніть увагу як сидить саме цей Олексій Любимський нога на ногу як фраєр в цей час батько щиро відстоює його інтереси а він нахабно та вульгарно показує свою не повагу до всіх присутніх, просто Гидота.
 • Гость: Поліна Юрівна при всій поваги але Ви не праві якщо завтра РЕС підніме ціну на світлу, якщо завтра податкова підніме ціну на податок, якщо завтра підвищать ціну на дрова ЯКЩО,ЯКЩО, ЯКЩО, що тоді робити ?
 • Гость: Депутат ти шо з дуба впав РЕС світлу не піднімає Податкова податки не встановлює це робите ви депутати і т д. Виконком жалюгідний і та сама Лягу повинна заплатити свій земельний податок і тільки після цього може квакати на виконкомі. Манілічі БерезовськіАнгілуші і їм подібні повинні зрозуміти просту істину ШАРА закончілась і за все прийшов час платити.
 • Гость: Якщо брати по совісті,то у районі одиниці підриємців,які сплачують порядно і вчасно податки,а основна масса населення,навіть не здали у екслуатацію своє майно і здають в оренду приміщення,получаючи великі доходи.Колись іх кришував Мойсюк,думаю що не без підтримки ММ,бо він добре знає,відки і що капає.Там де капає,тих не чіпають,а де чесні люди,там шмаля і то так,по дорослому.І що до базару,невже наші люди не заробили,щоб хтось з базарних арендаторів,побудували собі робочі місця за" телевізором" Невже не можно було создати спілку?Ну на наших людях Яреміца би так не нагрівся,але чоловіче добрий,тебе клене 99% людей,які тебе годують.Дивись не переіж,щоб потім від тих хабарів не стошнило.
 • Гость: Рівень зростання цін фіксує статистика в проценті інфляції, який публікують офіційно. Тому важливо в умовах оренди лазні передбачити зростання цін пропорційно інфляції, і не більше. Якщо є дохід в Антонюка, то і в іншого доброго господаря він буде. Я не за конкретну особу-орендаря лазні. Я за те, щоби зберегти для людей важливу, доступну послугу. Лазня - це не кар'єр і не ресторан, щоб чекати від неї великих доходів в бюджет міста.
 • Гость: Таке чмо як Любимс.яке поняття немає як шось зробити сидить і портить воздуз в Сторожинці
 • Гость: І це депутат облради, не плотить гроші і шукає лазейки. Пане секретар це ваш друг, Ви ж з Любімським в засосах, вирішіть питання хоч одне для мерії, ато одні понти, слабо? Мер вас кругом хвалить, а зря напевно. Матейчук покажи що ти патріот міста, і вболтай Любімським заплатити гроші. Інших ви вмієте нагнати. В перед і скоро станеш МЕРОМ.
 • Гость: Бери выше,он бартоша заменит.Мер как то низковато для секретаря
 • Гость: А ви платите за щось, якщо вам не відомо звідки взялась ціна, сума і інше
 • Гость: Шановні члени виконкому , ви ще з цим неплательщиком про щось говорити? Як Равлючку вжарити то вперед, а Любімського то ні, де правда, закон для всіх один. Манілічі Березовський, Пожоги що вони святіі що не плотят, чи може вони вам проплачують. Ось так мерія переживає за надходження до бюджету, а премії хочуть що місяця. Не хочуть платити , забрати землі і на аукціон. Ось так виходить, що якщо депутат, то платити не треба, а ви шановні жителі громади, платіть. Будете знати кого в депутати обирати.
 • Гость: До депутата та інших "хорошо говорящих". 1 - Говорити Олексія я дійсно не вчив, вчив працювати і не жалкую за вибір. Багато говорити в районі у нас дуже багато умільців, але ж треба комусь їх і годувати... А взагалі я пишаюся своїми дітьми. (навіть не дивлячись на те що Олексій "закинув нову на ногу") 2 - до "старостату". Не пробуйте мене заставити платити "на карман" цій жалюгідній групі аферистів, які різними шляхами затесалися в міськраду на різні злачні місця біля корита.
 • Василь: 123
 • Гость: Перевірка, чи коментування працює.
 • Гость: Я просто шокований побаченим !!! А саме, як веде себе синочок татка депутата-бізнесмена на офіційному заході. Культура та нахабність "так і вилазить з нього" та й ручка з рота....Ніхто не зробив зауваження...Зрозуміло чому!!! Ось наше майбутнє держави....Шкода...
 • Гость: А як на мене, не бачу я в того молодика ніякого нахабства, може не взірець, але й далеко не те, що пишете ви, і якби вся молодь була такою, то майбутнє нашої держави в непоганих руках.
 • Гость: Та чинуши всякі уже так хватанули корону з неба, що їм кривий погляд, а уж не сильно стримане спілкування і подавно, сразу класифікується "ДА КАК ОН ПАСМЄЛ, СМЄРД!!!". Живучи за наші податки (зокрема за податки Любимського, можете з його декларацією ознайомитися), всяке г*но рахує, що воно вміє керувати, бо воно або його якась фамілія колись була головою колгоспу або політруком в селі.