Середа, Березень 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

По вул. Б. Хмельницького в Сторожинці не розминулися Мерседес та Джип

Сьогодні ввечері, 11 січня 2018 року, через декілька десятків хвилин після попереднього ДТП та трохи ближче до центра міста, на перехресті вулиць Б. Хмельницького та Матросова в Сторожинці сталося ДТП за участі позашляховика Джип з іноземною реєстрацією та легковика Мерседес.

Як нам стало відомо, обидва автомобілі рухалися в напрямку виїзду з міста. Водій Мерседесу зупинився на перехресті, щоб пропустити зустрічний транспорт та здійснити поворот ліворуч на вул. Матросова. В цей момент водій Джипу почав здійснювати маневр обгону легковика та зачепив його ліву сторону, відірвавши передній бампер.

В результаті удару позашляховик викинуло на придорожній відбійник моста через річку Сірет. Вже з шматком швелеру в передній частині Джип впав за межі дороги.

На щастя, ніхто не постраждав. Наразі не відомо, чи водії транспортних засобів були тверезими і чи не порушували швидкісний режим. На місці події працює поліція.

Магазин Водолій
  • Гость: Ключові слова "на іноземній реєстраціі". А до чого тут швидкісний режим?Водій Мерседеса взагалі зупинився,щоб пропустити зустрічний транспорт. А водій Джипа ПДР знехтував...А як він хотів здійснити обгін(об'їзд),якщо на зутріч іхав інший ТЗ? Перед початком обгону водій повинен переконатися в тому, що: б) водій транспортного засобу, який рухається попереду по тій самій смузі, не подав сигналу про намір повороту (перестроювання) ліворуч; ПДР 14.6 Обгін заборонено: а) на перехресті; А реєстрація авто не суттеве в даній ситуаціі...
  • Гость: А реєстрація тут до того шо ТУПОРИЛІ байстрюки понакупували дешеві і потужні тачки і роблять такі ДЄЛА!
  • Гость: Щоб уникати цього,потрiбно ПДР дотримуватись.А то купляють посвiдчення водiя разом з авто)