Середа, Березень 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

В мерії відбулося чергове засідання комісії по оптимізації штатної чисельності міської ради

Нарада по оптимізації

Сьогодні, 12 січня 2018 року, в мерії відбулося чергове, – вже четверте, – засідання комісії по оптимізації штатної чисельності працівників Сторожинецької міської ради. В грудні минулого року члени комісії обговорили скорочення працівників шкіл, НВК, дитячих садочків та закладів культури громади і не дійшли згоди по скороченню працівників старостатів та міської ради.

Сьогодні обговорили всі пропозиції, які вносилися керівниками установ чи депутатами. По деяких позиціях був наданий термін для визначення, які саме посади мають бути оптимізовані. Зокрема це стосувалося сторожів навчальних закладів та старостатів.

Згідно рішення комісії, старости наступного тижня мають конкретизувати по одній особі, яка попаде під скорочення в селах, після чого можна буде подавати скориговані штатні розписи на розгляд сесії.

Магазин Водолій
  • Гость: Ви скорочуєте тих хто отримує мінімальні зарплати. скоротіть одного заступника мера, якщо не вистачає коштів. Зменшіть премію Матейчуку!!! і решті пенсіонерам!!!! ваші скорочення у коштах це нічого для громади.
  • Гость: коли буде оприлюднено зарплатню мерії?
  • Гость: Начальників наплодив Карлійчук, а деякі два слова зв'язати не можуть. ЯкІ ж то конкурси були, якщо люди без уяви про специфіку роботи. Ви Світлана таки молодець. ..
  • Гость: Які начальники... який розвиток.. які зарплати...