TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

В РБНК відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України

Сьогодні, 22 січня 2018 року, у приміщенні районного Будинку національних культур відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності, який відзначають в Україні згідно з Указом Президента від 21 січня 1999 року.

Свято було встановлено через велике політичне та історичне значення об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної української держави.

В День Соборності був підписаний акт злуки між УНР та ЗУНР, який став могутнім виявом волі українців до консолідації, свідченням їх самовизначення та становлення політичної нації.

На початку заходу пролунав Гімн України у виконанні народно-аматорського хору Сторожинецького РБНК “Горицвіт”, після чого вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО і поклали квіти до меморіалу Небесної Сотні.

До всіх присутніх в залі звернулися з вітаннями голова Сторожинецької РДА Ярослав Бартош, голова Сторожинецької районної ради Іван Лосік та перший заступник голови Сторожинецької громади Петро Брижак.

Для гостей зі сцени виступили народні аматорські колективи та виконавці.

Читайте також:  Студенти Сторожинецького лісового коледжу долучились до фоточеленджу «Разом сильніші»
Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

Viber: 066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ