Середа, Лютий 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Поліція та рятувальники допомагали виїхати з міста водію вантажівки, яка застрягла на підйомі по вул. Чернівецькій

Застрагла вантажівка

Вчора ввечері, 22 січня 2018 року, працівники поліції та рятувальники звільняли вулицю Чернівецьку в Сторожинці від вантажівки ДАФ з Закарпатською реєстрацією, яка застрягла на підйомі.

Як нам стало відомо, водій вантажівки поїхав спочатку об’їзною, але піднятися через ожеледицю не зміг. Тоді йому порадили виїхати через місто, але тут його знову спіткала невдача – майже на кінці вулиці автівка забуксувала, обмеживши рух по одній смузі дороги.

Правоохоронці та працівники Сторожинецького РС УДСНС допомогли водію спуститися вниз та направили в об’їзд через Глибоцький район. Водію поліція винесла постанову про порушення Правил дорожнього руху.

Шановні жителі Сторожинеччини! В разі, якщо ви виїхали на дорогу, будьте максимально уважними та дотримуйтеся Правил дорожнього руху! Від цього залежить як ваша особиста безпека, так і безпека інших учасників дорожнього руху.

До уваги пішоходів! Носіть неслизьке, відповідне до погодних умов взуття; не ходіть під розлогими деревами і тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження.

Водночас пам’ятайте – під час ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях автомобілів, тому намагайтеся не вибігати на дорогу і переходити проїжджу частину лише у спеціально відведених для цього місцях.

Магазин Водолій
 • Гость: Це показуе я працюе комунальне! Дорогу напевно почистили один раз і все. І це снігу ще толком не було
 • Гость: по документам чистять кожен день..декілька разів за день...
 • Валентина: А підсипати дорогу замість винесення постанови про порушення? Водій виїхав в таку погоду "от нечего делать" чи як? Та там і легким автомобілем не можна було проїхати! А поліція працює старими методами. Замість допомогти - штраф. У них "план".
 • Гость: Шановна Валентино,постанову винесли працівники поліції, в обовязки яких точно не входить підсипати дорогу. А план у тих, хто по документах чистять дорогу декілька разів на день, а насправді ні одного разу не чистили!!!!!Так що робіть висновки.
 • Гость: За що водія оштрафували? Він їхав обїзною - не зміг. Куди їхати? Іншою обїзною - там де міст обвалився. Не може. Тоді на Глибоку. Як? У будь-якому випадку ЧЕРЕЗ ЦЕНТР. Він не місцевий, тому шукав дорогу і блудив по нашому місту. А наші "мєнти", замість того, щоб допомогти - штраф. Приємні враження у водія залишилось про наш рідний Сторожинець.
 • Гость: Дорогенький той водій знає Сторожинець краще ніж ти. А якби він був не водітель, а справжній шофер, то повинен знати, що машина важить 40 тон, одна ведуча вісь, на дворі сніг, дорога ховзька,- треба переспати. Хай дякує Господу, що не понесло вниз. Тим паче він з Закарпаття, а не з Казахстану, по горах повинен знати як їхати.
 • Гость: Чому МУСОРА винисли постанову на водія,а не на дорожню службу???.Ви шановна редакція взяли пояснення у ментів?
 • Гость: Мусор це є ТИ і вся твоя родина помийна мусорка!!!
 • Гость: А це вже точно "нова поліція" під ніком "Маххх" так відповідає.
 • Гость: МУСОРА повинні були викликати МЧС ,щоб ті допомогли виїхати йому. Мали написати рапорт про ділянку дороги з ускладненним рухом. (Я думаю що ні те ні інше вони не зробили). Навіть по закону вони повинні були поцікавитись чому,або ЩО водія вантажівки спіткало порушити дорожній знак ,а вже потім вирішувати виписувати протокол чи ні (ТАК ТАК !! Вони мали право не виписувати протокол.І це б з боку ментів було б законно,адже водій спочатку намагався їхати об"їздною дорогою)........ Але ж водій опинився "ЗЛІСНИМ ПОРУШНИКОМ"..він три місяці продумував план як проїхати через центр міста цим самим хоч якось нашкодити ідеальному асфальту... Був би я водієм вантажівки -- я б 100% оскаржував цей протокол..А так як він з Закарпаття -- я б настоював щоб діло розгядалося за місцем проживання водія. Так і згадуються слова з пісні групи "Красная плесень" -- МУСОРОВ ОТРЯДЫ ГОЛУБЫЕ,ПОЦЕЛУЙТЕ В Ж@ПУ НАС РОДНЫЕ...........................ЛЯ ЛЯ..
 • Гость: Чуєш, жопоболік. Ти читай очами що в статті написано чорним по білому. Нема в Україні "МЧС", є ДСНС. Там написано, ЧОГО водій вантажівки поїхав через город. І кого там визивали. І там НЕ НАПИСАНО, що на дорожників НЕ СКЛАЛИ протокол.