Вівторок, Лютий 20
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Сторожинецька міська рада підписала угоду про співпрацю з Радівцями Сучавського повіту

Минулого тижня делегація зі Сторожинецької міської об’єднаної територіальної громади у складі голови Сторожинецької міської ради Миколи Карлійчука, настоятеля Свято-Георгіївської церкви, мітрофорного протиієрея, отця Василя Ковальчука, першого заступника міського голови Петра Брижака, начальника юридичного відділу міської ради Аурела Сирбу, головного лікаря Сторожинецької ЦРЛ Олександра Войцеховського, депутата Сторожинецької районної ради Георгія Пожоги і підприємця Костянтина Таріци здійснила робочу поїздку в Румунію до міста Радівці Сучавського повіту.

На основі принципів двохстороннього співробітництва, довіри, рівності та взаємної вигоди в урочистій обстановці на черговій сесії Радівецької міської ради одноголосно, всіма  19 депутатами було підтримано рішення про підписання угоди про співробітництво з містом Сторожинець.

Договірні сторони, – мер міста Радівці Ністор Татар та мер міста Сторожинець Микола Карлійчук, – домовилися про співробітництво в галузях економіки, сільського господарства, освіти, культури, туризму, довкілля, ефективності роботи органів місцевого самоврядування, надання публічних послуг органами державної влади та оцінки їх якості, в інших сферах співробітництва в межах компетенції сторін.

Наступна зустріч відбудеться вже через тиждень з метою напрацювання пропозицій в рамках спільної операційної системи «Україна-Румунія».

Магазин Водолій
  • Гость: Нічого так Пожога дивиться коло мера. Абрамчук давай скоренько звільняй місце, а то претенденти вже не дочекаються. Регіонали рулять. А може Брижак вступить місце Чудейському рішалові Пожогіну. Не зря же Пожога спонсірував таку велику подію. Поскоріше би його забрали з Чудея, ато задолбав вже всіх тут.
  • Гость: Пожога спонсор?Ха ха ха.Курам на смех.Пожога,это вечный халявщик,только смотрит чтобы упасть комуто на хвост.В даном и постоянном случае это Костя.Пожога никогда не был и не будет спонсором,он был и будет быдлом,которое едед на чужом горбу.А в район пусть берут,будет еще один бездарный пенсионер гнобитель.
  • Гость: Страеео що Піцу у Чудее не пристроїв такого крупного спеца.Щось яне помню щоб чудеяні їхали до Румунії. Похоже Брижак стягує усі сили до Сторожинця. Весь іконостос регіоналів у Сторожинці.Наверно дело йде до виборів Регіонали рулят.
  • Гость: Відколи Брижак підписує трудові договори? У нас є один конкретний дід, який це робить, "аби був спокій, мир, плитка, лавка і інвестиція". Ось у нього і треба питатися.
  • Гость: А Таріца там спонсор, дипломат чи представник громади? Миколі Миколайовичу подяка за неприховану продажність ригам. Залишилось хрест на пузо, як Васілію і георгіївську стрічку на шию
  • Гость: По-моєму у партії регіонів дон карлос був довше, ніж у бпп, так що можна його не осуджувати.
  • Гость: А як на мене то мені пофіг Пожога, Брижак , Тарица, Чоботар, Деліцой, Карлійчук кого я забув написати допишіть самі Просто прошу верніть Яника верніть долар по 8 гривень, верніть Крим, зупиніть війну ! А то скоро через теперешних керовників не буде за, що купити туалетний папір.
  • Гость: Повністю погоджуюся при Пожозі був повний порядок ми працювали та відпочивали згадайте Красноїльська полонина , Пані підгір'я, ярмарки на площі, І називайте мене як хочете а для простого люду просто ВЕРНІТЬ ЯНИКА
  • Гость: Ти можеш вити як хочеш, просто надо поняти, що після операції може як боліти (це твої крики про овоща), так і бути ускладнення (це то, що зараз робиться в державі). Чогось у людей дуже коротка пам'ять - всі помнять ковбасу по 2.20, але мало хто помнить чорні воронки. Так само і з януковощєм - ти чогось помниш доллар по 8, але не помниш розстріли майдану. Правильніше би було - верніть ющенка чи кучму. там взагалі доллар був по 2 і 5. Але аж ніяк не яника.
  • Гость: Цікаво куди дивиться служба СБУ за такі заклики думаю що уже треба брати за хоботок. Або як мінімум дебіла в АТО шоб протрезвів. Придурок.