Вівторок, Лютий 20
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Жителі вулиці О. Кошового дякують комунальникам за зріз старого дерева

Біля нашого будинку по вулиці Олега Кошового в Сторожинці ріс великий старий дуб, гілки якого загрозливо нависали над дахом, подвір’ям та проїжджою частиною.

Минулого року ми брали дозвіл на прочистку дерева, що викликало цілий ряд проблем – заважав і паркан, і незручний під’їзд, і лінії електропередач. Часто під час сильного вітру гілки цього дерева сипалися на подвір’я та дорогу.

Цього року виконком міської ради дав дозвіл на зріз дуба, але ми вже й не надіялися, що це вдасться зробити. Без великої надії, знаючи на власному досвіді, як вирішуються проблеми в нашій державі, ми прийшли до КП “Сторожинецьке ЖКГ” з проханням допомогти зрізати дерево.

Нас дуже здивував теплий прийом та серйозне і ефективне відношення до нашої проблеми. Відразу на місце відправили майстра, який оглянув дерево, а через декілька днів приїхала бригада.

Хлопці дуже професійно та чітко виконали роботу – зняли лінії електропередач, розчистили місце майбутньої роботи та за допомогою крана і автовишки частинами, дуже акуратно, зрізали дерево, взагалі нічого не пошкодивши.

Ми розуміємо, що так, ніби, воно мало бути завжди, але досить часто зустрічаються і протилежні випадки.

Від імені жителів будинку №44 хочемо висловити велику подяку працівникам КП “Сторожинецьке ЖКГ” за високоякісну та професійну роботу! Бажаємо і надалі вам підвищувати свій професійний рівень! Поваги та взаєморозуміння вам від жителів Сторожинця!

З подякою, жителі будинку №44 по вул. О. Кошового в Сторожинці.

Магазин Водолій
  • Гость: Дмитро Миколайович, як депутат та журналіст, опишіть будьласка, після зрізу даного дуба куди ділася деревина, хто її оприбуткував. Також інтересно що зробили з скандальними ясенями які зрізали ще в парку Юність. Недавно зрізали ясеня в школі, яка їх доля.
  • Балінов Дмитро: Цей дуб залишився у містян, комунальники його не забирали. Ясеня зі школи оприбутковані на підприємстві, складений акт, дерева у хлистах від 2,5 до 7 (16,75 м3) фактично знаходяться на території ЖКГ. Дрова після рубки були завезені до Сторожинецької гімназії. Що з ясенями з парку "Юність" - мені не відомо.
  • Гость: Чому комунальники не забрали? На дошки його не розпилять,а на дрова не потрібно(
  • Тетяна: Тому що дане дерево знаходиться на території приватного господарства!
  • Тетяна: Для всіх у кого виникають такі ж питання: Постанова КМУ #1045 від 01.08.2006 "Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах".Відповідно до якої, видалення зелених насаджень на земельній ділянці, яка перебуває у приватній власності, та на присадибній ділянці здійснюється за рішенням власника (користувача) земельної ділянки без сплати їх відновної вартості". Але щоб у перехожих не виникало додаткових питань, додатково було отримано дозвіл!!!