TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

“Давай повернемо Землі всі веселкові кольори”. Виховний захід у Зруб-Комарівцях

З метою формування в учнів ціннісного ставлення до природи, розуміння гармонійного співіснування людини і природи, бажання оберігати і примножувати природні багатства рідного краю, нещодавно у Зруб-Комарівській ЗОШ І-ІІ ст. проходив тиждень екологічного виховання «Давай повернемо Землі всі веселкові кольори».

В рамках тижня проведено ряд заходів: години спілкування, брейн-ринги, вікторини, різні конкурси. Учні майстерно виготовляли годівниці та шпаківні, брали участь у тематичній виставці робіт з природних матеріалів «Красиве поруч…».

Завершили тиждень екологічного виховання нагородженням грамотами найактивніших учнів школи. Віршами діти спробували донести до маленьких слухачів, що саме від наших дій і вчинків буде залежати подальше життя на планеті Земля – “Тож давайте разом будемо примножувати природні багатства та вносити лепту прекрасного!”

Категорія: Освіта
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ