Четвер, Квітень 26
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Сторожинець відвідала делегація з Радівців Сучавського повіту

Днями до Сторожинця завітала офіційна делегація з міста Радівці Сучавського повіту Румунії, яку очолив мер Радівців Ністор Татар (Nistor Tatar).

Також до нашої громади завітав заступник мера Радівців Логін Богдан (Loghin Bogdan), директор муніципальної лікарні Радівців Андронате Траян (Adronache Traian), радник міського голови Стіклец Симіон (Sticleț Simion), директор гімназії ім. Г. Попадюка міста Радівці Колібаба Марсель (Colibaba Marcel), директор Будинку культури Фока Овідіу (Foca Ovidiu), інспектор шкільного округу Сучави Саучук Іліє (Sauciuc Ilie), адміністратор гімназії ім. Г. Попадюка міста Радівці Білійчук Іонел (Biliciuc Ionel) та інші.

Гості відвідали Свято-Георгіївську церкву, Сторожинецький ліцей, ДНЗ “Дзвіночок” та ДНЗ “Сонечко”, Сторожинецьку Центральну районну лікарню, де підписали угоду про співпрацю з метою підготовки та подання транскордонного співробітництва в рамках системи “Румунія-Україна 2014-2020”.

Делегати поклали квіти до стели Героям Небесної сотні та Героям Підгір’я, до пам’ятників Янку Фльондору та Жертвам Сталінських репресій.

Мерія планує співпрацю з Радівцями в напрямку реалізації медичних проектів та освітніх проектів.

Магазин Водолій
 • Гость: Судячи з усіх фото, отєц Васісуалій був гідом, або навіть не знаю, що він там робить
 • Гость: Все просто, агент ФСБ РПЦ дає вказівки нашому шановному меру, він же саме у москальську церкву ходить, і його не чеше, шо саме ці попи прославляють і благославляють москальську зброю, анексію частин нашої країни і відмовляються відспівувати нащих загиблих воїнів.
 • Гость: От таких как ты,"свой"тошнит,отец Василий уважаемый у нас и за пределами Украины,человек,который очень много делает добра людям,не буду перечислять,потому что знающие его люди знают его заслуги,а такие ублюдки,которые кроме как обгадить,ничего в этой жизни не знают и не умеют .Потому так и живем,что одни тянут,а их еще и гадят и уроды,простите иначе назвать не могу,которые в жизни кроме подлости и пакости своим же родным зделали, что говорить о других,ничего не умеют.Я знаю этих ублюдков,но не хочу выносить их противные фамилии на всеобщее обозрение.Пусть им самим будет стыдно за свои гадости.Только напишу это некоторые сотрудники "белого дома",есть пару неудовлетворенных депутатов и уволеных с гос службы злых товарищей.Ребята перестаньте гадить.Сейчас большой пост и все вернется к вам,с большей силой и позором.
 • Гость: А я посповідаюсь і мені все проститься, можна далі гадити
 • Гость: Вам можна щочь чимось догодити Яка різниця хто де і як головне, що нашим людям буде якась корись
 • Гость: Все класно. Тільки не понятно що серед влади громади робить самий головний регіонал пожога. Цей покидьок веде себе так ніби він самий головний.за столом сидить зліва а головний Брижак узагалі збоку. Пожого вали у свій Чудей і там приводь делегації.Чи Піцул посилає?
 • Гость: Наскільки я знаю, Пожога там був перекладачем.
 • Гость: Дуже інтересно що там міг перекладати цей недоумок пожога? Йому треба спочатку вивчити українську мову . Бо він настільки слабоумний шо йому не не під силу.А може Карлійчук готовить його собі у зами? Абрамчуку теж румуну не довірили переклад.
 • Гость: Шоб стати замом, йому треба через сесію пройти. Не думаю, що це получиться. Ти більше там уже мають бути, по слухах, кадрові зміни. Деліцоя хочуть з голови земельної комісії зняти.
 • Гость: Да і тебе назначити.Пожога пройшов хорошу школу правління.Він був 2 секретарем комсомолу,у ті часи пнів у партійні органи на роботу не брали,зам нач міліціі і зам голови рда.Так що ваша громада,це для нього занизько.
 • Гость: Цей покидьок комсомолець а скоріш зе всу був агентом КГБ.Тепер ядумаю шо він агент ФСБ.Українофоб ця тварина багато крові випив нашим людям.Він так ненавидить Україну шо навіть не хоче розмовляти українською.А Карлійчуку ще цього дебіла треба?
 • Гость: Покитьок ти вусатий хрен завдяки таким як ти сьогодні наш народ живе у багнюкі а ти шльондро їздиш по Польші і купуєш хати за крадені гроші своім дітям я вірю, що прийде час і народ України спитає кожного звас, що Ви падлюки зробили для людей кара буде не минучою . Слава Україні Слава тим, що роблять та допомогають сьогодні людям. Григорій Лазорович позвони Янику нехай вертається в Україну, на потрібен МИР, долар по 8 гр. газ за 1гривню 80коп.
 • Гость: Ти вже дожився кулявлоб!!! Жаль, що через таких як ти, люди зубожіли!!!
 • Гость: нащо дітей штурмувати так як при комуністах нічого не змінилось.
 • Гость: Ти придурок країна по вуха в лайні а тобі заважає Пожога, такі придурки як ти знищили нашу державу. Григорій Лазорович прости за те, що як баран разом з усіма виходив на майдан та був проти ВАС.
 • Гость: Викликайте санітарів
 • Гость: Того Пожогу треба ********* на кажному кроці
 • Гость: Пожога крім грязних справ нічим не займався. Просто покидьок і чмо
 • Гость: Пожога просто молодець а тим хто цього не розуміє можете приєднатися до кулі в лоб