TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Комунальне підприємство міської ради програло аукціон на вивезення сміття з Сторожинецької громади

Міська рада

Сьогодні, 19 березня 2018 року, завершився аукціон по відкритих торгах щодо утилізації сміття та поводження зі сміттям в Сторожинецькій ОТГ.

Торги проходили в електронній системі Prozorro. Очікувана вартість закупівлі послуг по вивезенню протягом 2018 року 2470 м³ сміття з Сторожинецької громади становила 461,8 тис. грн. – йдеться мова не про сміття від населення, а про сміття з доріг, несанкціонованих сміттєзвалищ, негабаритного сміття, яке утворюється біля сміттєвих баків, гілля тощо.

У торгах взяли участь два учасника – комунальне підприємство міської ради “КарпЕко-2010” та ФОП Гаврилюк Г.Г., прописаний в Чернівцях.

Хід аукціону

Після трьох раундів торгів з відривом у 10 гривень 67 копійок найменшу ціну запропонував ФОП Гаврилюк Г.Г.

Тепер тендерний комітет має п’ять днів для перевірки тендерних пропозицій учасника, який запропонував найменшу ціну і у разі, якщо його пропозиція відповідає тендерній документації, тоді в системі Prozorro буде опубліковано протокол про намір укласти договір з переможцем.

У будь-якому випадку, КП “КарпЕко-2010” і надалі буде вивозити сміття від населення згідно заключених договорів.

Категорія: Економіка
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ