Четвер, Квітень 26
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Мисливці Сторожинеччини! Дотримуйтесь вимог законодавства України про полювання!

На сході Сторожинецького району знаходиться Красноїльська громада, більшість жителів якої – прекрасні та працьовиті люди.

Але деякі жителі цієї громади вдають з себе “носіїв” інтересів, бажань та розуміння сенсу життя її мешканців. Сучасною життєвою філософією цих людей є те, що все у Красноїльську та на прилеглих до нього територіях є особисто їхня власність – чи то державний ліс, чи то водойми з рибою, чи то дикі тварини, які мешкають у лісах і які збереглися завдяки нелегкій роботі людей, які працюють у цій царині.

Але їм до цього немає діла, вони “хазяї життя” на цій території і “ніхто їм не закон”…

Хочемо, щоб люди побачили фотографії їхніх “правил життя” – ці тварини були впольовані саме на прилеглій до Красноїльська території браконьєрами з селища, при чому деякі навіть хизуються цим в соцмережах.

Як зреагують на це решта мешканців Красноїльської громади та її керівництво?

Чим може закінчитись для них такий “бєзпрєдєл”, адже рано чи пізно за це прийдеться відповідати?

Нагадаємо, що штраф за незаконний відстріл оленя складає 60 тисяч гривень, кабана – 40 тисяч гривень, козулі – 32 тисячі гривень з конфіскацією зброї та транспортних засобів.

Звертаємося до мисливців Сторожинецького району із закликом дотримуватися вимог законодавства України про полювання!

ДП “Сторожинецький лісгосп”

Магазин Водолій
  • Гость: Треба тих браконьєрів так само за ноги підвісити, а потім хизуватися в соцмережах. Ніколи красноїльськ не виділявся серед нормальних, а серед дибілів завжди.
  • Гость: Чому приховуєте обличчя цих нелюдів. Нехай всі побачать їхні "геройські" вчинки, а односельці, друзі та родичі цих придурків гордяться ними, бо можна було б їх зупинити але тоді чим було б хизуватися в мережах, на більше розуму там не хватило. Як кажуть в народі коза не корова, р......н не людина.(це стосується саме таких "героїв")
  • Гость: Начнём с полиции которая находиться на кпп Красноильск ... Для чего??!??!!!!???........ Для чего Егеря........ Может кто-то хочет чужими руками положить ручьку!???!!!!!........ А может и статья под заказ???!!!!
  • Гость: Напиши нормально що хочеш. В Красноїльську давно треба зробити переворот, а то ця блатота вже достала всіх, не тільки в селищі а і в області. Може зараз поліція хоч трохи приструни цих отморозків. Іон Васильович так тримати, жителі району вірять у ВАС .
  • Гость: ******
  • Гость: ГРОЗАВУ Степан Костянтинович, ІСТРАТІЙ Георгій Васильович, ГАКМАН Василь Костянтинович та ТАРНОВЕЦЬКИЙ Дмитро Георгійович вот саме ці горе браконьери і є любителі флори і фауни нашого села двоє із них зображені на фото дивно що вони іще людей не відстрілюють , Звертаюся до вас браконьери наступного разу ми встанемо всім селом та засунемо ваші рушниці вам ви знаєте куди.