Четвер, Квітень 26
Білий Ангел - Центр яскравих подій

В Сторожинці проводять ямковий ремонт доріг. Центр міста стоїть в заторах

В центрі Сторожинця проводять ямковий ремонт доріг в центрі. Як ми раніше писали, міська рада заключила договори з ТОВ “Консоль БМ” на ремонт вул. Б. Хмельницького та Грушевського на загальну суму 268,7 тис. грн. За ці кошти підрядник має відновити 546 м² асфальтобетонного покриття.

Вже стало традицією, що перед святами центром Сторожинця досить важко проїхати через значну кількість автомобілів, але сьогодні ремонт викликав значні затори у русі автотранспорту по вулицях Б. Хмельницького, Видинівського, Чернівецькій та, особливо, Федьковича, де знаходиться заїзд до міського продуктового ринку.

 

На перехресті вулиці Федьковича та Б. Хмельницькго правоохоронці регулюють дорожній рух.

Магазин Водолій
  • Гость: Нарешті прислухались та відкрили вул Шевченка для проїзду
  • Гость:
  • Гость:
  • Гость: Скажіть будь-ласка, хто вкурсі. То по ГОСТу заливати яму в асфальтовому покритті бетоном, як залили на перехресті Шевченка та Федьковича (Продуктовий ринок)? Тільки мені здається, що такий ремонт довго не витримає?
  • Гость: це навіть не те, що не відповідає ДБН, а взагалі делітантство. Таке напридумало ще років 8—10 тому Глибоцьке ЖКГ. То там після першої зими з тих ям получаються горби, при чому з гострими краями. Консистенція асфальту і бетону різна. Відповідно і коефіцієнт розширення при температурах різний. Вязкість також різна. Тому бетонні клякси потім піднімуться вище рівня асфальту.
  • Гость: Це повний абсурд, перед святами робити ці дороги, знаючи що місто буде перевантажене автомобілями! Чому не латати дороги вночі як це роблять більш прогресивні країни? Чи міськрада так рьяно береже сон дорожників?