Після скандалу та зламаного стовпа, частину електроопор в Ропчі замінили

Жителі вулиці Сторожинецької у селі Ропча змучилися оббивати пороги Сторожинецького РЕМ – люди попереджували, що старі дерев’яні електроопори, яких вулицею залишилось шість штук і які знаходяться вздовж проїжджої частини, можуть з дня на день впасти та вимагали замінити їх на бетонні.

Днями так і трапилося. Один з стовпів зламався, внаслідок чого електричний кабель впав на проїжджу частину, що ледь не стало причиною ДТП – зі слів місцевих мешканців, вони встигли зупинити бензовоз, щоб його водій не наїхав на кабель, що іскрив.

Бригаду електриків, які виїхали на ліквідацію аварії, до робіт люди не допустили – вони переживали, що як тільки кабелі обріжуть і відновлять електропостачання в селі, вулиця і далі залишиться знеструмлена та без нових електроопор.

Монтери викликали на місце поліцію та керівництво. Після довгої розмови, місцеві жителі написали колективну заяву до сільської ради, де вимагали у сесії звернутися до Сторожинецького РЕМ, Сторожинецького відділення Укртелекому (опори якого знаходяться теж в не зовсім задовільному стані на протилежному боці вулиці) та Сторожинецької райради з вимогою замінити аварійні стовпи.

Вчора, 11 травня 2018 року, бригада монтерів Сторожинецького РЕМ замінила п’ять аварійних дерев’яних опор на нові, але теж дерев’яні.

Сільський голова Ропчі Ілля Олар розповів, що на понеділок планується скликання позачергової сесії сільської ради для розгляду звернення жителів вулиці Сторожинецької та прийняття звернення до відповідних органів з вимогою замінити аварійні електроопори та опори ліній зв’язку у селі.

Категорія: Важливо Відео Новини району
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ