Жителі Комарівців перекрили дорогу, протестуючи проти вибору гравію з русла Сірету

Сьогодні, 11 червня 2018 року, жителі села Комарівці перекрили рух дорогою Сторожинець-Вижниця біля повороту на Слободу-Комарівці. Комарівчани постійно ходили по пішохідному переходу, тим самим не даючи транспорту проїхати.

Невдоволення жителів викликали руслорегулюючі роботи біля тросової кладки в селі. Як стверджували присутні, під час цих робіт не відбувається регулювання русла, а лише вивіз піщано-гравійної суміші.

Більше місяця тому обурені місцеві жителі зібралися на березі Сірету та не дали навантажити автомобілі гравієм. Після того селяни ще декілька разів перешкоджали вибору піску та гравію з русла річки.

З самого ранку на перехресті чергували поліцейські, які забезпечували громадський порядок та направляли транспорт в об’їзд.

Через деякий час до людей прийшла в.о. старости Комарівців Світлана Бажура, а також приїхали голова Сторожинецької РДА Ярослав Бартош, голова Сторожинецької районної ради Іван Лосік та секретар Сторожинецької міської ради Ігор Матейчук. 

Вислухавши обурення жителів Комарівців, частина присутніх разом з керівництвом виїхала на місце проведення робіт. Після огляду території було прийнято рішення написати заяву до РДА та райради для того, щоб вони почали перевірку законності проведення робіт та відповідності їх проектно-кошторисній документації.

Регулює русло Сірету ТОВ “Агробудналадка”. В селі також розміщений їх щебеневий завод. Представника виконавця на місці не було.

Категорія: Важливо Новини району
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ