TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

Жителі Комарівців обурилися вивезенням гравію з русла Сірету

Вчора, 9 травня 2018 року, декілька десятків жителів Комарівців зібралися на березі річки Сірет біля тросової кладки, що з’єднує дві частини села.

Люди заблокували роботу екскаватора і вантажівки, які навантажували піщано-гравійну суміш.

Нам продемонстрували місця виборки гравію не тільки на березі річки, а й лісосмугах та лугах біля русла, а також посеред поля в селі Зруб-Комарівці.

Минулого тижня на Сторожинець.Інфо був опублікований матеріал щодо вибірки гравію на березі Сірету у селі Панка. Там роботи виконувало ТОВ “Агробудналадка”.

Комарівчани стверджують, що майже всі незаконні копанки здійснюються цим же підприємством, у якого в Комарівцях розміщений щебеневий завод.

Обурені селяни викликали поліцію. На місці з представників місцевої влади був депутат міської ради від села Комарівці Олег Триколіч, який написав заяву правоохоронцям, де вказав, що жителі села вимагають терміново припинити вибір гравію біля річки Сірет та перевірити легальність роботи підприємства або осіб, які мають відношення до цих робіт. Спільну заяву підписали близько 40 жителів Комарівців, які були присутні на місці.

Категорія: Відео Новини району
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

Viber: 066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
050 105 49 06

АРХІВ