Сторожинчани стали переможцями ІІ етапу Чемпіонату України з пішохідного та велосипедного туризму

Нещодавно туристи Сторожинецького ЦДЮТ відпочивали в обласному наметовому таборі «Мандрівник Буковини» у Вижниці, де мали змогу гарно відпочити та позмагатися на 62 обласних змаганнях ІІ етапу Чемпіонату України з пішохідного туризму учнівської молоді та XV обласних змаганнях з велосипедного туризму.

Команду Сторожинецького району з пішохідного туризму представляли вихованці гуртків «Пішохідний туризм» та «Географічне краєзнавство» Сторожинецького ЦДЮТ: Лукій Андрій, Унгурян Ольга, Кудельницька Софія, Мотрюк Богдан, Мотрюк Мар’яна, Гатеж Юлія.

Змагання з пішохідного туризму проводились на двох дистанціях ІІІ класу складності: «Смуга перешкод» (командні змагання) та «Смуга перешкод» (зв’язки).

У змаганнях прийняли участь понад 80 туристів області. Під час змагань гуртківці продемонстрували високу фізичну підготовку, спритність, витривалість та високий рівень туристської майстерності.

В перший день діти проходили маршрут з різними складними природними перешкодами. За визначений час туристи мали подолати різноманітні туристичні етапи, завдання та виконати їх без штрафних балів. У цікавій та напруженій боротьбі команда Сторожинеччини на дистанції «Смуга перешкод» (командна) посіла ІІ місце.

Другого дня змагань на дистанції «Смуга перешкод» (зв’язки) команда виборола два ІІІ місць. В загальному заліку туристи Сторожинецького ЦДЮТ зайняли ІІІ призове місце.

До складу команди з велосипедного туризму Сторожинецького району ввійшли вихованці гуртка «Велосипедний туризм» та «Географічне краєзнавство» ЦДЮТ: Добра Маряна, Лахман Валентин, Пукас Іван, Бока Георгій, Вітюк Ілля, Кордубан Володимир, Шкляр Максим.

Велосипедні змагання проводились на дистанціях ІІ класу складності «Велоорієнтування», «Фігурне водіння велосипеда», «Тріал» та «Комплексна дистанція». Хоча погодні умови перешкоджали проведенню змагань, але наші вихованці завзято боролися і продемонстрували хорошу майстерність з техніки велосипедного туризму.

За підсумками протоколів команда Сторожинецького ЦДЮТ виборола: І місце на дистанції «Велоорієнтування» XV обласних змагань з велосипедного туризму, ІІ загальнокомандне місце на обласних змаганнях ІІ етапу Чемпіонату України з велосипедного туризму, І особисті місця на вело орієнтуванні отримали Добра Мар’яна, Бока Георгій, Вітюк Ілля, Лахман Валентин, ІІІ місце на дистанції «Тріал» виборов Кордубан Володимир.

Головний суддя змагань та директор обласного центру туризму Коновалова Г.М. нагородили переможців грамотами, медалями та кубками. Вітаємо наших  талановитих та завзятих  туристів  і бажаємо їм нових перемог!

Джерело: методист туристсько-краєзнавчого напряму ЦДЮТ Унгурян Т.М.

Категорія: Спорт
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ