Наслідки негоди у Сторожинецькому районі

Нещодавно на території Чернівецької області пройшли сильні дощі, що викликало підйом рівня води у басейнах річок Пруту та Сірету. Нижче ми покажемо всю інформацію про негоду, яку нам вдалося отримати за ці дні.

У Лаурському лісництві біля Красноїльська 30 червня вода зруйнувала дерев’яний міст, відрізавши від шляху десятки любителів збирати гриби.

Вода зруйнувала міст

На допомогу грибникам прийшли місцеві жителі, лісники та рятувальники, які переправили людей через воду нижче по течії.

У Сторожинецькому РЕМ розповіли, що під час негоди було знеструмлено 8 населених пунктів через несприятливі погодні умови. Зокрема, через підмивання берегів було змито 12 електроопор. У посиленому режимі працює сім бригад монтерів. Повне відновлення електропостачання планують закінчити найближчим часом.

Внаслідок підняття рівня води у річці Малий Сірет в Банилові-Підгірному було зруйновано об’їзну дорогу села.

Також у Банилові-Підгірному річка забрала біля десяти метрів берега, на якому був розміщений город приватного господарства. Вдень вода підійшла майже впритул до житлового будинку.

Місцеві жителі зняли на відео, як руйнувався берег:

Ми спостерігали за підняттям води біля недобуваного моста по вул. Клинівській у Сторожинці. Пішохідна кладка там розміщена найнижче до рівня Сірету.

Вдень 29 червня до поверхні моста від краю води було біля півтора-два метра, але вже під вечір вода почала підійматися. Близько опівночі 30 червня вода сильно піднялася – від краю моста до води залишалося декілька десятків сантиметів, а сама конструкція відчутно хиталася.

Через міст вже не можна було перейти, не замочивши ноги, оскільки зі сторони Заріччя вихід вже був затоплений.

На щастя, зранку 1 липня рівень води впав.

Також ми помітили на опорі недобудованого моста підозрілу тріщину.

У Комарівцях вода затопила декілька приватних господарств. Люди повідомляли, що у них вже заливає підвали. Також було затоплено місце проведення руслорегулюючих робіт.

Біля колишнього санаторію “Золотий Колос” у Панці, де також проводилися руслорегулюючі робот, річка розійшлася на величезну територію, але з берегів не вийшла.

У селі Тисовець Великокучурівської громади водою було зруйновано декілька пішохідних мостів.

ПАВОДОК в с. ТИСОВЕЦЬ

Вночі з 29 на 30 червня стався паводок в селі Тисовець – кут Панті. Водою знесло 2 мости і відрізано від сполучення кут Сухий. Будемо сподіватися що голова Великокучурівської сільської ради в терміновому порядку прийме міри по відновленню мостів!

Posted by Великокучурівська Реальність on Sunday, 1 July 2018

Як нам вдалося дізнатися у Сторожинецькій міській раді, внаслідок підняття води у річках по громаді було підтоплено декілька десятків домогосподарств.

2 липня 2018 року. В РДА відбулося засідання районної комісії з ТЕБ та НС. Було прийнято рішення створити комісії для обстеження об’єктів на місцях.

Сторожинець.Інфо ще збирає інформацію по наслідках негоди. Публікація буде оновлюватися.

Категорія: Відео Новини району
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ