TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Місцезнаходження Сторожинецької гімназії залишили без змін – рішення сесії міської ради

На минулу сесію Сторожинецької міської ради завітали вчителі Сторожинецької гімназії, учні та їх батьки. Люди прийшли запитатися у міського голови, чи є правдивими ті чутки, що загальноосвітній заклад хочуть закрити та передати приміщення у користування Сторожинецькій районній лікарні, а саму гімназію перемістити до ліцею №1 (колишньої школи-інтернат).

І хоча питання прийняття нового ліцею на баланс Сторожинецької міської ради навіть не було включене до порядку денного сесії, депутати, заслухавши виступ представника батьківського колективу, проголосували за те, щоб залишити місцезнаходження Сторожинецької гімназії без змін – по вул. Видинівського, 11.

Вчора відповідне рішення було підписане міським головою.

Також мерія підготувала відповідь батькам учнів, у якій роз’яснено, що клопотань від Сторожинецької РДА, райради чи районної лікарні щодо необхідності у додаткових приміщеннях для створення госпітального округу до міської ради не надходило.

Категорія: Освіта
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ