TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Центр зайнятості запрошує роботодавців району долучитися до анкетування

Для проведення поглибленого вивчення перспектив розвитку регіонального ринку праці на підставі даних роботодавців, прогнозування локального ринку праці, складання перспективної потреби в працівниках у професійному розрізі Державною службою зайнятості запроваджено анкетування роботодавців про потребу в працівниках на 2019 рік.

Сторожинецька районна філія Чернівецького обласного центру зайнятості запрошує всіх роботодавців району долучитися до анкетування.

Заповнити анкети можна у «Персональному кабінеті» на Інтернет-ресурсі Державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості» у розділі «Опитування».

Щоб отримати доступ до власного електронного кабінету Вам потрібно зареєструйтесь на сайті ДСЗ за адресою: https://www.dcz.gov.ua/cabinet, або звернутись до свого особистого консультанта в Сторожинецькій районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості для отримання логіну і паролю за адресою: м. Сторожинець, вул. Чернівецька, 82Б, або за телефонами: 2-20-76; 2-30-08.

Результати анкетування оброблятимуться фахівцями Державної служби зайнятості та будуть використані при розробці прогнозу потреби у працівниках на 2019 рік.

Джерело: Сторожинецька районна філія Чернівецького обласного Центру зайнятості

Категорія: Економіка
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ