TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Засідання комітету доступності

    5

В середу, 01.07.15 р., в залі засідань Сторожинецької РДА пройшло засідання Комітету доступності при Сторожинецькій районній державній адміністрації.

2

Під час чергового засідання було розглянуто питання, що стосувалися забезпечення доступності для людей з обмеженими можливостями до операційного залу УкрПошти, Ощадбанку, розрахункового центру газового господарства, встановлення поручнів до приміщення міграційної служби та ремонт поручнів до Управління праці.

4

Також була поставлена вимога про обладнання кнопкою виклику приміщення Сторожинецького РЕМу, магазину “Колос” та піднімалося питання про роботу ліфту в приміщенні Сторожинецького Центру первинної медико-санітарної допомоги.

3

Представники комітету доступності перевірили роботу кнопки виклику на будівлі Сторожинецької мерії, а також поставили зауваження щодо деяких пандусів та проїзду людей на візках по площі міста.

Комітетом прийнято рішення по зазначених питаннях провести перевірку до 15 липня і результати перевірки розглянути на наступному засіданні Комітету доступності 22 липня.

Джерело: Сторожинецька організація СОІУ

Категорія: Суспільство
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ