TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Cесія в Красноїльську. Децентралізація та пасовища

2

В п’ятницю, 03.07.15 р., в Красноїльську відбулася позачергова ХХХ сесія VI скликання селищної ради. Одним з головних питань, що розглядалися – була децентралізація та добровільне об’єднання територіальних громад.

3

На сесії було вирішено звернутися з пропозицією про об’єднання до сільської ради Старої Красношори, хоча було запропоновано ще два варіанти об’єднання – одна громада в межах району з центром в м. Сторожинець та об’єднання сіл Чудей, Іжівці, Петрівці, Стара та Нова Красношора з потенційним центром в Чудеї.

Решту питань стосувалися земельних ділянок, клопотання дирекції Красноїльської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 та затвердження окремих розпоряджень селищного голови.

4

Основним обговорюваним питання після сесії було виділення землі під пасовища. Представники громади Красноїльська наполягають на тому, що селищна рада хоче заборонити їм випасати худобу на землях, якими, зі слів мешканців, їхні діди користувалися на протязі двох століть. Зараз ці землі розпайовані та не знаходяться в межах території селища.

Красноїльськ

Голова селищної ради Мітрік Овідіу Дмитрович запевнив, що селищна рада не має повноважень вирішувати такі питання. Також свою думку висловили жителі Красноїльська:

Категорія: Новини району
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ