TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

На стадіоні “Дружба” відбувся районний турнір з бочче “Срібна куля – 2018”

Змагання з бочче

До відзначення двадцять сьомої річниці Незалежності України Сторожинецька районна організація Союзу організацій інвалідів України вчора, 22 серпня 2018 року, на міському стадіоні “Дружба” провела районний турнір з бочче “Срібна куля – 2018”.

У змаганні взяли участь представники Сторожинецької об’єднаної територіальної громади, а також сіл Ропча і Верхні Петрівці.

На початку змагань голова районної організації СОІУ Олександр Хавронюк привітав учасників з наступаючими найбільшими святами нашої держави – Днем прапора та Днем Незалежності.

Як завжди, змагання пройшли у напруженій безкомпромісній боротьбі. У чоловіків перемогу здобув Павло Калинюк, у чоловіків на візках – Василь Іонашко.

У жінок на візках перемогу святкувала Ліліана Тодиресе з Верхніх Петрівців, а у жінок – Флорентина Прокопюк з Ропчі. Переможці турніру отримали грошові винагороди.

Категорія: Спорт
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ