Водна битва, караоке та вечірня дискотека. В Сторожинці відбулися благодійні акції по збору коштів на лікування Єви Іленчук

Минулої неділі на Центральному майдані Незалежності Сторожинця відбулися благодійні акції, направлені на збір коштів для лікування сторожинчанки Єви Іленчук.

Наразі дівчинка з батьками вже знаходяться в Туреччині, де проводять повну діагностику та починають пошуки донора для трансплантації кісткового мозку.

Нагадуємо, діагноз 5-ти місячної сторожинчанки Єви – імунодефіцит, рідкісний, тяжкий комбінований (Т+/-В+NK). Імунна система взагалі не працює. Будь-який вірус може стати фатальним для життя малечі. Це надзвичайно рідкісне захворювання. У світі діагностували лише 6 випадків цієї важкої хвороби, але вона виліковна. Для того, щоб дівчинка одужала, необхідна термінова операція. Ціна життя – 110 000 доларів.

Для всіх дітей міста за допомогою пожежників була проведена Водна битва, як подарунок від Єви. Вечором на сцені провели караоке та дискотеку, під час яких також збиралися кошти на лікування.

Батьки Єви дякують всім, хто допоміг у проведенні акцій, зокрема Сторожинецькій РДА, відділу культури, Сторожинецькій міській раді та рятувальникам ДПРЧ-12, а також DJ Malyuk та DMC Max за проведення дискотеки.

У загальному, – за підсумками акцій та прямих переказів на картку, – вже зібрано 66,5 тис. доларів. З 20 по 26 серпня на картку ПриватБанку поступило 73,2 тис. грн., на руки передали 1,8 тис. грн., прямий переказ – 100 доларів, з скриньок, які розміщені по торговельних точках, зібрали 4 тис. грн. та 5 євро, благодійний марафон – 12,1 тис. грн.

Волонтери закликають всіх не покладати рук та шукати можливості пошуку коштів, адже для того, щоб врятувати дитину потрібно зібрати ще 43,5 тис. доларів.

Категорія: Важливо Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ